Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Zbychu 1977 06 cze 2015, 10:21
Taka juz nasza fizjologia -defekujemy,pierdzimy,oddajemy mocz itd ,nikt normalny jednak tym sie nie fascynuje to poprostu koniecznosci projektu którego jestesmy istotą.
Zbychu 1977

przez take 06 cze 2015, 10:31
Mnie defekacja i flatulencja płci przeciwnej w spaczony sposób "fascynowała" już w dzieciństwie. Kiedy dziewczyna brata szła do toalety, to zamykałem uszy, żeby nie słyszeć odgłosów wydalania. To wygląda paradoksalnie - tak piękna istota jak dziewczyna "wydziela" ze swojego ciała coś tak paskudnego jak stolec czy gazy jelitowe. Wydalanie kału czy gazów jelitowych przez atrakcyjne osoby płci pięknej jest z jakiegoś dziwacznego powodu dla mnie podniecające. Jakbym widział w tym jakąś "magię". Może to jakiś objaw choroby psychicznej?

Kiedy myślę "urojeniowo", że kobiety są niezdolne do defekacji i flatulencji i nie mają odbytów, to może być ze mną lepiej. Odbyt pasuje do kobiety jak wół do karety (nawet się zrymowało). Piersi, pośladki (bez odbytu), zewnętrzne narządy płciowe nie są "absurdalne", ale wstrętny odbyt już tak. Wydzielina z nosa, niemiły zapach z ust czy wymiociny nie są moim fetyszem, choć cuchną chyba gorzej od kału.
F21, F42.2, F84.5

przez Zbychu 1977 06 cze 2015, 10:36
Nie jestesmy doskonali ale nie zmienia to faktu ze kobiety to piękne istotki:)
Zbychu 1977

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 06 cze 2015, 10:39
Zbychu 1977, a jak nie są piękne, to przestajemy się nimi interesować, stają się dla nas facetów niewidoczne, niektórzy nawet drwią i określają jako pasztety, taka nasza podła męska natura.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Zbychu 1977 06 cze 2015, 10:46
Taka juz nasza ludzka natura ,my mezczyźni staramy sie wybierac kobiety w pierwszym rzedzie atrakcyjne fizycznie ,kobiety względem nas zresztą nie działają inaczej,słabe geny (nieatrakcyjni ludzie) są odrzucane ,ale jak to mowią kazda potwora znajdzie swego amatora.
Zbychu 1977

przez jetodik 06 cze 2015, 11:23
Zbychu 1977, w porządku wybieramy te ładniejsze i to jest zrozumiałe w kontekście wyboru partnerki, niestety te brzydsze dyskryminujemy również na innych płaszczyznach, podświadomie oceniamy je jako mniej zabawne, głupsze, bardziej irytujące itd.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez take 06 cze 2015, 11:58
Posiadanie potomstwa z nie-Aspijką nie jest dla mnie atrakcyjne. Ten artykuł o małżeństwie dwóch Aspich, co mają troje dzieci (też Aspich) bardzo podoba się mojej psychice. Rodzice byli chyba niezdiagnozowani, gdy rodziły im się kolejne Aspiątka. Przy moich skrajnych dziwactwach takich jak koprofilia od dzieciństwa czy natręctwa jak z "Dnia świra" to typowy ZA wygląda blado pod względem "nienormalności"... Jeżeli osoba z ZA jest "inna", to to, co jest u mnie, jest dziwne do kwadratu, a może i wyższej potęgi.

Nie mam motywacji do życia, do czynności takich jak częste kąpanie się, robienie projektów na studia, modlenie się. Lubię jeździć na rowerze czy wypisywać tanie długopisy. Skoro inni Aspijczycy mogli założyć rodzinę, i to bez diagnozy, to dlaczego ja miałbym nie móc? Po co mi żona nie-Aspijka? Wydaje mi się, że dla mnie to byłoby szkodliwe brać sobie taką nieciekawą żonę i potencjalną matkę biologicznego potomstwa.
F21, F42.2, F84.5

przez Zbychu 1977 06 cze 2015, 14:31
jetodik ot taki los gorszych genów,ewolucja jest bezwzględna.
Zbychu 1977

przez jetodik 06 cze 2015, 17:04
Zbychu 1977, a pisales, ze ewolucja jest sterowana, wiec czemu jest taka bezwzgledna?

przez take 06 cze 2015, 17:30
Moja mentalność nie chciałaby mieć innych dzieci, niż poczęte w ciele Aspijki i urodzone przez Aspijkę. Ten fakt uczyniłby potomstwo interesującym dla mnie. Niejedna Aspijka rodziła dzieci. Chciałaby tak mocno pokochać Aspijkę, żeby poczęła dziecko?
F21, F42.2, F84.5

przez Zbychu 1977 06 cze 2015, 17:34
Ewolucja nie jest sterowana tylko zadana,narzucona ,człowiek moze jej w okreslonych proporcjach dac odwet,zwierzęta juz nie.Nie mniej jednak podswiadomie często jej ulegamy,swoisty automatyzm .
Zbychu 1977

przez SrebrnaSowa 06 cze 2015, 18:01
Faceci wybierają ładne ale zawsze znajdzie się ładniejsza.
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez jetodik 06 cze 2015, 18:52
Mnie się podoba Shani Klein (ta z prawej), jak do tej pory nie spotkałem ładniejszej aktorki :105:

A Zbychu skąd to wiesz, w jakiejś książce przeczytałeś, czy na drodze własnych przemyśleń doszedłeś do takich poglądów? i kto narzucił tą ewolucję?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Zbychu 1977 06 cze 2015, 20:01
Wierze w Boga i uwazam ze ewolucja to Jego dzieło.
Zbychu 1977

Sortuj wg