Mój schemat- dlaczego przyciągam mężczyzn co nie chcą związk

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Absinthe 03 maja 2015, 12:03
NN4V, a taa,po głębszym zastanowieniu stwierdzam iż jednak w złe słowa ubrałam tą myśl;).Niemniej zawsze mogą się umówić w jakimś miejscu w połowie drogi lub to on ją gdzieś zabierze.To ma znaczenie kiedy jednemu zależy a drugiemu nie,a tak jest w tym przypadku.
bedzielepiej napisał(a):Bo ja po dwóch miesiącach już wiedziałam że jestem w stanie spędzić z tą osobą resztę życia.
miałaś tak w innych przypadkach też,czy tylko w tym konkretnym?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Argish 03 maja 2015, 12:12
A mnie się wydaje, że autorka po prostu zbyt szybko angażuje się w nowe znajomości. Trzeba trochę wyluzować, przystopować bo facet też widzi kiedy dziewczyna jest zbyt nakręcona i wtedy pozwala sobie na więcej. Być pewnym po dwóch miesiącach, że z kimś się chce spędzić życie to trochę infantylne i zalatuje desperacją. (bez urazy :P)
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez bedzielepiej 03 maja 2015, 13:24
Argish napisał(a):A mnie się wydaje, że autorka po prostu zbyt szybko angażuje się w nowe znajomości. Trzeba trochę wyluzować, przystopować bo facet też widzi kiedy dziewczyna jest zbyt nakręcona i wtedy pozwala sobie na więcej. Być pewnym po dwóch miesiącach, że z kimś się chce spędzić życie to trochę infantylne i zalatuje desperacją. (bez urazy :P)

No dobra, ale czemu w takim razie przyciągam tylko takich co mnie nie traktują poważnie? Bo myślę że gdzieś są mężczyźni którzy też pragną stabilizacji a nie krótkich romansów.
Ja może też mam głupie wyobrażenia ale mi się wydaję, że jak pokażę facetowi w czym jestem dobra np. w łóżku, to nie będzie chciał mnie się pozbyć tylko zatrzymać przy sobie jak najdłużej. Tylko czemu jest odwrotnie?

Desperatką nie jestem bo wg slownika to 1. «utrata nadziei, rozpacz»
2. «nieobliczalność w działaniu, spowodowana znalezieniem się w ekstremalnej sytuacji»

a ja mam nadzieję że kogoś znajdę w końcu. Tylko jak?
Jestem samotna, męczę sie sama ze sobą. Kiedy z kimś jestem czuję że wreszcie żyję, rozkwitam. Chcę też jak najlepiej dla tej drugiej osoby.
Zrozumcie mnie, ja też chcę trochę szczęścia w życiu, mam dość życia z depresją z której się pewnie nigdy nie wyleczę (choruję 10 lat), miewam myśli samobójcze. Dlaczego życie ma mieć dla mnie najgorsze karty, jest mi ciężko jak widzę innych ludzi zakochanych i szczęśliwych. Zazdroszczę im i chciałabym być na ich miejscu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Argish 03 maja 2015, 13:30
bedzielepiej napisał(a):Ja może też mam głupie wyobrażenia ale mi się wydaję, że jak pokażę facetowi w czym jestem dobra np. w łóżku, to nie będzie chciał mnie się pozbyć tylko zatrzymać przy sobie jak najdłużej. Tylko czemu jest odwrotnie?

:hide: No comment.
Pokaż może facetowi, że jest o czym z tobą porozmawiać, że np, jesteś wesoła, zabawna, ugotuj coś jeśli umiesz itd... Jak facet zobaczy, że np. jesteś dobra w łózku jak wyżej napisałaś to uwierz, że tylko do tego będziez mu potrzebna aż mu się znudzi i pójdzie gdzie indziej.
Facet ma cię uwielbiać za całokształt, a nie za jedną cechę tylko. Musisz go uwieść całą osobowością.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Candy14 03 maja 2015, 14:08
Tylko czemu jest odwrotnie?

Z tym jest jak z obiadem ,,jezeli zamiast przystawek na zaostrzenie apetytu dostajesz od razu drugie danie ..to odchodzisz od stolu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez bedzielepiej 03 maja 2015, 14:36
Argish napisał(a):
bedzielepiej napisał(a):Pokaż może facetowi, że jest o czym z tobą porozmawiać, że np, jesteś wesoła, zabawna, ugotuj coś jeśli umiesz itd... Jak facet zobaczy, że np. jesteś dobra w łózku jak wyżej napisałaś to uwierz, że tylko do tego będziez mu potrzebna aż mu się znudzi i pójdzie gdzie indziej.
Facet ma cię uwielbiać za całokształt, a nie za jedną cechę tylko. Musisz go uwieść całą osobowością.

To nie była jedyna rzecz jaką miałam do zaoferowania. Fakt, że na początku rozmawiało nam sie lepiej i dużo żartowaliśmy, ale później się popsuło bo tylko ja się starałam a on nie.

przez bedzielepiej 03 maja 2015, 14:40
No właśnie, czemu mężczyźni starają się ale tylko na początku? To oni mnie najpierw bajerują, a nie ja ich.

przez MalaMi1001 03 maja 2015, 14:58
bedzielepiej napisał(a):Jestem samotna, męczę sie sama ze sobą. Kiedy z kimś jestem czuję że wreszcie żyję, rozkwitam.

Kochana, Tobie się po prostu wydaje, że facet jest wyznacznikiem Twojej wartości. Masz kogoś - czujesz się piękna, wspaniała, mądra, seksowna, potrzebna i wartościowa. Kiedy nie masz nikogo uważasz, ze jesteś do niczego bo nikt Cię nie chce. Za wszelką cenę chcesz czuć się kochana i pożądana, bo przeglądasz się w czyichś oczach. Jeśli widzisz w nich to jakbyś chciała się czuć jest dobrze, nie widzisz jest źle. Ale to temat na terapię jak pokochać siebie za wady i za zalety i jak porzucić potrzebę akceptacji u innych żeby czuć swoją wartość, to jedyna droga.

przez cheiloskopia 03 maja 2015, 15:16
bedzielepiej napisał(a):No właśnie, czemu mężczyźni starają się ale tylko na początku? To oni mnie najpierw bajerują, a nie ja ich.

Może niepotrzebnie zbyt bardzo okazujesz swoje zaangażowanie? Wtedy chłopak widzi, że nie musi się już starać, bo Ty to robisz za dwoje.

przez warrior11 03 maja 2015, 15:20
bedzielepiej,
Miarą twojej atrakcyjności nie jest to,czy będziesz dobra w łóżku,ale to,czy potrafisz szanować
siebie,czy masz zasady,którym jesteś wierna,czy trzeba długo starać się i walczyć,aby Ciebie zdobyć..
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez cheiloskopia 03 maja 2015, 15:24
warrior11 napisał(a):bedzielepiej,
Miarą twojej atrakcyjności nie jest to,czy będziesz dobra w łóżku,ale to,czy potrafisz szanować
siebie,czy masz zasady,którym jesteś wierna,czy trzeba długo starać się i walczyć,aby Ciebie zdobyć..

Zgadzam się z powyższym :)

przez bedzielepiej 03 maja 2015, 15:38
Tak. Mogę tak czekać do śmierci aż ktoś się raczy mną zainteresować żeby zgłębiać moją osobowość. Nie łudźmy się, dziś już nie ma takich mężczyzn co by chcieli zdobywać i starać się.

przez cheiloskopia 03 maja 2015, 15:54
I tutaj tkwi problem - nie wierzysz, że ktoś może pokochać Cię za to, jaka jesteś. Sądzisz, że na świecie są tylko tacy faceci, których można przy sobie zatrzymać, będąc dobrą w łóżku?

przez bedzielepiej 03 maja 2015, 15:56
Nie. Sęk w tym że może ja serio nie mam nic innego do zaoferowania.
A może oni się po prostu poznają na mnie że jestem pusta...?

Nie wiem w czym te laski co mają facetów są lepsze ode mnie :( naprawdę to wielka sztuka mieć kogoś

Wiem, pewnie nie mają depresji i zrytej bani jak ja. Nikt nie chce być ze smutną laską.

Sortuj wg