Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Vessus 16 mar 2008, 18:11
J.G.Faust napisał(a):nieszczęście innych

uf to już wolę mieć doła, niż pocieszać się nieszczęciem innych :D

przez mih79 16 mar 2008, 20:56
ale smiec...
najprosciej by bylo olac takiego....
jednak to nie jest takie proste...

przez jaaa 17 mar 2008, 00:46
IceMan napisał(a):Przy takim podejściu ciężko żeby było lepiej :?

a jak zmienic podejscie ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sbb88 17 mar 2008, 02:01
jaaa a tak ze poczytac w książkach , trochę rozjaśnią sytuacje ... dale carnegie , erih fromm , neail donald welsh , joseph muphy .... zajmujące i dające do myślenia :))
-----------------------------
w tym tłumie doskwiera mi samotność.
Choć .....coraz mniej...

przez depresyjny86 17 mar 2008, 02:20
Książki to książki........a człowiek najcześciej zmienia podejście jeżeli coś się zmieni w życiu na lepsze
:)

przez CzarnaZebra 17 mar 2008, 15:31
do mnie nie trafia cała ta literatura pozytywnego myślenia.
Myślenie magiczne, nic więcej. Jak sobie powiesisz na ścianie obrazki na których jesteś szczęśliwy i wsród przyjaciół, to twoja postawa będzie ukierunkowywać się na związki/ relacje społeczne i ci się poprawi... echhh

gdyby to wszystko byłoby takie proste, poznalibyśmy się zapewne na forum akwarystycznym albo literackim, bo tego na pewno by nie było.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez IceMan 17 mar 2008, 19:02
a jak zmienic podejscie

widzę że już zostałem skutecznie wyręczony w odpowiedzi na to pytanie ;) chyba tylko mogę dodać że te książki jeszcze trzeba w życie wdrożyć
człowiek nerwica napisał(a):człowiek najcześciej zmienia podejście jeżeli coś się zmieni w życiu na lepsze

to żadna zmiana podejścia, tylko szukanie pocieszenia na siłę, a nie o to chodzi, ty nie powinieneś szukać fundamentu na czymś dookoła bo to zawsze może się zawalić, tylko być samemu dla siebie fundamentem poprzez poczucie własnej wartości, posiadania swojego miejsca w życiu, uznania że tak naprawdę od ciebie zależy czy jest źle czy nie.
CzarnaZebra napisał(a):do mnie nie trafia cała ta literatura pozytywnego myślenia.
Myślenie magiczne, nic więcej. Jak sobie powiesisz na ścianie obrazki na których jesteś szczęśliwy i wsród przyjaciół, to twoja postawa będzie ukierunkowywać się na związki/ relacje społeczne i ci się poprawi... echhh

gdyby to wszystko byłoby takie proste, poznalibyśmy się zapewne na forum akwarystycznym albo literackim, bo tego na pewno by nie było.

a zależy jeszcze jaki w tym jest upór, z tym jest tak samo jak z fizycznym treningiem - jak poćwiczysz 1-2 dni to nawet różnicy nie odczujesz, jeśli będziesz trenować miesiącami, to na pewno coś zmieni się na lepsze. No i zależy jak się tą psychikę ćwiczy - z przekonaniem czytasz takie coś co dobrego o sobie wypiszesz?
Przyjaciel forum

przez fiufiu 18 mar 2008, 18:04
Echhh.....ja stwierdzam tak....kto komu pisany to pisany...Ja ostatnio myslalem ze znalazlem wlasnie taka osobe. Ale jednak to nie ta, choc bardzo bym chcial :( Ale takie jest zycie....mam dola to fakt, ale wierze ze z niego wyjde i znow wszystko wroci do normy i bede kiedys szczesliwy i bede mogl dla kogos to szczescie budowac. A jak nie znajde takiej osoby to sam juz nie wiem co zrobie.....Na razie jestem samotny i musze sie pogodzic z zaistniala sytuacja.....
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez silaqui 19 mar 2008, 00:18
fiufiu - ktos madry powwiedzial cos w tym stylu ze mozna zyc z samotnoscia ale nie mozna pasc jej ofiara :)
(...)Miałam serce dla wszystkich - ktoś klucz do niego obmyslil(...)
(...)Mialam mysli spokojne - lecz ktoś wywołał w nich wojne(...)

przez depresyjny86 19 mar 2008, 02:16
Ehhh fiufiu..czy kobiety wiecznie nas będą ranić???
A co u mnie.no stosuje odpowiednia diete i trzymam sie nadziei...
.

przez jaaa 19 mar 2008, 15:06
to jeszcze oprocz diety zacznij cwiczc jak zaczniesz to sie wciagniesz w to ;) brzuszki i inne domowe ;)
powodzenia i wytrwalosci w dazeniu do celu zycze

przez depresyjny86 19 mar 2008, 15:51
powodzenia i wytrwalosci w dazeniu do celu zycze

dzięki ;)

przez fiufiu 19 mar 2008, 17:48
człowiek nerwica napisał(a):Ehhh fiufiu..czy kobiety wiecznie nas będą ranić???

Mozliwe ze tak....choc ja juz jak mowilem z kazda kolejna porazka sie wzmacniam i staram sie o tym nie myslec....staram sie jak najmniej spedzac czasu w domu :) wiec nie mysle tak o tym i z czasem pewnie zapomne o moich niemilych przygodach. W sumie jestem facetem i musze byc silnym...a przede wszystkim nie moge sie dac omamic kobiecie...bo wtedy ona to wykorzysta i bedzie mnie olewala.
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez depresyjny86 21 mar 2008, 00:12
a ja dzisiaj widziałem taką fajną parke facet dobrze zbudowany,ale byl kompletnym chamem.i fajna dziewczyna....<znam tego daceta bo przez niego dużo rzeczy się zlych dzialo w szkole zawsze>///////nic tylko strzelic se w łeb.....a tak to dalej sie odchudzam itp.

Sortuj wg