Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez xCarmen 06 mar 2008, 23:46
Tromgenn napisał(a):Nie czekaj na miłość. na 100% jakiś fajny chłopak się Tobą interesuje tylko nie widzisz tego.

Tromgenn mowisz o sobie ;)?

hmm stracilam wiare ... czasem wydaje mi sie ze przyciagam albo niedojrzalych emocjonalnie albo znowu narcyzowatych facetow ( wole zakon , nie chce cierpiec !;) )
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez depresyjny86 06 mar 2008, 23:57
Ja to sie chyba nie nadaje do życia w związku...tak sobie mysłe.....no bo jestem bojażliwy,wstyd byłoby się ze mną pokazać którejkolwiek dziewczynie....no i nie zaradny życiowo jestem......i brzydki.............jedyne co mam to to że jestem dobrym czlowiekiem chyba,i staram się zrozumieć inne osoby
:)

przez ALEKS*OLO 07 mar 2008, 00:43
człowiek nerwica napisał(a):jedyne co mam to to że jestem dobrym czlowiekiem chyba,i staram się zrozumieć inne osoby

i to jest najwazniejsze wszystko inne to lipa :mrgreen: w koncu znajdziesz ta druga polowe ktora bedzie rownie dobrym czlowiekeim i bedzie rozumiala ciebie :D na pewno bo innej mozliwosci nie ma , nie ma takiej opcji poprostu :D znajdziesz .
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 07 mar 2008, 00:54
ALEKS*OLO napisał(a):
bakus napisał(a):Eh ja teraz powiem wam coś...
Z dnia na dzień mam ochotę pójść do jakieś panny z odloty.pl ...
Szukam wszystkich możliwych sposobów by sie "wyleczyć"(nie chodzi o prawictwo)... ale z innej strony moge tego żałować... :/
Jestem totalnie zagubiony przez ostatnie dni
HELP !!

Witaj w klubie zagubionych.Mam podobny problem co ty (jestem dziewica ) i tez nieraz mam ochote isc na impreze ,upic sie i rzucic sie na jakiegos faceta...ale po co,zebym potem miala kaca moralnego ,ze w chwili desperacji zrobilam cos bezmyslnie...wole poczekac (moze bede czekala do u...smierci ale coz :roll: )...podobno cierpliwosc jest zaleta :roll: ale nie wiem czy u nerwicowcow :roll: szczerze to nie wiem jak ci pomoc bo ja sama nie umiem sobie pomoc :(

jakbym pisala to sama

kurcze tak samo mnie czesto lapie ,baa nawet spotykalam sie z chlopakiem wprzyspieszonym tepie on myslal ze pojdziemy na calosc a ja nie ;) i si eskonczylo teraz wiem ze nie zrobie tego bo zle bym sie czula z tym ,ba nawet nie dojdzie do tego z powodu mojej depsperacji czy ciekawosci ;)

A zresztą nawet jeśli, to jaka jest szansa ze trafie na ładną dziewice? Prawie zerowa ;/

skad przekonanie w was facetach ze jak dziewica i stara to napewno brzydka?:twisted: moze jest ladna a sie ceni ma poglady stare ze zrobi to z milosci tylko ana milosc nie trafila jak ja ;)

przez Jaśkowa 07 mar 2008, 01:03
ale się na te dziewice uwzięliście :mrgreen: ja osobiście uważam, że bycie dziewicą to zajebista sprawa serio serio taką teraz spotkać to czysty okaz i jak, któraś jest to pierś do przodu i dumną być bo jest z czego zacytuję tu mojego mało okrzesanego wujka :mrgreen: "dupy to każdy umie dać "
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 07 mar 2008, 01:20
to jest najwazniejsze wszystko inne to lipa w koncu znajdziesz ta druga polowe ktora bedzie rownie dobrym czlowiekeim i bedzie rozumiala ciebie na pewno bo innej mozliwosci nie ma , nie ma takiej opcji poprostu znajdziesz

Dzięki że to napisałaś ;) ,po prostu byłem znowu na naszej klasie i widzialem tyle par w któych facet byl przystojny......i żadnej pary w której facet był brzydki... i tak mnie znowu napadlo że najważniejszy jest wygląd.....ale dzieki zę napisałaś że tak nie jest, ;)
:)

przez IceMan 07 mar 2008, 02:36
xCarmen napisał(a):zycie jest okrutne zabiera mi to co powinno byc moje xD

a co powinno być twoje ? :)
Prawdziwa milosc jest tylko jedna , a ja juz swoja przezyłam.
( jak myslicie do ktorego zakonu sie mam wybrac?Very Happy)

a jesteś pewna że to ta prawdziwa miłość? PS żadnego zakonu... zabraniam :mrgreen:
hmm stracilam wiare ... czasem wydaje mi sie ze przyciagam albo niedojrzalych emocjonalnie albo znowu narcyzowatych facetow

drugie gorsze od pierwszego i pierwsze gorsze od drugiego xD
Ja to sie chyba nie nadaje do życia w związku...tak sobie mysłe.....no bo jestem bojażliwy,wstyd byłoby się ze mną pokazać którejkolwiek dziewczynie....no i nie zaradny życiowo jestem......i brzydki.............jedyne co mam to to że jestem dobrym czlowiekiem chyba,i staram się zrozumieć inne osoby

no na koniec puenta ok ale czemu brzydki, niezaradny, bojaźliwy? a ty sobie tego nie wymyśliłeś przypadkiem? :P

qrcze jakoś samotnie mi...
Przyjaciel forum

przez xCarmen 07 mar 2008, 12:48
Jaśkowa rozwalilas mnie tym tekstem, ale swoja droga dziewice to wcale nie taka rzadkosc u nas na wsi bardzo duzo jest dziewic hehehehe xD " nieskazona natura" :twisted:

IceMan napisał(a):a co powinno być twoje ? :)

To dobrze wiesz. Nie zmuszaj mnie zebym to napisala na forum. haha :mrgreen:

IceMan napisał(a):a jesteś pewna że to ta prawdziwa miłość? PS żadnego zakonu... zabraniam

Jestem to byla prawdziwa miłość. Teraz juz sie nie potrafie zaangazowac w jakis zwiazek..

IceMan napisał(a):Cytat:
hmm stracilam wiare ... czasem wydaje mi sie ze przyciagam albo niedojrzalych emocjonalnie albo znowu narcyzowatych facetow

drugie gorsze od pierwszego i pierwsze gorsze od drugiego xD

taa :roll: mam kilka anegdot ale nie bede pisac na forum bo niektore osoby moglyby sie rozpoznac w nich ( tzn jesli kiedykolwiek by tu trafily )xD Kolezanki sie do dzis ze mnie smieja ze mam takie szczescie no ale sama tez jestem sobie winna.Powinnam zalozyc sobie jakis filtr przeciwko takim facetom.
Dzisiaj nie ma juz szarmanckich facetow! Grzecznych i taktownych, a przynajmniej ja na takich nie trafiam !

Przepraszam panow za te stwierdzenia ale zastanawiam sie czy nie zostac lesbijka muahaha bo moje kolezanki sa czasem o wiele lepsze niz Ci niewychowani mezczyzni. Albo zmiana orientacji albo zakon. ;) Ewentualnie wolontariat w Afryce.
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez IceMan 07 mar 2008, 14:20
Jestem to byla prawdziwa miłość. Teraz juz sie nie potrafie zaangazowac w jakis zwiazek..

No ale niestety przeszłością żyć nie możesz... Postaraj się z tym pogodzić co jest, życie przez pryzmat tego co było moim zdaniem do najprzyjemniejszych nie należy...
xCarmen napisał(a):Przepraszam panow za te stwierdzenia ale zastanawiam sie czy nie zostac lesbijka muahaha bo moje kolezanki sa czasem o wiele lepsze niz Ci niewychowani mezczyzni. Albo zmiana orientacji albo zakon.

Nie no nawet mowy nie ma. Zabraniam xD
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 07 mar 2008, 14:29
A ja mam zone :mrgreen: i co wy na to :mrgreen: z moja najlepsza przyjaciolka dogadujemy sie bez słow,poprostu identyczne dusze ,jak nie znajde ''ksiecia z bajki '',to zostane less i juz :roll:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez xCarmen 07 mar 2008, 15:27
IceMan napisał(a):xCarmen napisał:
Przepraszam panow za te stwierdzenia ale zastanawiam sie czy nie zostac lesbijka muahaha bo moje kolezanki sa czasem o wiele lepsze niz Ci niewychowani mezczyzni. Albo zmiana orientacji albo zakon.

Nie no nawet mowy nie ma. Zabraniam xD

Raz sie zyje:D

IceMan napisał(a):No ale niestety przeszłością żyć nie możesz... Postaraj się z tym pogodzić co jest, życie przez pryzmat tego co było moim zdaniem do najprzyjemniejszych nie należy...

Dlaczego tak sadzisz? Ja sobie lubei powspominac dobre czasy, te chwile kiedy bylam szczesliwa bo ostatnio takich malo. :D
Zbudź się, motylu -
Późno, całe mile
Są przed nami.

Basho Matsuo

przez fiufiu 07 mar 2008, 19:28
Ja wam powiem tak....jak wiece tez jestem samotny, ale przestalem robic juz z tego problem....mowi sie trudno...jeczeniem napewno sobie nie pomoge (fakt lepiej sie poczuje...ale samotny bede dalej)....ja zaczalem korzystac z zycia...uprawiac sport, chodzic na imprezy i juz mi to obejetne czy kogos poznam czy nie, bo nikogo do milosci nie zmusze. Widocznie niektorzy nie sa stworzeni do zycia w zwiazku i tyle...mowi sie trudno, akurat padlo na nas, tak ma byc i juz...moze za jakis czas kogos znajdziemy, moze nie....ale czy naprawde mamy sie tym az tak martwic...to nam nic nie pomoze a tylko poglebi nasz dol emocjonalny. A wiec wszyscy wziasc mi sie w garsc i cieszyc sie zyciem....bo mamy je jedno i nie warto jefo tracic na zamartwianie sie :) Glowy do gory :)
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez julie 07 mar 2008, 19:55
fiufiu
:arrow: niezłe podejście:) to prawda że do miłości nikogo się nie zmusi, za poważna sprawa ;) żeby wejść w jakikowliek zwiazek, trzeba najpierw żyć w zgodzie ze samym sobą, bo inaczej będziemy podświadomie oczekiwć od tej drugiej strony nie wiadomo jakiego wsparcia czy podsuwania nam pod nos rozwiązań naszych problemów, etc. -> taki układ jest z góry skazany na wcześniejsze czy późniejsze unicestwienie i bitterness;
Can as well die if cannot fly

przez raven 07 mar 2008, 20:04
Hej! A ja mam do was takie pytanko. Gdzie na początek mogę zaprosić koleżankę? Chciałbym się spotkać z dziewczyną z którą rozmawiam przez internet. Wiem że ona raczej chciała by się ze mną spotkać. Tylko zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest jakiś pub, czy może lepiej na początek iść gdzieś na jakieś ciastko czy coś... Co mi poradzicie?:)

Sortuj wg