Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Radek 11 mar 2008, 23:41
Ja nie mam problemu z poznaniem dzewczyny, porozmawianiem.
Tylko nie mogę przełamać się i zrobić następnego kroku. Nie wiem co ona myśli o mnie i jakoś boję okazać jej, że mi się podoba :oops: Głupie to :roll: Dlatego na razie próbuję przez internet.
I nie mam zamiaru niczego udawać tylko się przełamywać i nie pokazywać po sobie nieśmiałości. Myślę, że pewności siebie można się nauczyć.

W sumie to od początku tego roku akademickiego zrobiłem niezłe postępy w tym temacie. Zauważyłem np. że dkąd ćwiczę, chodzę wyprostowany, pewnie to dziewczyny patrzą na mnie inaczej. Coś w tym jest. Myślę, że mowa ciała ma duże znaczenie. A najbardziej pomogły mi słowa koleżanki (pani psycholog z resztą) , że nie można tak śmiertelnie przejmować się opinią innych ludzi. Staram się tego trzymać.

fiufiu mówisz, że nabrałeś pewności siebie. Stało się to nagle pod wpływem jakiegoś wydarzenia lub osoby, czy może przyszło Ci to z czasem?
per aspera ad astra

przez CzarnaZebra 12 mar 2008, 01:10
Radek, fiufiu wziął do siebie poradnik który napisał anand22 :) czym się zresztą pochwalił. Poradnik ten nadal jest chyba dostępny w temacie "kosz"

a swoją drogą pytanie "co o mnie myślisz?" jest samo w sobie dobrym tematem rozmowy i chyba nikt jeszcze wtedy nie usłyszał że jest głupi itp. No i zaspokoisz swoją ciekawość, bo w najgorszym razie usłyszysz że jesteś "fajny kolega"... a może właśnie coś co Cię ucieszy.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Tromgenn 12 mar 2008, 13:45
CzarnaZebra napisał(a): fiufiu wziął do siebie poradnik który napisał anand22 :) czym się zresztą pochwalił. Poradnik ten nadal jest chyba dostępny w temacie "kosz"

jest tam kilka dobrych spostrzeżeń i wniosków

CzarnaZebra napisał(a):a swoją drogą pytanie "co o mnie myślisz?" jest samo w sobie dobrym tematem rozmowy (...) w najgorszym razie usłyszysz że jesteś "fajny kolega"...

Absolutnie o to nie pytaj. Bo możesz "zmusić" wtedy laskę do sytuacji w której będzie musiała cię zakwalfikować i jeszcze trafisz do szufladki "kolega", a nie "mój potencjalny facet" Gadaj z nią o czymkolwiek...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 12 mar 2008, 14:20
CzarnaZebra napisał(a):fiufiu wziął do siebie poradnik który napisał anand22

Nie powiedziałbym. Mają coś wspólnego ale i przy okazji wiele różnic. Przede wszystkim odnoszę wrażenie że fiufiu jednak w przeciwieństwie do ananda22 szacunek do kobiet ma.
Przyjaciel forum

przez Radek 12 mar 2008, 18:46
Przeczytałem poradnik ananda22 do 7 strony, bo dalej mi się juz nie chciało. W sumie to pisze generalnie prawdę. Nie wiem, czemu dziewczyny tak się oburzyły, bo nie pisał tam nic obraźliwego. :?:

Dlaczego kobiety mówią zawsze, że wygląd nie ma znaczenia, nie lubią twardzieli i wolą inteligentnych i miłych. Na pewno są też i takie ale w sumie największe powodzenie mają faceci zuchwali i pewni siebie (nie koniecznie inteligentni), dobrze zbudowani.

I dlaczego jak ktoś o tym mówi to zawsze standardowa riposta kobiet -"my nie jesteśmy takie, takie są nastolatki/puste laski, ty się nie znasz". :roll: Nie kumam tego...
per aspera ad astra

przez fiufiu 12 mar 2008, 21:16
Radek napisał(a):I dlaczego jak ktoś o tym mówi to zawsze standardowa riposta kobiet

Bo prawda w oczy kole.

Ale zauwazylem tez ze starsze kobiety troche inaczej podchodza do sprawy...zdaje mi sie ze szukaja bardziej spokojnego faceta.

IceMan napisał(a):Przede wszystkim odnoszę wrażenie że fiufiu jednak w przeciwieństwie do ananda22 szacunek do kobiet ma.

Zgadza sie daze kobiety wielkim szacunkiem.

To prawda ze skorzystalem z poradnika Ananda22....ale naprawde jest wazne podejscie do kobiet....tzn trzeba byc pewnym siebie i normalnie rozmawiac....ja np mowie kobietom ze masz ladne wlosy, zeby itp. ze fajnie sie z toba rozmawia.... W wiekszosci te kobiety sa zadowolone....tzn chetnie ze mna tancza i daja nr tel....

Nie wolno byc niesmialym......bo tak nikgo nie poznasz.....
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez depresyjny86 13 mar 2008, 01:25
Nie wolno byc niesmialym......bo tak nikgo nie poznasz.....

Swieta prawda wiem cos o tym niestety :oops: :cry:
Dlaczego kobiety mówią zawsze, że wygląd nie ma znaczenia, nie lubią twardzieli i wolą inteligentnych i miłych. Na pewno są też i takie ale w sumie największe powodzenie mają faceci zuchwali i pewni siebie (nie koniecznie inteligentni), dobrze zbudowani.

