Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez anonim 29 lut 2008, 15:40
to napisz jej sms w dniu kiedy ma przyjśc czy przyjdzie np hej wpadniesz?
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez depresyjny86 29 lut 2008, 15:52
sam się sobie dziwię i tak nie mam nic do stracenia" I to mnie niestety spaliło, bo gdy chwilkę później gdy czekaliśmy na szatniarkę spytałem czy mógłbym prosić jej gg, ona powiedziała, że nie ma(wiem, że ma bo na profilu naszej klasy jest napisane, że ukryty), a właściwie kto dziś nie ma numeru gg Więc zje*ałem sprawę jak tylko mogłem i jestem cholernie na siebie zły co powiedziałem, myślałem żeby jeszcze jakoś ratować sytuację i napisać do niej że to co wtedy palnąłem to miałem co innego na myśli :/

Eh te kobiety....wystarczy jedno zdanie powiedzieć żłe i już po nas.....kurcze widze,że coraz bardziej zaczynam nienawidziec tych którzy super wygladają mają super charakter<chamski itp>
:)

przez anonim 29 lut 2008, 16:09
Prawda jest taka, że gdybym się postawił w jej sytuacji tzn podchodzi do Ciebie jakiś koleś i gada takie rzeczy - ja też bym się tak zachował nie ma co ukrywać.. :roll: I właśnie to mnie boli, że zepsułem wszystko.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 29 lut 2008, 18:30
anonim nie martw sie,ja tez glupoty czasami gadac

pozostaje uczyc sie na bledach ;)

przez Tromgenn 29 lut 2008, 19:27
anonim no tym textem spaliłeś sprawe. ale pierwsze koty za płoty startuj do następnej jesteś na dobrej drodze :D

przez anonim 29 lut 2008, 19:39
Ta tylko to tak łatwo napisać, startuj do następnej, w tym problem że ja nie chce następnej mi zależy na tej :/ Nie potrafie tak, że jak nie do tej do następnej. K*rwa mam ochotę się naje*bać.

Sorry za wulgaryzmy, ale jestem w podłym nastroju

//Napiszę do niej jeszcze wiadomośc przynajmniej będe miał świadomośc, że coś zrobiłem...
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jaśkowa 01 mar 2008, 00:17
anonim po woli czemu od razu uważasz, że akcja jest spalona odczekaj chwilę i zrób drugie podejście nie od razu Rzym zbudowano ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez fiufiu 01 mar 2008, 04:15
anonim mowisz ze nie masz nic do stracenia...to prawda...a wiec strac troszke kaski i kup jej kwiaty i wyslij kurierem.....Naprawde na laski to dziala...Jak jej kupisz kwiaty to zacznie zupelnie inaczej o tobie myslec :) Sam mowiles ze nie masz nic do stracenia....no powiedzmy stracisz troche kasy...ale czy nie warto zaryzykowac ?? Pozdrawiam i nie poddawaj sie :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:18 am ]
człowiek nerwica napisał(a):Eh te kobiety....wystarczy jedno zdanie powiedzieć żłe i już po nas....

Heheheh...jak lasce wpadniesz w oko to mozesz stek glupot gadac a i tak nie bedziesz spalony :) Tak to juz jest ze my myslimy ze akcja sie ni udala bo powiedzielismy jakas glupote.....a tak naprawde nie podobalismy sie fizycznie kobiecie...i chocbys stanal na glowie to tego nie zmienisz :( Pozostaje nam czekac na ta jedyna ktorej sie spodobamy :) Ale spoko starsze kobiety bardziej patrza na mezczyzne z puntku widzenia dobrego charakteru :) A wiec nic tylko czekac ;p
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez anonim 01 mar 2008, 13:20
Nie chcę być natrętny, a po tym nie wiem gdzie ona mieszka.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Tromgenn 01 mar 2008, 13:40
Kwiatów nie polecam. (Sam stosowałem i g... to dało :D ). Zagadaj jeszcze raz,anonim, z luzemi i uśmiechem na pysku do tej samej laski może ci sie uda - tzn. zapomni o tamtej gafie :)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:41 pm ]
Jaśkowa napisał(a):[b]zrób drugie podejście

przez depresyjny86 01 mar 2008, 15:36
....a tak naprawde nie podobalismy sie fizycznie kobiecie...i chocbys stanal na glowie to tego nie zmienisz

Niestety masz racje........<pieprzony wygląd fizyczny :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: >
:)

przez anonim 01 mar 2008, 17:28
Tak to juz jest ze my myslimy ze akcja sie ni udala bo powiedzielismy jakas glupote.....a tak naprawde nie podobalismy sie fizycznie kobiecie...i chocbys stanal na glowie to tego nie zmienisz

Ale ona często na mnie patrzyła na korytarzu i się uśmiechała do mnie gdy ja na nią spojrzałem, więc wydaje mi się, że tu nie o to chodziło.
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez CzarnaZebra 01 mar 2008, 18:18
Ja myślę że nic się nie stało - nic co miałoby jakieś super wielkie skutki, lepiej nic nie wyjaśniaj (że miałeś co innego na myśli), bo to jest głupawe zdanie, o którym zapewne tylko Ty pamiętasz. Więc po co do tego wracać. Dziewczyna wie, że Ci się podoba, i o tym będzie pamiętać... a co do tego, ze mogłeś to przeprowadzić lepiej, to ci którzy chodzą na rozmowy o pracę wiedzą najlepiej... tam nie ma drugiej szansy, a zawsze jest to poczucie, że TO JEDNO ZDANIE sprawiło, że nie dostało się tej pracy :D A tak naprawdę zatrudniono krewniaczkę kadrowej...

co do numeru gg... pewnie nie pamięta (mnóstwo ludzi nie pamięta swojego gg i z nieznanych mi przyczyn wstydzą się do tego przyznać)...
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez Radek 01 mar 2008, 18:48
anonim, wydaje mi się, że za bardzo się narzucałeś i ją spłoszyłeś.
Powinieneś odczekać aż akcja się bardziej rozwinie i wtedy wymiana gg była by czymś naturalnym. Wiem tyle, że jak facetowi podoba się dziewczyna to chce jej od razu. Ale dziewczyna nawet jak daje sygnały, że jej się podobasz potrzebuje czasu żeby pozwolić na bliższą znajomość.

Myślę, że jeszcze nic straconego i powinieneś "zaatakować" jeszcze raz.
Ale nie od razu. Odczekaj i zrób to tak żeby wyglądało naturalnie, jak zbieg okoliczności (przeznaczenie ;) )
per aspera ad astra

Sortuj wg