Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez bittersweet 17 lis 2015, 23:05
jetodik, to nie był błąd, tylko freudowska pomyłka :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez cheiloskopia 17 lis 2015, 23:06
bittersweet napisał(a):
lubi bić się z koniem
bonsai, kopac się z koniem ;) a co do bicia konia, to głodnemu chleb na myśli :mrgreen:

... a głodny głodnemu wypomni? ;)

przez bonsai 17 lis 2015, 23:07
bittersweet napisał(a):bonsai, kopac się z koniem ;) a co do bicia konia, to głodnemu chleb na myśli :mrgreen:

:D, ale kopanie to też bicie! Głodnej skojarzenia same do głowy przychodzą. :>

jetodik, najpierw skończ szkołę podstawową, żeby bardzo "przecientnych" byków nie robić. :> Wtedy możemy popisać!
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 17 lis 2015, 23:11
cheiloskopia napisał(a):
bittersweet napisał(a):
lubi bić się z koniem
bonsai, kopac się z koniem ;) a co do bicia konia, to głodnemu chleb na myśli :mrgreen:

... a głodny głodnemu wypomni? ;)
Hah, zebys wiedziała, przymusowy celibat mnie dopadł :why: :why: :why:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez jetodik 17 lis 2015, 23:12
bonsai, gdzie tak napisałem?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez cheiloskopia 17 lis 2015, 23:14
khaleesi napisał(a):cheiloskopia, rozumiem, że dla ciebie to norma by to co tu piszesz wywlekac na inne forum i pisać o tobie tam? niezle tylko są ludzie co do takiego czegoś sie nie posuną i nie widzą w tym dobra pożywkę do rozrywki. mierzi mnie takie zachowanie wiec napisałam Ci to prosto z mostu. dla mnie koniec tematu. A i wiem, że ufac ci nie można dzięki temu co pokazałaś tutaj.

Wiesz, dziewczynko, dla mnie internetowe fora nie stanowią sensu życia i nie zależy mi, by zdobyć tutaj zaufanie, poważanie czy cokolwiek innego w tej materii; zaglądam tutaj, by czasem zasięgnąć opinii innych użytkowników (bo są tutaj tacy, których zdanie biorę pod uwagę), czasem wywalić swoje żale, czasem z nudów, czasem podyskutować, a czasem - być może - komuś w jakiś sposób pomóc. W realnym świecie otaczam się ludźmi, którym ufam i którzy wiedzą, że i mi można ufać - i tyle w temacie.
Może gdybyś oderwała wzrok od zimnych ślepiów monitora, zobaczyłabyś, że w ogóle ufać ludziom w necie - ludziom anonimowym, przypadkowym - a ufać w realu to dwie rózne kwestie.

przez SrebrnaSowa 17 lis 2015, 23:15
cheiloskopia napisał(a):
khaleesi napisał(a):cheiloskopia, :nono: ej nieładnie tak śledzić.

... i mówi to ta, która wie, kto miał konto na kobiety.net, kto się rozwiódł, kto z kim sypia... ;)

Wybacz Khaleesi, ale jeśli wydaje Ci się, że udzielam się tam po to, by śledzić naszego Take, to... źle Ci się wydaje. Moim zdaniem Take szuka akceptacji dla swojej MENTALNOŚCI gdzie popadnie i wcale nie jest taki chory, jak się wszystkim przedstawia, więc mam mu przyklaskiwać?

Nie chodzi o to po co tam jesteś , ale po co piszesz z taką żarliwością co on i gdzie pisze.
Zauważyłam że bardzo lubisz podnosić temperaturkę atmosferki :P
Chyba że to tylko miało na celu oświecić użytkowników...

przez bonsai 17 lis 2015, 23:16
jetodik napisał(a):
jetodik napisał(a):widać, że wierzący wykazują się tam ponadprzecietnym wyrozumieniem :]

Ostatnio edytowano 17 lis 2015, 21:42 przez jetodik, łącznie edytowano 1 raz

Tutaj. :> Nawet odniosłem się do tego, bo ręce mi opadły, ale zdążyłeś poprawić, więc i ja wykasowałem swoje słowa. No, ale przed chwilą mnie zaczepiłeś, więc cóż mogę poradzić. :bezradny:
bonsai

przez khaleesi 17 lis 2015, 23:18
cheiloskopia napisał(a):
khaleesi napisał(a):cheiloskopia, rozumiem, że dla ciebie to norma by to co tu piszesz wywlekac na inne forum i pisać o tobie tam? niezle tylko są ludzie co do takiego czegoś sie nie posuną i nie widzą w tym dobra pożywkę do rozrywki. mierzi mnie takie zachowanie wiec napisałam Ci to prosto z mostu. dla mnie koniec tematu. A i wiem, że ufac ci nie można dzięki temu co pokazałaś tutaj.