Ja nigdy w życiu nie widzialęm pięknej kobiety z brzydkim facetem bez jakiegokolwiek wyglądu normalnego.......zawsze widze tylko pary w których facet jest w miare dobrze zbudowany i fajnie wygląda :(
:)

przez julie 13 mar 2008, 10:03
człowiek nerwica napisał(a):Ja nigdy w życiu nie widzialęm pięknej kobiety z brzydkim facetem bez jakiegokolwiek wyglądu normalnego.......zawsze widze tylko pary w których facet jest w miare dobrze zbudowany i fajnie wygląda :(

Bo tylko takich par wypatrujesz-jest trochę pięknych kobiet, które są z niezbyt urodziwymi facetami...facet podobnie jak kobieta musi mieć to coś i tyle...
=>A Edyty Górniak i Darka Krupy też nie widziałeś? ;)
Can as well die if cannot fly

przez fiufiu 13 mar 2008, 21:43
julie napisał(a):A Edyty Górniak i Darka Krupy też nie widziałeś? Wink

Dokladnie...ale tutaj mowimy o kobiecie troszke starszej....ktora nie szuka modela, ale faceta opiekunczego i troskliwego, ktory o nia zadba. Wiec faceci ktorzy byli naprawde porzadni w wieku nastoletnim ale nie mieli wygladu modela sa akceptowani przez kobiety po 30stce...
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez depresyjny86 13 mar 2008, 23:33
Bo tylko takich par wypatrujesz-jest trochę pięknych kobiet, które są z niezbyt urodziwymi facetami...facet podobnie jak kobieta musi mieć to coś i tyle...

1,Nie wypatruje tylko takich par tylko po prostu takie widze
2.Ja jestem bardzo nie urodziwy a nie niezbyt :?
3.Jednym słowem nie mam tego czegoś :cry:
A widzieliście mozę Rozmowy w Toku dzisiaj???....oszzz jak te kobiety się śmialy z tych facetów :cry: ........

przez julie 14 mar 2008, 10:41
człowiek nerwica

Jeśli będziesz źle o sobie myślał to faktycznie nie uda Ci się nigdy stworzyć żadnego związku-musisz się zaakceptować i zmienić to co najbardziej Cię denerwuje...I nabrać pewności siebie, krok po kroku ;)
W tym świecie promuje się wzorce piękna, siły i Bóg wie jakiej mądrości, ale życie w ogóle nie wpisuje się w te schematy-zmieniaj co możesz i pracuj nad sobą i akceptuj siebie, a wiele rzeczy zmieni się na lepsze-warunek:musisz w to wierzyć, szczerze i głęboko to na pewno Ci się uda; tylko nigdy nie wątp bo to działa jak złe zaklęcie i tak jest w rzeczywistosci-ja zwątpiłam sama w siebie i wszystko runęło mi na głowę :cry: jestem pewna, że jeśli w coś głęboko się wierzy i pragnie tego i jeśli jest to dobre to na pewno się to spełni ;) siejąc jednak negatywne myśli zbierzesz negatywne plony; więc pomyśl na poważnie jak chcesz by Towje życie wyglądało-wiem, że to komunały, ale jeśłl ich nie weźmiesz na poważnie to nigdy nic się w Twoim życiu nie zmieni! -> by inni Cię szanowali, kochali, zacznij kochać i szanować samego siebie ;)

przez depresyjny86 14 mar 2008, 13:32
Najgorsze jest lęk który wiaże sie ze zmianami<zmiana fizyczna=silownia=lęk przed ludzmi w silowni,zmiana psychiczna=rozmowa z ludżmi=lęk przed ludżmi,>
Ten lęk jest właśnie najgorszy bo jak mam coś zmieniac to aż caly sie trzęse....
Poza tym jeszcze jedna sprawa wyszła ostatnio,sprawa ktora moze przeszkadzac bardzo "w kontaktach damsko-męskich" :cry: ,ta sprawa udowodniła mi ze w żadnym wypadku nie jestem prawdziwym mężczyzną

przez VTEC 14 mar 2008, 14:11
człowiek nerwica napisał(a):Najgorsze jest lęk który wiaże sie ze zmianami<zmiana fizyczna=silownia=lęk przed ludzmi w silowni,zmiana psychiczna=rozmowa z ludżmi=lęk przed ludżmi,>
Ten lęk jest właśnie najgorszy bo jak mam coś zmieniac to aż caly sie trzęse....
Poza tym jeszcze jedna sprawa wyszła ostatnio,sprawa ktora moze przeszkadzac bardzo "w kontaktach damsko-męskich" :cry: ,ta sprawa udowodniła mi ze w żadnym wypadku nie jestem prawdziwym mężczyzną

Kolego, zacznij od diety ... podstawą w nabarniu masy, czy zrzuceniu tłuszczu jest odpowiednia dieta.. nie musisz od razu porywać się na najwiekszą siłownię i cały sprzęt, ułóż dietę, zacznij od brzuszków, pompek w domu , potem troche biegania i powoli do przodu . :D
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez julie 14 mar 2008, 16:27
Dokładnie, nie od razu Warszawę zbudowali!
Idzie wiosna, warto wybrać się na rower, basen-pomoże ogólnie zadbać o sylwetkę ;) A gdy przyjdzie odpowiednia forma to można się już wbijać na siłownię :mrgreen:
Grunt, to łamać się i w końcu przełamać ;)

keepin' my fingers crossed ;)
greets ;)

Sortuj wg