Mój schemat- dlaczego przyciągam mężczyzn co nie chcą związk

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez na_leśnik 03 maja 2015, 18:47
/cenzura/ czy ja kogoś udaję?! Nikogo właśnie nie udaję! Jak kocham to szczerze i uczciwie, nie oglądam się za innymi! Wiesz że nie chciałbyś być teraz na moim miejscu z tym co czuję gdy moja miłość została odrzucona.

Ja nie mam w czym przebierać, biorę to co się nawinie...
Długo byłam sama, więc się zajarałam jak ktoś okazał mi trochę ciepła...

Nie wyklucza Ci się to? Najpierw piszesz o szczerej i uczciwej miłości a potem, że "bierzesz co się nawinie".

Tęsknię za nim i nie mogę znieść myśli że już nigdy do mnie nie zadzwoni.
Napisałam mu smsa, żałosna jestem, co :(

Żałosna nie jesteś. Ale to co robisz moim zdaniem już tak. Nie tyle żałosne, co autodestruktywne.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez android 03 maja 2015, 18:58
Nie, czemu od razu żałosna - tylko bardzo emocjonalna i łatwo przywiązująca się. Łatwo się przywiązujesz, a to przyciąga facetów, którym nie w głowie związki, a zwykłe przygody. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem że zdasz sobie z tego sprawę. Fakt, można się przejechać na wielu osobach, ale później życie nam to wynagrodzi. Nie mogę się zgodzić z tym, co pisze większość osób w tym wątku. Twoje zachowanie jest jak najbardziej naturalne i jeśli tylko trafisz na wartościową osobę, to zostanie ono docenione. Naprawdę nie spodziewałem się tyle żółci na tego rodzaju forum.

Nie wydaje mi się również, aby tego rodzaju afekty miała leczyć terapia. Na terapii nie leczymy się z usposobienia oraz łatwości przywiązywania się do bliskich nam osób. A jeśli ktoś zamierza się z tego leczyć to pozdrawiam, krzyż na drogę, niech ci życie miłym będzie. Grunt to, jak powtarzam, trafić na osobę z podobnym podejściem do życia. Bądź mniej otwarta na "zagadujących" facetów, baczniej się im przyglądaj, poznaj ich dobrze zanim się do nich zbliżysz. Więcej uwagi, więcej dokładności w rozpoznaniu.
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

przez na_leśnik 03 maja 2015, 19:05
Nie wydaje mi się również, aby tego rodzaju afekty miała leczyć terapia. Na terapii nie leczymy się z usposobienia oraz łatwości przywiązywania się do bliskich nam osób.

Właściwie, to moim zdaniem na tym terapia powinna polegać, na zmienianiu tych sposobów działania/odczuwania/myślenia które powodują, że pakujemy się w kłopoty, na przykład w relacjach damsko-męskich.

Naprawdę nie spodziewałem się tyle żółci na tego rodzaju forum.

Nie widzę tu żadnej żółci szczerze mówiąc.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez android 03 maja 2015, 19:19
na_leśnik napisał(a):Właściwie, to moim zdaniem na tym terapia powinna polegać, na zmienianiu tych sposobów działania/odczuwania/myślenia które powodują, że pakujemy się w kłopoty, na przykład w relacjach damsko-męskich.

Gdyby tak miało być to większość społeczeństwa musiałaby korzystać z terapii i to udzielanej przez osoby, które również potrzebuję terapii. To błędne koło. Terapia, według mnie, nie istnieje po to, aby zmienić sposób odczuwania, który wpędza nas w kłopoty, a po to żeby zmienić sposób odczuwania, który wpędza nas w chorobę, a to jest zupełnie co innego.

Co do żółci: miałem na myśli krytykowanie wyborów autorki tematu, które nie podlegają, moim zdaniem, w żaden sposób krytyce, a już na pewno nie przez osoby, które problem znają jedynie z opisu.
https://www.youtube.com/watch?v=Bbz2Hn0nNp4
Pauline Oliveros, Stuart Dempster & Panaiotis - Deep Listening
polecam.

przez zima 03 maja 2015, 19:22
bedzielepiej, więc naucz się byc sama. zeby było Ci łatwiej, zakup wibrator.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Wehmut 03 maja 2015, 19:24
zima, z autopsji mówisz? ;)
Wehmut

przez na_leśnik 03 maja 2015, 19:26
Terapia, według mnie, nie istnieje po to, aby zmienić sposób odczuwania, który wpędza nas w kłopoty, a po to żeby zmienić sposób odczuwania, który wpędza nas w chorobę, a to jest zupełnie co innego.

Możesz rozwinąć myśl?

Co do żółci: miałem na myśli krytykowanie wyborów autorki tematu, które nie podlegają, moim zdaniem, w żaden sposób krytyce, a już na pewno nie przez osoby, które problem znają jedynie z opisu.

Tu się nie zgodzę. Jeżeli autorka nie życzyłaby sobie krytyki swoich działań czy sposobu myślenia, po prostu nie napisałaby ich tutaj. Jak o czymś piszesz musisz liczyć się z tym, że niektórzy będą to jakoś oceniać w odniesieniu do własnych doświadczeń/poglądów itp., nie zawsze pozytywnie. Na tym polega szczerość.

przez zima 03 maja 2015, 19:27
Wehmut, próbuję byc uczynna.
benzo one day dancer
live yourself.

przez bedzielepiej 03 maja 2015, 19:28
zima napisał(a):bedzielepiej, więc naucz się byc sama. zeby było Ci łatwiej, zakup wibrator.

Paroksetyna którą zażywam powoduje u mnie brak czucia poniżej kręgosłupa ;) więc jeśli chodzi o te potrzeby to ich nie mam. Lubię się po prostu do kogoś przytulić, nie lubię zasypiać sama. A że w pakiecie zazwyczaj faceci chcą jeszcze czegoś- ja im to mogę dać z miłości, chociaż sama z tego nic nie mam.

przez zima 03 maja 2015, 19:28
bedzielepiej, nie rozumiem. to szłas z nimi do łóżka czy nie?
benzo one day dancer
live yourself.

przez Wehmut 03 maja 2015, 19:32
zima, chyba za bardzo bo Twoje sposoby mogą na innych nie działać.
Wehmut

przez NN4V 03 maja 2015, 19:43
android napisał(a):Nie, czemu od razu żałosna - tylko bardzo emocjonalna i łatwo przywiązująca się. Łatwo się przywiązujesz, a to przyciąga facetów, którym nie w głowie związki, a zwykłe przygody. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem że zdasz sobie z tego sprawę. Fakt, można się przejechać na wielu osobach, ale później życie nam to wynagrodzi. Nie mogę się zgodzić z tym, co pisze większość osób w tym wątku. Twoje zachowanie jest jak najbardziej naturalne i jeśli tylko trafisz na wartościową osobę, to zostanie ono docenione. ...

Dokładnie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez zima 03 maja 2015, 19:43
Wehmut, ja mówię konkretnie, a w umysł i duszę nie zaglądam.
benzo one day dancer
live yourself.

przez NN4V 03 maja 2015, 19:54
Absinthe napisał(a):....
Brak elastyczności?możesz rozwinąć bo chyba nie czaje.A ja sądzę że dzięki zasadom można wiele uzyskać np.nie dać się wykorzystywać i nie postępować wbrew sobie bo ktoś coś ode mnie oczekuje.Sądzę też,że dzięki temu można zachować szacunek do samego siebie.Wszystko oczywiście w granicach rozsądku,bo granie zimmnej suki-samicy alfa też make no sens,to odwołuje się do tego co napisałeś trochę wyżej.

To proste. Używa się do decyzji mózgu, w czasie rzeczywistystym decydując jak postąpić w tej konkretnej sytuacji.
Zasady natomiast są sztywnym zbiorkiem regułek, najczęściej do żadnej sytuacji nie pasujących adekwatnie.
Jak dla mnie idiotyczne są rozważania, na której randce uprawia się seks, czy też ile czasu należy się poznawać, by myśleć o związku.
Nie ma reguły.
Ostatnio edytowano 03 maja 2015, 20:04 przez NN4V, łącznie edytowano 1 raz
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg