Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez jetodik 18 lis 2015, 01:18
ale ja nie żartowałem, ten krzyżyk na prawdę tam jest.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez elo 18 lis 2015, 01:34
oj oj z tego spaczonego poczucia humoru nie wyspowiadasz sie do konca zycia
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez jetodik 18 lis 2015, 01:39
no cóż, jeśli koniecznie chcesz to uznać za żart to niech tak pozostanie 8)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TruchłoBoga 18 lis 2015, 08:41
jetodik napisał(a):no nie jeśli coś jest spowodowane błędem poznawczym to trudno na tej podstawie oceniać wrażliwość.
dajmy na to taki przykład, osoba x myśli, że osoba y jest seryjnym mordercą, po czym osoba y umiera w związku z czym osobie x nie jest żal.
czy gdy się okaze, ze osoba y nie jest mordercą, a osoba x myślała tak w wyniku jakiejś pomyłki poznawczej to czy dana sytuacja mówi nam coś o wrażliwości osoby x? nie, poza tym, że nie jest jej żal gdy umiera seryjny morderca.

Czy tłum zastrzelonych, przypadkowych ludzi to seryjny morderca? Nie? Uuu, to szkoda, to chyba tutaj nie jest to samo i rzeczywiście chodzi o głupotę, która nikogo z niczego nie usprawiedliwia.
TruchłoBoga

przez jetodik 18 lis 2015, 14:11
TruchłoBoga, ale ja nie twierdziłem, że jest :hide: to był tylko przykład, który miał przedstawić za pomocą analogii to, że błąd poznawczy nie mówi nic o wrażliwości.

przez khaleesi 18 lis 2015, 16:20
truchło uważam, że take nie powinien miec renty i tak jest cwaniakiem i jest upierdliwy bo tematyka renty to jego obsesja tylko to nie zmienai faktu, że moze pracowac ale nie oznacza to rónież ze zacznę bronić innej osoby i to, że ktoś wywleka jego sprawy na inne forum i się z niego śmieje i głośno pisze o tym gdzie go nie widział czemu to miało służyć? Szanujmy się nasze sprawy z tego forum pozostają tutaj. Dla mnie koniec tematu jak ktoś nie rozumie przekazu to nie mam sił i nawet możliwości tłumaczyć dla mnie tak oczywistej sprawy.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez cheiloskopia 18 lis 2015, 19:13
Mae napisał(a):Jeżu Turbanie... o co się rozchodzi?

Mój buńczuczny nastrój wczorajszego wieczoru doprowadził do zgorszenia tutaj - ot, co. :(

przez Mae 19 lis 2015, 17:23
cheiloskopia, zdarza się. Nie ma się czym przejmować. :)
Trolololololo
Mae

przez take 19 lis 2015, 23:09
[spoiler=] Mogę nie chcieć wierzyć w to, że Aspijki (np. te z polskiego forum o ZA) mają wulwy, jajniki, ich ciała produkują komórki jajowe. Sam fakt, że Aspijki mają wulwy i produkują komórki jajowe może być podniecający seksualnie dla mojej psychiki. Z drugiej strony chciałbym mieć żonę-Aspijkę i widzieć jej wulwę.

Bardzo podniecająca jest dla mnie górna część szpary międzypośladkowej wystająca zza majtek czy spodni. Myśli o żonie w bikini i białych, dużych majtkach, jednak opuszczonych tak, aby odsłonić jedną trzecią szpary międzypośladkowej może bardzo szybko wywołać u mnie erekcję.

Bardzo silnym bodźcem seksualnym jest dla mnie zapach z okolicy kobiecego odbytu. Nawet bez flatuflii i koprofilii to zjawisko może występować. Zapach gołej pupy żony niestety wciąż wydaje się dla mnie czymś ckliwym i słodziutkim. Skąd się bierze nieprzyjemny zapach z okolic odbytu? Czy to jakieś feromony? Czy, jeśli są to feromony, to one nadają specyficzny zapach odbytowi i czy odbyt mężczyzn różni się zapachem od odbytu kobiet? A może ten zapach pochodzi od potu, zwłaszcza potu ze szpary międzpośladkowej? Czy komórki odbytu wydzielają specyficzny rodzaj potu, o charakterystycznym zapachu? A może zapach ten pochodzi od stolca i (lub) gazów jelitowych? [/spoiler]
F21, F42.2, F84.5

przez take 20 lis 2015, 10:17
UWAGA! Poniższa treść dotyczy spraw bardzo intymnych i zawiera szczególne dziwactwa!

Przykład stosowania przez moją psychikę techniki zaprzeczania rzeczywistości. Aby uczynić Aspijki (najbardziej pociągające mnie kobiety pod względem psychicznym) nieciekawymi seksualnie, "zaprzecza" ona posiadaniu przez Aspijki narządów rodnych.