Wiesz, dziewczynko, dla mnie internetowe fora nie stanowią sensu życia i nie zależy mi, by zdobyć tutaj zaufanie, poważanie czy cokolwiek innego w tej materii; zaglądam tutaj, by czasem zasięgnąć opinii innych użytkowników (bo są tutaj tacy, których zdanie biorę pod uwagę), czasem wywalić swoje żale, czasem z nudów, czasem podyskutować, a czasem - być może - komuś w jakiś sposób pomóc. W realnym świecie otaczam się ludźmi, którym ufam i którzy wiedzą, że i mi można ufać - i tyle w temacie.
Może gdybyś oderwała wzrok od zimnych ślepiów monitora, zobaczyłabyś, że w ogóle ufać ludziom w necie - ludziom anonimowym, przypadkowym - a ufać w realu to dwie rózne kwestie.

cheilo ja mam realne zycie tutaj zaglądam sporadycznie ale wszystko byłoby dobrze jakbym wymsiewała take z tobą nie? Ale nie dla mnie postąpiłaś po świńsku i napisałam o tym. Pewnych rzeczy sie nie robi jest coś takiego jak netykieta. Szanuj rozmówców po drugiej stronie to nie są boty tylko ludzie. co z tego, że nigdy go na oczy nie zobaczysz to znaczy, ze wszystko jest ok? Super ale przypomnij sobie wątek z Twoim udziałem...
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez SrebrnaSowa 17 lis 2015, 23:19
khaleesi napisał(a):
cheiloskopia napisał(a):

chaeilo ja mam realne zycie tutaj zaglądam sporadycznie ale wszystko byłoby dobrze jakbym wymsiewała take z tobą nie? Ale nie dla mnie postąpiłaś po świńsku i napisałam o tym. Pewnych rzeczy sie nie robi jest coś takiego jak netykieta. Szanuj rozmówców po drugiej stronie to nie są boty tylko ludzie. co z tego, że nigdy go na oczy nie zobaczysz to znaczy, ze wszystko jest ok? Super ale przypomnij sobie wątek z Twoim udziałem...

a no właśnie.... :105:

przez jetodik 17 lis 2015, 23:20
bonsai, a widzisz, poprawiłem swoje słowa, bo znam zasady pisowni, tylko, że piszę czasem niedbale, co nie ma nic wspólnego z niedouczeniem, więc jesteś w błędzie wysyłając mnie do szkoły. czasem rzeczywistość jest bardziej złożona i nie można wyciągać takich prostolinijnych wniosków, że jak popełnił błąd to nie skończył szkoły :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez cheiloskopia 17 lis 2015, 23:24
SrebrnaSowa napisał(a):Nie chodzi o to po co tam jesteś , ale po co piszesz z taką żarliwością co on i gdzie pisze.
Zauważyłam że bardzo lubisz podnosić temperaturkę atmosferki :P
Chyba że to tylko miało na celu oświecić użytkowników...

Fakt, mogłam sobie darować wzmiankę o jego udziale w innym forum; cały czas mi się wydaje, że Take na siłę szuka poklasku dla swoich teorii wszędzie, gdzie się da i w ogóle nie zauważa, że wszyscy cisną tylko z tego bekę. Nie wydaje mi się, by był na tyle mało inteligentny, żeby nie móc tego zrozumieć.

Co do podnoszenia temperaturki... coś w tym jest, bo ostatnio zauważyłam u siebie nutkę konfliktowości i nienaturalną u siebie potrzebę konfrontacji z innymi; przywlekłam takie ustrojstwo chyba z terapii, bo tam zaczęłam pokazywać pazurki (a określiłabym swoją osobę jako wręcz mocno wycofaną w takich kwestiach).
Nie wiem, cholera, ale dałaś mi do myślenia :)

przez khaleesi 17 lis 2015, 23:26
cheiloskopia, on jest autystyczny i naprawde w tym aspekcie pewnych rzeczy nie rozumie. Ludzie z aspergerem nie rozumieją np również przenośni. To choroba i tutaj on nie udaje. Autyzm bije z każdego jego postu. I nie nie jest to brak inteligencji.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez SrebrnaSowa 17 lis 2015, 23:29
Lubię obserwować tak samo jak dawać do myślenia :twisted:
A co do terapii, może działa ... jeśli pokazujesz pazurki które kiedyś chowałaś /piłowałaś .. a może ktoś Ci je...
Tak pozytywniej - mam nadzieje że będziesz widzieć postępy, bo inaczej zrobi się tu baardzo gorąco :P
:mrgreen:

Sortuj wg