Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:30
Mae ilość "zwiedzonych" przeze mnie cmentarzy może zasugerować, że mam dużo w tej kwestii do powiedzenia :D
Ale spokojnie - aż tak osobliwego zboczenia nie mam ;)

przez Mae 12 wrz 2015, 18:35
Żeby życie miało smaczek itd. ;)
Trolololololo
Mae

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:36
... raz chłopaczek, raz trupiaczek :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Petra 12 wrz 2015, 18:43
Mae bez obaw ;) Nie mam takowych

hm..w sumie teraz się zastanowiłam czy mam jakieś dziwne zboczenia, nic nie przychodzi mi do głowy (tzn takiego mega odbiegającego od "normalności")

Wy jakieś macie?

Take może poszukaj na forum dla asów i znajdziesz tam jakąś ;)
z uniesień pozostało mi uniesienie brwi
ze wzruszeń wzruszenie ramion

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:49
Petra napisał(a):Take może poszukaj na forum dla asów i znajdziesz tam jakąś ;)

Ogłoszenie matrymonialne Take'a: Witam. Szukam dziewczyny, która powaznie myśli o zyciu i chciałaby założyć rodzinę. Nie jestem wymagający - chciałbym tylko, abys miała Zespół Aspergera, katolickie przekonania, brak popędu płciowego, aleksytymię, niechęć do czułości i pieszczot oraz pisemne zaświadczenie lekarza ginekologa (koniecznie płci żeńskiej) o nienaruszonej błonie dziewiczej. Jeśli jesteś właśnie taka - napisz!

przez Petra 12 wrz 2015, 18:53
zachodzę w głowę,co musiało się wydarzyć w życiu tych ludzi,ze nie czują popędu płciowego.

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 18:59
Kilka lat temu spotykałam się z chłopakiem (wówczas 21 letnim); niedługo - raptem dwa czy trzy miesiące. Zabrał mnie do domu, przedstawił rodzicom, znajomym, przespacerował się ze mną pod rękę po swojej wiosce i... oznajmił mi, że jest asem, a chciał się pokazać z dziewczyną, bo otoczenie zaczęło go uznawać za pedała :shock:

przez Mae 12 wrz 2015, 19:00
cheiloskopia, zbyt klarownie. Brakuje określeń typu: ,,Aspijka", ,,kał", ,,dziewictwo", ,,bezżenność", ,,moja mentalność". ;)
Trolololololo
Mae

przez cheiloskopia 12 wrz 2015, 19:09
Masz rację Mae.
Edit:

Witam. Szukam dziewczyny, która powaznie myśli o zyciu i chciałaby założyć rodzinę. Nie jestem wymagający - chciałbym tylko, abys miała;
- Zespół Aspergera,
- katolickie przekonania, gdyż moja mentalność nie pozwala mi na związanie się z osoba o odmiennej mentalności
- brak popędu płciowego (oczywiście małżeństwo musi zostac skonsumowane, acz dopiero w połowie drugiego dnia po ślubie, w ciemności i bez zbędnych podniet),
- aleksytymię,
- niechęć do czułości i pieszczot, gdyż moja mentalność wymaga całkowitej czystosci przed ślubem i zakazuje nawet delikatnego dotyku czy trzymania się za ręcę, o patrzeniu sobie w oczy nie wspominając,
- pisemne zaświadczenie lekarza ginekologa (koniecznie płci żeńskiej) o nienaruszonej błonie dziewiczej, gdyż moją mentalność pociąga czystość i dziewictwo,
- poglądy na temat bezżeństwa podobne do moich (wg mojej mentalności bezżeństwo zaniza poziom intelektualny).
* mile widziana koprofilka, która nie odczuwa pociągu do płci przeciwnej, ale do kału owszem(nie jest to warunek konieczny)
Jeśli jesteś właśnie taka - napisz Aspijko! Razem wzniesiemy się na wyżyny intelektualne; połączymy nasze mentalności, położymy kres mojemu bezżeństwu i Twojej samotności!

przez mark123 12 wrz 2015, 19:29
Petra napisał(a):Mae bez obaw ;) Nie mam takowych

hm..w sumie teraz się zastanowiłam czy mam jakieś dziwne zboczenia, nic nie przychodzi mi do głowy (tzn takiego mega odbiegającego od "normalności")

Wy jakieś macie?

Z moich obserwacji wynika, że ja i take mamy najbardziej dziwaczną seksualność spośród forumowiczów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Petra 12 wrz 2015, 19:42
[/quote]
Z moich obserwacji wynika, że ja i take mamy najbardziej dziwaczną seksualność spośród forumowiczów.[/quote]

hm...

przez take 12 wrz 2015, 20:25
I przypuszczam, że poza tą dziwaczną seksualnością jakiś podobny rodzaj całościowego zaburzenia rozwoju, zwłaszcza w moim przypadku zdającego się być niespokrewnionym z autyzmem dziecięcym.
F21, F42.2, F84.5

przez Petra 12 wrz 2015, 21:18
Czy Ty nie przesadzasz ? Może Ty sobie wymyślasz te zaburzenia żeby zwrócić na siebie uwagę

przez mark123 12 wrz 2015, 21:47
Petra napisał(a):

Z moich obserwacji wynika, że ja i take mamy najbardziej dziwaczną seksualność spośród forumowiczów.[/quote]

hm...[/quote]
M.in. to forum uświadomiło mi, że moja seksualność jest bardzo poważnie odchylona od normy. W zasadzie moja seksualność to najbardziej zaburzona część psychiki, mam ją tak zaburzoną, że pozostała część mojej psychiki jest można powiedzieć zdrowa, gdyby porównać ją do moich zaburzeń seksualnych.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg