Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez Lariana 28 wrz 2008, 19:18
Ludzie tu na pewno nie chodziło o dendrofilie :P
Człowiek potrzebuje akceptacji ,niektórzy się tego wypierają bo zostali zranieni? Na przykład.
Można być szczęśliwym z kimś ale i bez kogoś .Tak powinno być przynajmniej.
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez gabriel 28 wrz 2008, 21:41
Być szczęśliwym w samotności? Raczej nie i zalatuje troszeczkę zdziwaczeniem :(

przez cadarxx 28 wrz 2008, 22:25
gabriel napisał(a):Być szczęśliwym w samotności? Raczej nie i zalatuje troszeczkę zdziwaczeniem :(

Można być szczęśliwym w samotności, jeśli się posiada liczne zainteresowania, ma się jakiś cel w życiu. Ja począwszy od końca zeszłego roku do sierpnia tego roku prawie wogóle z domu nie wychodziłem i jakoś nie brakowało mi spotkań ze znajomymi, braku kontaktu z kobietami itd., potem jednak zaczęło mi się wręcz masakrycznie nudzić w tym domu, więc postanowiłem to zmienić, teraz średnio 3 wieczory/noce w tygodniu mnie nie ma. Może za jakiś czas znowu zachce mi się siedzenia na du..e i nic nie robienia :roll: .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gabriel 28 wrz 2008, 22:51
A czym się tak intensywnie zajmowałeś, jeśli można spytać? Może wezmę przykład.

przez shadow_no 28 wrz 2008, 22:57
cadarxx napisał(a):Ja począwszy od końca zeszłego roku do sierpnia tego roku prawie wogóle z domu nie wychodziłem i jakoś nie brakowało mi spotkań ze znajomymi, braku kontaktu z kobietami itd.

Jak dla mnie to ucieczka która sam starasz się sobie usprawiedliwić.
Człowiek to istot stadna i nie da rady obejść się na dłuższą metę bez innych bliskich osób. Chyba że mówimy o egzystowaniu będąc wewnętrznie nieszczęśliwym.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez berlioz 28 wrz 2008, 22:58
gabriel napisał(a):Kontakt z naturą to fajna sprawa ale ja wolę go w takim wydaniu: idę z moją ukochaną dziewczyną przez las, wdychamy razem świeże powietrze, rozmawiamy, jest cisza spokój, jestesmy szczęśliwi bo mamy siebie. Sam kontakt z naturą mnie nudzi i napawa smutkiem, skłania do rozmyślań nad własnym życiem, nad tym jaki jestem beznadziejny i dlaczego jestem sam. Musi coś się dziać bo inaczej zwariuję.

to zaden kontakt z natura, skupiasz sie wowczas na dziewczynie a nie na naturze :)
a samotnosc z natura na pewno moze napawac smutkiem- bo tylko wtedy jestes sam na sam ze soba, tylko wtedy mozesz glebiej zajrzec do siebie i widzisz swoje frustracje, lęki, rozczarowania itd, bo ten smutek wyplywa z Ciebie a nie z natury a moze wyplynac bo jestes sam i skupiasz sie na sobie. Piszesz: "Musi coś się dziać bo inaczej zwariuję", chcesz by sie cos dzialo, bo wtedy nie skupiasz sie na sobie i nie dajesz sobie szansy zaobserwowac emocji u siebie, bo boisz sie ze mozesz odkryc wiekszy lęk niz odczuwasz.

zdaje sobie sprawe, ze malo ludzi wie na czym polega prawdziwy kontakt z natura, co zostalo narzucone nam przez zycie w miescie, spoleczenstwo itd a da sie to zauwazyc w tym niedojrzalym komentarzu jednego uzytkownika forum "To wygląda jak metoda dla domorosłych, za przeproszeniem, onanistów. Nie wiem jak pozostali, ale ja zamiast kontaktu z łonem natury, wolę mieć kontakt z innym łonem."
Innymi slowy na wszystko mamy wyobrazenia, ale nie potrafimy patrzec prawdziwie na np. drzewo bez skojarzen, nie umiemy zobaczyc jego piekna bez automatycznych skojarzen typu "dendrofilia" itp. a szkoda, bo to wspaniala sztuka, na ktorej temat rozpisuje sie literatura medytacji.

przez Lariana 29 wrz 2008, 14:21
gabriel napisał(a):Być szczęśliwym w samotności? Raczej nie i zalatuje troszeczkę zdziwaczeniem :(

Wytłumacz mi definicje szczęścia ,jak wyglada według ciebie?
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez hyron 30 wrz 2008, 00:25
No bez przesady. Szczęście to szczęście i kropka. Nie będziemy tu popadać w jakieś pseudointeligentne wytłumaczenia.

przez raven 30 wrz 2008, 10:43
Moim zdaniem człowiek samotny nigdy nie bedzie szczęśliwy, może się tylko oszukiwać że jest mu dobrze w samotności i to jest jego jedyne wyjście aby jakoś żyć. Ja mam pasje i różne zainteresowania, ale one tracą sens gdy z nikim nie można sie tym podzielić, nikt nie widzi czym się interesujesz, nie powie czy to jest fajne czy nie, nie możesz pokazać drugiej osobie tego co robisz czy tworzysz i czym sie zajmujesz, nikogo to nie obchodzi... Czas działa na niekorzyść, im dłużej jest sie samemu tym tudniej później wyjść do ludzi, a jeśli już sie zdecydujesz i przełamiesz to okazuje się że już za późno bo każdy ma już swoje życie ułożone z innym człowiekiem:(

przez berlioz 30 wrz 2008, 20:59
raven jak z ta kolezanka? zaprosiles ja?

przez raven 30 wrz 2008, 21:41
Dowiedziałem sie że ma chłopaka więc dałem spokój.

przez depresyjny86 30 wrz 2008, 21:54
Wiesz zawsze możesz sprawić żeby tego chłopaka zmieniła:)
A tak na serio to szkoda.Trudno znajdziesz sobie inną:)
:)

przez samotna_zagubiona 01 paź 2008, 20:39
przepraszam, ale tak sobie "znajdę innego" to mogę mówić do usranej śmierci... po co się mam oszukiwać? nie znajdę nikogo jesli on mnie nie znajdzie, a kto bedzie mnie chciał szukać?? nawet nie ma gdzie :(
"and I don't want the world to see me, coz' I don’t think that they’d Understand ... "

a thousand broken hearts carried by a thousand broken wings

przez depresyjny86 01 paź 2008, 20:43
ja sieteż jużnie oszukuje...bo iwe że nikogo nie znajde,bo kto by chciał costakiego ohydnie wyglądajacego...i w dodatku bez charakteru...słabego idiote który nic nie znaczy dla wszystkich w realu......
:)

Sortuj wg