Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Nie moge znaleźć chłopaka/dziewczyny Dlaczego?

przez cadarxx 23 wrz 2008, 22:32
daroh napisał(a):Odnoścnie Deepa. Czy myślicie że gdyby nie był aktorem też by tak na niego leciały? Nie, bo nie miałby tej wartośći, nie miałby tego czegoś, byłby tylko przystojnym anonimowym facetem.

Jego atrakcyjność na pewno by spadła, bo odpowiedni status społeczny jest równie pociągający dla kobiet co dobry wygląd.

przez hyron 23 wrz 2008, 22:33
Dziewczyna_18, jak temu ładnemu chłopakowi dziewczyna nie da to nie będzie zraniona - proste.

cadarxx Deep oczywiście wtedy nie ubierałby się tak dobrze :P, poza tym status społeczny jest dużo bardziej pociągający :-)

przez cadarxx 23 wrz 2008, 22:38
Dziewczyna_18 napisał(a):Dobra, a te przypadki kiedy piękna laska jest z facetem o średniej urodzie, albo piękny chłopak z dziewczyną, która wcale nie jest zbyt urokliwa? Zdarzają się takowe.

Powodów może być wiele. Może akurat ten ktoś jest w typie tej drugiej osoby(średnia uroda może być atrakcyjna dla niektórych osób), może być z nim dla korzyści materialnych, może jest to tylko związek przyjacielski i wiele innych powodów może być.

---- EDIT ----

daroh napisał(a):cadarxx Deep oczywiście wtedy nie ubierałby się tak dobrze :P, poza tym status społeczny jest dużo bardziej pociągający :-)

Pamiętajmy o warunku koniecznym- minimum średni wygląd, bez tego to tylko prostytutki zostają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dziewczyna_18 23 wrz 2008, 22:45
daroh, No zaraz znowu się zacznie : A czemu ma mu nie dać? To jest dziwne, od tego są ludzie żeby się tego etc... Więc Twoje stwierdzenie może tylko doprowadzić do punktu wyjścia :P
A chłopak może być pewny siebie, jeśli jest atrkacyjny, ale przesadzać też nie można, bo łatwo popaść w skrajność i samouwielbienie ("Bo ja tylko kocham SIĘ" ) ;)

Ja jednak wierzę, że na tym świecie poza wyglądem, seksualnością, statusem itp liczy się coś w rodzaju wnętrza, duszy, wzajemnego porozumienia... Jak kiedyś uda mi się stworzyć udany związek na takiej podstawie, to dam Wam znać ;) A jak nie, to się wnerwię i zacznę korzystać z tych męskich ciał, wymacam wszystkich fajnych facetów dokoła i będę happy, a co mi tam :P Póki co jednak żyję nadzieją romantyczki wierzącą w tzw. true love ;)
"Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko [...] Ze mną można tylko w oddali znikać cicho"

Jako że mimo upływu czasu mój login się nie zmienia, a ja się starzeję;)to dodam że jestem z rocznika89:P (Wiek jest czasem istotny:P)

przez hyron 23 wrz 2008, 22:47
cadarxx, średni wygląd ma każdy przynajmniej zadbany, do tego jeśli wie co to moda to prostytutki jemu płacą :D

Dziewczyna_18 no to jak już daje to niech później nie płacze bo to tak samo jej wina jak jego.
Ostatnio edytowano 23 wrz 2008, 22:49 przez hyron, łącznie edytowano 1 raz

przez Dziewczyna_18 23 wrz 2008, 22:48
A tak w ogóle to jest ktoś po prostu brzydki na świecie? Brzydki wygląd jest często wynikiem zaniedbania i złego stylu życia, a tak to generalnie wszyscy wychodzą z punktu "średniego wyglądu". Oprócz tych, którzy po prostu są obiektywnie piękni.

---- EDIT ----

No więc ja się właśnie podpisuję pod słowami daroh :P
"Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko [...] Ze mną można tylko w oddali znikać cicho"

Jako że mimo upływu czasu mój login się nie zmienia, a ja się starzeję;)to dodam że jestem z rocznika89:P (Wiek jest czasem istotny:P)

przez cadarxx 23 wrz 2008, 22:49
Dziewczyna_18 napisał(a):Ja jednak wierzę, że na tym świecie poza wyglądem, seksualnością, statusem itp liczy się coś w rodzaju wnętrza, duszy, wzajemnego porozumienia... Jak kiedyś uda mi się stworzyć udany związek na takiej podstawie, to dam Wam znać ;) A jak nie, to się wnerwię i zacznę korzystać z tych męskich ciał, wymacam wszystkich fajnych facetów dokoła i będę happy, a co mi tam :P Póki co jednak żyję nadzieją romantyczki wierzącą w tzw. true love ;)

Wnętrze, dusza, wzajemne porozumienie się liczą, ale jak jest wygląd, seksualnośc i status. Inaczej te cechy mają minimalne znaczenie.

A brzydcy, tzn. nieatrakcyjni fizycznie faceci są. Wystarczy, że taki ma ok. 165 cm wzrostu i ma przechlapane(mam takiego kumpla, ma brzydką dziewczynę, która na dodatek nim rządzi).

przez Dziewczyna_18 23 wrz 2008, 22:50
daroh napisał(a):[
[b]Dziewczyna_18
no to jak już daje to niech później nie płacze bo to tak samo jej wina jak jego.

Generalnie trzeba być konsekwentym, albo daje, albo nie :P

---- EDIT ----

cadarxx napisał(a):A brzydcy, tzn. nieatrakcyjni fizycznie faceci są. Wystarczy, że taki ma ok. 165 cm wzrostu i ma przechlapane(mam takiego kumpla, ma brzydką dziewczynę, która na dodatek nim rządzi).

A mi się podoba taki, co ma 163 cm maks i nie uważam, że jestem brzydka, no to co, jestem wyjątkowa? ;)

przez hyron 23 wrz 2008, 22:52
Powoli dochodzimy do konensusu :)
No widzisz cadarxx, jak ona nim rządzi to jednak jeszcze cośoprócz 165 cm jest nie tak.

PS ja mam ~195, wysocy rządzą! :D

Gabriel: no 195 - 198, bo nie wiem dokładnie :P
Ostatnio edytowano 23 wrz 2008, 23:00 przez hyron, łącznie edytowano 1 raz

przez gabriel 23 wrz 2008, 22:57
Heh, ja mam 198!

przez cadarxx 23 wrz 2008, 22:58
Dziewczyna_18 napisał(a):A mi się podoba taki, co ma 163 cm maks i nie uważam, że jestem brzydka, no to co, jestem wyjątkowa? ;)

Na necie ja też sobie mogę pisać, że podobają mi się grube kobiety.

daroh napisał(a):No widzisz cadarxx, jak ona nim rządzi to jednak jeszcze cośoprócz 165 cm jest nie tak.

Bardzo nieśmiały jest, to też ma duży wpływ.

daroh napisał(a):PS ja mam ~195, wysocy rządzą! :D

Idealny wzrost, tylko pozazdrościć. Ja mam tylko 179 cm i uważam to za największą wadę mojego wyglądu.

---- EDIT ----

Dobra ja spadam i tak się dziś zasiedziałem w tym temacie ;) . Narka.

przez Lariana 23 wrz 2008, 23:06
Pogubiłam się w tym temacie :P
Dyskusja nabrała szybkiego tempa :)
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Dziewczyna_18 23 wrz 2008, 23:15
Na necie...A po co mam kłamać na necie? Naprawdę mi się podoba taki. :P

Dyskusja nabrała tempa a i tak wniosek wyjdzie jeden: jak ktoś chce "dawać" niech daje, jak nie to nie i facet albo to akceptuje albo nie, a miłość to kombinacja wielu czynników i każdy człowiek jest inny, dlatego każdy przypadek jest inny. To przynajmniej moje podsumowanie tematu :P

przez hyron 23 wrz 2008, 23:20
No to powiedzcie mi, dlaczego nie mogę znaleźć dziewczyny? Czyżby przez moją domniemaną fobię społeczną? Może jednak jestem po***em albo pasztetem :P Nigdy nie mogę do tego dojść... :|

Dziewczyna_18, miłość to za duże słowo jak na ten temat. Na razie jesteśmy ledwo co w fazie zauroczenia :D

Sortuj wg