Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez depresyjny86 28 lut 2008, 16:30
No właśnie Anonim daj znać jak poszło
:)

przez Tromgenn 28 lut 2008, 17:21
tez jestem ciekaw, bo iście na żywioł zawsze popieram :D

przez fiufiu 28 lut 2008, 17:25
anonim napisał(a):chyba że będzie z koleżankami to wtedy odpada Embarassed

Czemu odpada...ja mysle ze wlasnie wtedy zablysniesz :) A co do obgadywania to laski i tak Cie obgadaja z milion razy, ale spoko nie ma sie co tym przejmowac....takie kobitki juz sa ze facetow obgaduja. W sumie tak naprawde nie masz nic do stracenia.... bo nawet jak one sie zaczna z Ciebie smiac....to znaczy ze sa bardzo dziecinne.
No ale zycze powodzenia. Ja ostatnio bardzo czesto zagaduje do nowopoznanych dziewczyn....i wiesz co to dziala!!!! Poznaje pelno nowych znajomosci, dlatego ze jestem pewny siebie, a jak kobitka probuje sie ze mnie posmiac to tak odwracam cala sytuacje w zart ze laska pada ze smiechu :)

anonim napisał(a):chyba że będzie z koleżankami to wtedy odpada Embarassed

Czemu odpada...ja mysle ze wlasnie wtedy zablysniesz :) A co do obgadywania to laski i tak Cie obgadaja z milion razy, ale spoko nie ma sie co tym przejmowac....takie kobitki juz sa ze facetow obgaduja. W sumie tak naprawde nie masz nic do stracenia.... bo nawet jak one sie zaczna z Ciebie smiac....to znaczy ze sa bardzo dziecinne.
No ale zycze powodzenia. Ja ostatnio bardzo czesto zagaduje do nowopoznanych dziewczyn....i wiesz co to dziala!!!! Poznaje pelno nowych znajomosci, dlatego ze jestem pewny siebie, a jak kobitka probuje sie ze mnie posmiac to tak odwracam cala sytuacje w zart ze laska pada ze smiechu :)
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez luthien 28 lut 2008, 17:54
fiufiu napisał(a): A co do obgadywania to laski i tak Cie obgadaja z milion razy, ale spoko nie ma sie co tym przejmowac....takie kobitki juz sa ze facetow obgaduja.

Ba, a faceci nie obgadują dziewczyn? Oczywiście, że tak. No co, nie komentujecie między sobą np. naszego wyglądu? To też obgadywanie :mrgreen:
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez fiufiu 28 lut 2008, 18:06
luthien napisał(a):No co, nie komentujecie między sobą np. naszego wyglądu? To też obgadywanie Mr. Green

No jasne ze gadamy na temat wygladu...to normalne przeciez.....ale z taka roznica ze jak wy obgadujecie faceta to nawet jak on sie podoba jakiejs kolezance to wy go skutecznie jej z glowy wybijacie...
Ja osobiscie mam gdzies ze ktos mnie obgaduje, czy sie ze mnie smieje...ja ide swoja sciezka i nie zwracam uwagi na pobocze...
Juz nie raz bylo ze swietnie mi sie rozmawialo z jakas dziewczyna, a gdy ona porozmawiala chwile na samotnosci z kolezanka to nastepowal zwrot zachowania o 180 stopni.
Jak faceci rozmawiaja o kobietach i nawet jak im sie jakas nie podoba to nie odradzaja jej swojemu kumplowi....przeciez to jemu ma sie podobac....
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez luthien 28 lut 2008, 18:29
fiufiu napisał(a):wy obgadujecie faceta to nawet jak on sie podoba jakiejs kolezance to wy go skutecznie jej z glowy wybijacie...

Tak, wszystkie kobiety można wsadzić do jednego worka, bo niczym się nie różnią :roll: :roll: :roll: Wszystkie zniechęcają swoje kumpele do fajnych facetów :roll: :roll: :roll: "Bo to zła kobieta była" :roll: :roll: :roll:
Szczerze mówiąc to nie pamiętam, żebym kiedykolwiek powiedziała jakiejś koleżance "ej, słuchaj ten chłopak nie jest dla ciebie, bo jest beznadziejny". Ja nosa nie wtykam do związków czy upodobań moich znajomych, każdy ma swój gust, więc ja nie mam prawa nikogo osądzać i namawiać do zostawienia faceta, bo mi się coś w nim niepodoba, bo może akurat jej się to podoba???
Jeny jak ja nie cierpię uogólniania.
dziś mogę wreszcie to powiedzieć: patrzę z nadzieją w przyszłość...

przez anonim 28 lut 2008, 18:37
Napisałem do koleżanki z pytaniem o imię, i otrzymałem odpowiedź, wiem jak ma na imię ta dziewczyna zostałem też poproszony o to, żebym nie mówił skąd znam to imię, tak więc nie boję się, że ona coś powie.
Niestety dziś do niej nie zagadałem, bo jej nie spotkałem, ale za to jutro mam świetną okazję, bo mam lekcje w klasie na przeciwko jej klasy i będe mógł zagadać : :smile:

Boże, znowu sie rozlazła strona :/

Nie wiem jeszcze czy wysłać jej zaproszenie na nasza-klasa, ale chyba raczej jutro do niej zagadam a dopiero później wyśle zaproszenie.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez Jaśkowa 29 lut 2008, 02:05
anonim to trzymamy kciuki i daj znać :D

ps. jak się strona rozłazi to zgłaszajcie do moderacji :D
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Tromgenn 29 lut 2008, 04:58
anonim napisał(a): jutro do niej zagadam a dopiero później wyśle zaproszenie.

zagadaj jestem z tobą i Anand22 (nieobecny) też :D

przez artek222 29 lut 2008, 09:44
tak dużo w cześniej napisałem i nikt nie odpisał.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:54 am ]
jeszcze tylko dziś dapracy , a jutro na wykłady i mam da tygodnie wolnego. zamówiłem sobie kilka gier z empika, ) i będzie 2 tygodnie tylko granie.

jeszcze będę przygorowywał sobie pokój w którym będzie projektor i ekran perełkowy 270 cm x 240 cm lub 240 cm x 180 cm i będę sobie oglądał filmy z wypożyczalni ( bo do kina nie chodzę ).

a jak koleżanka przyjdzie to jej się chyba spodoba , bo ona cały czas mówi że przyjdzie i wie że jest zaproszona , ( tylko ma dużo nauki do matury ) , ale widzę że po życzeniach walentynkowych ( nic nie mówiła , bo ona taka jest ) , tylko jest bardzij śmielsza do mnie i myślę że się jej podobało.

mam już nawet dobre wino z Hiszpani ( lekkie, słodkie , czerwone )

może coś z tej znajomości będzie .

przez VTEC 29 lut 2008, 15:06
artek222 napisał(a):tak dużo w cześniej napisałem i nikt nie odpisał.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:54 am ]
jeszcze tylko dziś dapracy , a jutro na wykłady i mam da tygodnie wolnego. zamówiłem sobie kilka gier z empika, ) i będzie 2 tygodnie tylko granie.

jeszcze będę przygorowywał sobie pokój w którym będzie projektor i ekran perełkowy 270 cm x 240 cm lub 240 cm x 180 cm i będę sobie oglądał filmy z wypożyczalni ( bo do kina nie chodzę ).

a jak koleżanka przyjdzie to jej się chyba spodoba , bo ona cały czas mówi że przyjdzie i wie że jest zaproszona , ( tylko ma dużo nauki do matury ) , ale widzę że po życzeniach walentynkowych ( nic nie mówiła , bo ona taka jest ) , tylko jest bardzij śmielsza do mnie i myślę że się jej podobało.

mam już nawet dobre wino z Hiszpani ( lekkie, słodkie , czerwone )

może coś z tej znajomości będzie .

Nie chcę odbierać Ci nadzieji , ale powyższe świadczy o czymś inyym niż myślisz .. obyś się nie zawiódł ...
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez depresyjny86 29 lut 2008, 15:22
VTEC obyś się mylił.....<a raczej obyśmy się mylili>
:)

przez anonim 29 lut 2008, 15:23
Zagadałem i spaliłem :/ Nie to żeby dała mi jasno do zrozumienia, żebym spadał, ale rozmowa się nie kleiła, przedstawiłem się ona mi podała mi rękę i wtedy(niepotrzebnie na początku) zapytałem czy moglibyśmy gdzieś wyskoczyć na miasto....powiedziała, że dziś już ma zajęty dzień i może kiedyś.... chwile posiedzieliśmy w milczeniu, za chwile spytała czy pisałem biologię, wymieniliśmy zdanie o geografii której się uczyła i wtedy spytała czy szatnia jest już otwarta(pomyślałem, że chce mnie splawić bo byłem w kurtce, ale gdy wstałem i powiedziałem, że pójdę sprawdzić to ona poszła ze mną. No i teraz najgorsze...powiedziała mi że jestem bardzo odważny(spytałem czemu)- bo tak zagadałem i ja wtedy palnąłem:,,sam się sobie dziwię i tak nie mam nic do stracenia" I to mnie niestety spaliło, bo gdy chwilkę później gdy czekaliśmy na szatniarkę spytałem czy mógłbym prosić jej gg, ona powiedziała, że nie ma(wiem, że ma bo na profilu naszej klasy jest napisane, że ukryty), a właściwie kto dziś nie ma numeru gg :roll: Więc zje*ałem sprawę jak tylko mogłem i jestem cholernie na siebie zły co powiedziałem, myślałem żeby jeszcze jakoś ratować sytuację i napisać do niej że to co wtedy palnąłem to miałem co innego na myśli :/

ech... :((((
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez artek222 29 lut 2008, 15:27
ja to wiem że ma dużo nauki , bo tą koleżankę znają w domu.

ona mówi że przyjdzie. i od życzeń są znią coraz lebsze relacje.

i jeszcze sama mówiła że będzie w tą sobotę i w niedzilę , ( jeszcze powtarzała mi to dwa razy że będzie ).

więc myślę że będzie dobrze . trzeba dać jej szanse.

nie każda jest taka sama jak się innym wydaje.

Sortuj wg