Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez CzarnaZebra 08 mar 2008, 21:00
kwiatek jest może i oklepany ale do tej pory nie wymyślono nic lepszego :)

Na pierwsze spotkanie to faktycznie przesada, chociaż z drugiej strony to zależy od wcześniejszej znajomości, bardzo dobry sposób na przekształcenie znajomości kumpelskiej w taką "randkową".

Fajne są takie małe kolorowe bukieciki sprzedawane przez babcie - no wiesz, nie że wcześniej to zaplanowałeś i omówiłeś na forum :P tylko takie "zobacz jakie są śliczne, zobaczyłem je i od razu pomyślałem o Tobie" :D
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Radek 08 mar 2008, 21:09
Dzięki xCarmen za konkretną odpowiedź. Na razie nie będę wyskakiwał z kwiatami. Ide w końcu z koleżanką do kina tylko ;)

xCarmen napisał(a):Chyba ze stanie sie cud i wczesniej mnie dopadnie milosc ale to niemozliwe :)

Wszystko jest możliwe ;) I rozumiem Cię chyba z tym, że czasem wolisz być sama. Ja np. mam mało czasu przez szkołę i nie chciał bym zaniedbywać partnerki. Tak samo nie chciało mi się szukać dziewczyny jak byłem w depresji ale gdyby sama przyszła to bym nie pogardził. Ale takie cuda się nie zdarzają. Dziewczyny tu mają trochę lepszą sytuację.

Wszystkiego najlepszego drogie panie :smile:
per aspera ad astra

przez fiufiu 08 mar 2008, 22:59
Przede wszystkim trzeba byc soba....pod zadnym pozorem nie udawaj kogos kim nie jestes. To normalne ze bedziesz zdenerwowany...ale ona napewno tez :)
Wczoraj na imprezie poznalem bardzo fajna dziewczyne...no i teraz mnie randka czeka ;p Zobaczymy bo wydaje sie bardzo interesujaca osoba :) no i jest zabojczo ladna :)
A jak nic nie wyjdzie to sie mowi trudno i tyle.....
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 09 mar 2008, 01:56
Radek napisał(a):Nie mam zamiaru udawać kogoś kim nie jestem. Chodziło mi bardziej o wskazówki jak zrobić dobre wrażenie i przede wszystkim czego NIE robić żeby nie wyjść na nudnego i pospolitego kolesia jakich pełno wszędzie.

A czy nie jest właśnie pełno kolesi którzy chcą na siłę zrobić dobre wrażenie? Właśnie będąc kompletnym szczerym sobą sprawisz najwłaściwsze wrażenie.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 09 mar 2008, 02:00
A ja wiem jedno nigfdy nigdy przenigdyh dziewczyny miałnie będe bo jestem tym kim jestem i tyle.......taki los........ :roll:
:)

przez bakus 09 mar 2008, 17:13
fiufiu napisał(a):Przede wszystkim trzeba byc soba....pod zadnym pozorem nie udawaj kogos kim nie jestes. To normalne ze bedziesz zdenerwowany...ale ona napewno tez :)

A ja myśle, że z takim podejściem efekt za 10 lat będzie taki sam jak teraz...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez fiufiu 09 mar 2008, 17:43
bakus napisał(a):A ja myśle, że z takim podejściem efekt za 10 lat będzie taki sam jak teraz...

A ja mysle ze jak laska wyczai (jak nie od razu to po jakims czasie) ze udajesz kogos kim nie jestes to mozesz o niej zapomniec juz bezpowrotnie.
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez Radek 09 mar 2008, 22:20
Ja uważam że na dłuższą metę dziewczyny się nie oszuka. Nie można strugać kozaka i odgrywać role. Ale np. podkreślać dobre strony i maskować złe, trochę podkolorować... W końcu teraz nie mówi się "podrywanie" tylko "bajerowanie" - coś w tym jest chyba ;) . Z resztą nie szukam na razie żony i nawet jak zdobędę przychylność dziewczyny nie będąc do końca szczery to się nic nie stanie :twisted:
A czas wszystko pokaże.

Nie zrozumcie mnie źle. Nie chodzi o opowiadanie nie prawdy ale pokazywaniu, że jest się bardziej pewny siebie niż na prawdę itp.
per aspera ad astra

przez fiufiu 09 mar 2008, 22:49
Radek napisał(a):W końcu teraz nie mówi się "podrywanie" tylko "bajerowanie" - coś w tym jest chyba Wink

W tym jest to ze na bajere zlapiesz nawina pusciutka laseczke...inteligentna dziewczyna nie pojdzie na takie zabiegi. Takie bajerowanie daje skutki na dyskotece....gdzie jest pelno naiwnych dziewczynek...
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez IceMan 10 mar 2008, 00:56
Radek napisał(a):Nie chodzi o opowiadanie nie prawdy ale pokazywaniu, że jest się bardziej pewny siebie niż na prawdę itp.

Ciekawe co ta dziewczyna o tobie pomyśli jeśli będziesz zgrywał cwaniaka a w razie czego tej pewności siebie nie pokażesz. Odwróci się na pięcie i tyle ją będziesz widział...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 11 mar 2008, 02:29
Hmm no dobra a jak ktoś nie może być sobą???tak jak ja??........nie moge kobiecie pokazać siebie bo ujrzy tylko sam strach,strach przed wszystkim...
:)

przez fiufiu 11 mar 2008, 08:38
człowiek nerwica napisał(a):nie moge kobiecie pokazać siebie bo ujrzy tylko sam strach,strach przed wszystkim...

No to staraj sie przelamac ten strach.....ja tez kiedys bylem niesmialy. Ale nabralem pewnosci siebie i naprawde nei ma sie czego bac.... w koncu kobiety az tak mocno nie gryza ;p Pewnosc siebie to podstawa...sam moge to powiedziec na wlasnym przykladzie :) Jak bylem niesmialy to byly nici z podrywu a teraz podchodze do tego bardzo spontanicznie i obecnie poznaje naprawde sporo kobiet :) Musisz sie przelamac bo nie masz nic do stracenia :)
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

przez sorensen 11 mar 2008, 11:26
fiufiu napisał(a): Jak bylem niesmialy to byly nici z podrywu a teraz podchodze do tego bardzo spontanicznie i obecnie poznaje naprawde sporo kobiet :)

Głupie pytanie ale skąd Ty je bierzesz? Chyba nie zaczepiasz obcych bab na ulicy :lol: Ja ostatni raz poznałem kobiety ponad rok temu kiedy zaczynałem pracę. Niestety same mężatki :mrgreen:

przez fiufiu 11 mar 2008, 18:37
sorensen napisał(a):Głupie pytanie ale skąd Ty je bierzesz?

Znajome znajomych.....w pracy tez cos sie pozna.....wszelakiego rodzaju imprezy....i jakos sie poznaje. Jak sie jest towarzyskim to zawsze sie cos pozna :)
"Oddaję się morzu,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,

Sortuj wg