"Wywiad" z "mentalnością" na temat Aspijki (odpowiedzi "mentalności" dotyczą każdej Aspijki na świecie):
[spoiler=] 1. Czy Aspijka wydala kał?
Tak.
2. Czy Aspijka może mieć biegunkę?
Tak.
3. Czy Aspjka może wydalać gazy jelitowe?
Tak.
4. Czy Aspijka ma szparę międzypośladkową?
Tak.
5. Czy Aspijka ma odbyt?
Tak.
6. Czy Aspijka wydala mocz?
Tak.
7. Czy Aspijka ma wulwę?
Nie!
8. Czy Aspijka ma wargi sromowe?
Nie!
9. Czy Aspijka ma waginę?
Nie!
10. Czy Aspijka ma owłosienie łonowe?
Nie!
11. Czy Aspijka ma komórki jajowe?
Nie!
12. Czy Aspijka ma jajniki?
Nie!
13. Czy Aspijka ma jajowody?
Nie!
14. Czy Aspijka ma macicę?
Nie!
15. Czy Aspijka została poczęta w wyniku połączenia komórki jajowej i plemnika?
Nie!
16. Czy Aspijka przed narodzinami przebywała w macicy kobiety?
Nie.
17. Czy Aspijka może zostać matką?
Tak.
18. Czy Aspijka może mieć potomstwo?
Tak.
19. Czy Aspijka może mieć popęd płciowy?
Tak.
20. Czy Aspijka może być ładna?
Tak.
21. Czy Aspijka może się zestarzeć?
Tak.
22. Czy Aspijka ma intymny zapach z narządów rodnych?
Nie!
23. Czy Aspijka może odbyć stosunek dopochwowy?
Nie! [/spoiler]

Aspijki to kobiety z zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub podobnymi kondycjami. To właśnie o nich wypowiadała się "mentalność".

Jak zrobiłbym sobie wiarę w to, co napisałem w ankiecie powyżej, to myślę, że libido by pokaźnie mi spadło. I jakby te idee "przenikają" do mojego umysłu.

Mentalność może też stosować te idee do wszystkich kobiet, co żyją na Ziemi, aby jeszcze bardziej osłabić popęd płciowy.

Jeśli chodzi o samą duszę kobiety, to nie jest ona cielesna, więc nie ma układu rozrodczego, układu pokarmowego, rąk, mózgu. Jeśli chodzi o ciało, to mentalność nie ma racji w wielu odpowiedziach w powyższej ankiecie.
F21, F42.2, F84.5

przez take 20 lis 2015, 11:29
"Mentalność" "zanegowała" posiadanie narządów rozrodczych (zewnętrznych i wewnętrznych) przez wszystkie kobiety na świecie.

Teraz moja psychika "po prostu zanegowała" fakt posiadania przez kobiety (zwłaszcza Aspijki) narządów płciowych w ogóle... Nie może "znieść" tego, co wywołuje pociąg seksualny. Zrobiła z kobiet jakby bezpłciowe istoty, różniące się budową ciała od mężczyzn. Wyprodukowała "urojenia", aby odsunąć płciowość płci przeciwnej całkowicie. "Nie wierzy"w posiadanie przez kobiety wulwy, warg sromowych, pochwy, macicy, jajowodów, jajników, komórek jajowych. W miejsce sromu pojawia się jedynie ujście cewki moczowej. Na dodatek nie chce wierzyć, że kobiety poczynają się w wyniku połączenia komórki jajowej i plemnika i że dziewczynki przed narodzeniem przebywają w ciele kobiety. Wierzy mimo tego w to, że mężczyźni posiadają jądra i penisa. Nie wierzy w poczęcie związane ze współżyciem analnym. "Wdrukowanie" takiego światopoglądu w psychikę osłabia popęd płciowy(?). Kał, mocz nie są seksualne. Są wydalane przez dwuletnie dziewczynki. W tym, że małe dziecko wydala kał, mocz, gazy jelitowe, nie ma seksualności. W tym, że robi to dorosła kobieta, też nie ma seksualności
F21, F42.2, F84.5

przez khaleesi 20 lis 2015, 18:40
Fuck. take zmieniam zdanie. Renta Ci przysługuje :hide:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez jetodik 20 lis 2015, 20:11
take, a wąchałeś już odbyty kobietom?
widzę, że bardzo się męczysz religijnością i tymi dziwactwami, bierzesz jakieś leki przeciwobsesyjne?

przez Sigrun 20 lis 2015, 20:24
take napisał(a):czy odbyt mężczyzn różni się zapachem od odbytu kobiet?

Musisz niuchnąć obydwa to sie dowiesz :mrgreen:

take napisał(a): Nie wierzy w poczęcie związane ze współżyciem analnym.

To chyba dobrze ;)

khaleesi napisał(a):Fuck. take zmieniam zdanie. Renta Ci przysługuje :hide:

Wez...jemu ewentualnie potrzebna dobra terapua a nie renta ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg