Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Tromgenn 14 lut 2008, 15:51
artek222 napisał(a):za dużo mam do stracenie , już zrezygnowłem

ok. zrezygnowałeś. Ale ciągle nie rozumiem co masz do stracenia. :roll:

przez artek222 14 lut 2008, 16:03
bo już się już tyle namyślałem zanim wysłałem i na denerwowałem i się zmęczyłem .

wszyscy mówili żebym wysłał tego sms-a ( nie tylko tu na forum ) i wysłałem ( chodź wiedziałem że to nie ma sensu, tylko się na denerwowałem ).

a jak do niej zadzwonię to może być jeszcze gożej . ( przecież jak raz wysłałem sms,a to drugi raz do niej nie będę dzwonił z tym samy), a po zatym już niechcę trobić z siebie pośmiewiska .

idę pić , kupiłem sobie skrzynkę browarów . ( wiedziałem że jak wyślę , to i tak się wygłópię )

przez artek222 14 lut 2008, 20:51
i po co czekać , a z komputerem , to już na pewno nie przyjdzie. to o tym mogę już zapomnieć , skoro mówiła już 3 razy ze przyjdzie , a do tej porynie przyszła - to już nie przyjdzie /.

skoro do tej pory nie odpisała , to nic z tego już niebędzie .
a szkoda .

kilka moich kolegów, który są odemnie starsi i są już dawno żonaci , to mówili żebym poczekał , ale wątpię że coś czekanie pomoże. bo jak odrazu nie odpowiedziała, to nic już z tego nie będzie

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:52 pm ]
a bardzo mi na niej zależało.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fiufiu 14 lut 2008, 21:42
artek222 nie przejmuj sie....to nie jest jedyna kobieta na swiecie....sa miliony ladniejszych i madrzejszych. Na przyszlosc nigdy nie angazuj sie az tak emocjonalnie. Jak widzisz laski lubia meczyc facetow psychicznie...dla mnie to jest maksymalnie perfidne...ale niestety wiekszosc lasek taka jest (choc sie nie przyznaja) :(
"Oddaję się morzu,
Pozwalam się ponieść fali,
Niech mnie obmyje.
W obliczu strachu,
Pewnego razu uwierzyłem.
Łzy smoka,
Dla Ciebie i dla mnie..."

przez VTEC 14 lut 2008, 21:51
artek222 napisał(a):i po co czekać , a z komputerem , to już na pewno nie przyjdzie. to o tym mogę już zapomnieć , skoro mówiła już 3 razy ze przyjdzie , a do tej porynie przyszła - to już nie przyjdzie /.

skoro do tej pory nie odpisała , to nic z tego już niebędzie .
a szkoda .

kilka moich kolegów, który są odemnie starsi i są już dawno żonaci , to mówili żebym poczekał , ale wątpię że coś czekanie pomoże. bo jak odrazu nie odpowiedziała, to nic już z tego nie będzie

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:52 pm ]
a bardzo mi na niej zależało.

Ok , ja to powiem , bo każdy Cie pociesza ... czasem lepsza jest prawda ..

Jeśli nie przyszła do tej pory, to już nie przyjdzie, gdyby rzeczywiście miała jakiś konkretny powód to by się wytłumaczyła .

Zawaliłeś... trzeba było szybciej działać .. może byłalby szansa ..
A tak w ogóle zamiast pytać dookoła całego świata czy wysłać czy nie , Ty sam to chyba wiesz najlepiej ;)

I nie wciskajcie tu że nie miała zasięgu , że ma wyłączoną bo to nie prawda .

Piwko jest dobre <OK> pomoże zapomnieć dziś :D

Następnym razem więcej zdecydowania .

Pozdrawiam
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez artek222 14 lut 2008, 22:52
tylko szkoda że tylko zmarnowałem na nią czasu i nerwów .nie potrzebnie , bo mi na niej bardzo zależało.

a tak znowu będę sam.

przez Tromgenn 15 lut 2008, 00:18
fiufiu napisał(a):Jak widzisz laski lubia meczyc facetow psychicznie...dla mnie to jest maksymalnie perfidne...ale niestety wiekszosc lasek taka jest (choc sie nie przyznaja) :(

Nieprawda. Coś sie tak lasek uczepił. One po prostu zlewają niezdecydowanych i niepewnych oraz bawia się tymi co dają sobie na głowe wejść. Jak dajesz sie manipulować to twoja wina jest :D

przez artek222 15 lut 2008, 01:09
może jeszcze ta koleżanka odpowie, nie wiem , może nie przez sms, tylko jak ją w następnym tygodniu będę widział, nie wiem. może musi się zastanowić , bo się czegoś takiego nie spodziewała. nie wiem

bardzo dużo umnie znajomych mówi żebym z tej znajomości nie rezygnował, bo mosze ona nie wie co powiedzieć . już nie wiem co mam robić .
--------------------
ja po za piwem (czasami )niczego innego nie piję

dla tego bo :

taka ciekawostka . (więc alkocholikiem być nie warto )

np. rum,em i pluszakiem ( można wyczyścić ślady po nalepkach z obudowy ) , te nalepki co są dawane do kart graficznych , płyt głównych , procesorów . )

i skoro takie coś potrafi usunąć klej , to ciekawe co musi być dawane do takiego rum,u . ( rum musi mieć od 40 - 80 % alkocholu żeby dział.)

jak różne Label itp. też są na alkocholu i też potrafią usunąć klej .

przez depresyjny86 15 lut 2008, 01:59
One po prostu zlewają niezdecydowanych i niepewnych oraz bawia się tymi co dają sobie na głowe wejść

Niestety kobiety są okrutne....... :( Zawsze wolą tych odważniejszych,lepszych itp.....
Świat jest niesprawiedliwy.
:)

przez Jaśkowa 15 lut 2008, 02:42
Darek bardzo proszę abyś przeczytał tą sentencję, którą masz pod swoim postem ( pod kreską) <tule>
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Tromgenn 15 lut 2008, 12:21
człowiek nerwica napisał(a):[kobiety] Zawsze wolą tych odważniejszych,lepszych itp.....

Oj CN wystarczy ze w czymkolwiek poczujesz się lepszy od reszty facetów. Potem się tego trzymaj (w myślach) jak startujesz do laski.
Myśl w rodzaju "jestem extra bo...".
Według mnie (rozmawiałem z tobą na gg) jesteś dowcipny i inteligentny (choć głupio uparty w dołowaniu się heh) na przykład

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:26 am ]
artek222 napisał(a):bardzo dużo znajomych mówi mi żebym z tej znajomości nie rezygnował

Ja też.

przez groza 15 lut 2008, 12:41
artek222, kiedyś pytałeś, czy te wróżki na sms i na telefony, to jest prawda. Otóż: kiedyś miałam styczność z taką firmą i wiem, jak to w nich wygląda i moja odpowiedź brzmi: to NIE jest prawda, co ci te "wróżki" powiedzą. Czemu?
Praca w takich firmach 'wróżbiarskich' polega na tym, że pracują tam osoby młode raczej, które mają tę umiejętność, że potrafią wiele rzeczy wymyślić na poczekaniu. Uwaga na boku: ty TEŻ mógłbyś tam pracować - jedynym warunkiem jest: umieć szybko odpowiadać na sms-y oraz umieć szybko coś wymyślić. Przykład:

Ty napiszesz: "czy będę z moją znajomą i czy do siebie pasujemy?"

Ich odpowiedź na to jest w 100% losowa.
Jeden ci odpowie (w zależności od 'widzimisię') "tak, będziecie ze sobą".
Drugi: "zapomnij o niej. Za to obok ciebie widzę dziewczynę ci przeznaczoną, która cię kocha".
Trzeci: "poczekaj na jej ruch, to od niej wszystko zależy"

To zależy tylko od tego, jaka osoba z takiej firmy ci odpowiada, oraz od jej FANTAZJI. To ma z wróżbami tyle wspólnego, co ryba z rowerem. Wiem, bo byłam w takiej firmie. Jeśli więc twoje działania opierasz na takim sms-ie, to opierasz się na 'chybił-trafił', tudzież na przypadku. Jeśli chcesz prawdziwej wróżby, to się wybierz do prawdziwej wróżki - tak się sprawa przedstawia :-|

artek222 napisał(a):tylko szkoda że tylko zmarnowałem na nią czasu i nerwów .nie potrzebnie , bo mi na niej bardzo zależało.

szczerze powiedziawszy, to nie zdaje mi się, byś zmarnował czas. Lepiej znać się z nią, niż z nikim i się międlić w ciągle tym samym. Generalnie im dłużej się sam nad sobą zastanawiasz, im dłużej rozpatrujesz swoje zachowania - to dojść możesz do całkiem wypaczonych wniosków. Niestety: kontakt z innymi jest potrzebny, bo tylko w ten sposób przekonasz się, jaki jesteś i jacy są inni. Sam do niczego nie dojdziesz zbyt mądrego - wiem, bo mam w tym już długi staż - w takim "międleniu się sama ze sobą" :D

Sortuj wg