Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez jetodik 13 wrz 2015, 19:34
take, ale mnie się nie podobały te komentarze, dlatego je uciszyłem, krótka piłka poszła :smile:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez take 13 wrz 2015, 19:49
Mi też się postawa dzisiejszych rozmówczyń wobec mnie nie podobała. Wydaje mi się, że wyraźniej zaburzeni Aspijczycy są podobnie przystosowani do rynku pracy, jak osoba na wózku inwalidzkim do wchodzenia po schodach. Jestem inny i raczej łatwo to widać w moim zachowaniu. Poszukiwanie pracy jawi mi się jako coś, co łatwo może się skończyć niepowodzeniem i pośmiewiskiem. Myślę, że w sprawie znajdowania pracy osobom z tego typu problemami powinno się zapewnić szczególne wsparcie, bo inaczej to zostaną bez przychodu lub będą "wegetować" na rentach.

przez Sigrun 13 wrz 2015, 19:56
jetodik napisał(a):take, ale mnie się nie podobały te komentarze, dlatego je uciszyłem, krótka piłka poszła :smile:

Jestes wielki.... :uklon:
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sigrun 13 wrz 2015, 20:03
take napisał(a):Mi też się postawa dzisiejszych rozmówczyń wobec mnie nie podobała. Wydaje mi się, że wyraźniej zaburzeni Aspijczycy są podobnie przystosowani do rynku pracy, jak osoba na wózku inwalidzkim do wchodzenia po schodach. Jestem inny i raczej łatwo to widać w moim zachowaniu. Poszukiwanie pracy jawi mi się jako coś, co łatwo może się skończyć niepowodzeniem i pośmiewiskiem. Myślę, że w sprawie znajdowania pracy osobom z tego typu problemami powinno się zapewnić szczególne wsparcie, bo inaczej to zostaną bez przychodu lub będą "wegetować" na rentach.

Nie nozalamujesz mnie jecze bardziej. Porownujesz aspargera do kalectwa jakim jest jezdzenie na wozku...?! Wez sie ogarnij bo co jedna Twoja wypowiedz to glupsza.

Jskie szczegolne wsparcie??? Mozesz studiowac ale juz prace ma ci ktos inny znalezc? Tosienazywa lenistwo i smierdzi mi to infantylizmem
..

A jak se pracy nue znajdziesz to se zostan dalej na utrzymaniu rodzicow, bo mam nadzieje ze Ci renty nikt nie da bo kurfa nie mam zamiaru zapierdzielac po to zeby nierobom pieniadze z nieba spadaly.

przez take 13 wrz 2015, 20:06
Dla mnie lepszy jest asperger niż bycie na wózku inwalidzkim, owszem. Twój ostatni komentarz bardzo mi się nie podoba. Aspi ma sobie znaleźć pracę albo zostać bez grosza? Przynajmniej tacy Aspi jak ja nie nadają się na rynek pracy i należy im ewidentnie pomóc w kwestii zatrudnienia, a nie zostawiać na pastwę rynku pracy. Taka osoba nierzadko jest w szkole gnębiona przez "normalnych" rówieśników. W dorosłości ma być znów dyskryminowana?

przez take 13 wrz 2015, 20:15
Sigrun napisał(a):(...)

A jak se pracy nue znajdziesz to se zostan dalej na utrzymaniu rodzicow, bo mam nadzieje ze Ci renty nikt nie da bo k***a nie mam zamiaru zap*******lac po to zeby nierobom pieniadze z nieba spadaly.

:hide: :hide: :hide:

Co mi przechodzi przez myśl? Napiszę. Bez serca!
Ostatnio edytowano 13 wrz 2015, 20:18 przez take, łącznie edytowano 1 raz

przez Sigrun 13 wrz 2015, 20:17
take napisał(a):
Sigrun napisał(a):(...)

A jak se pracy nue znajdziesz to se zostan dalej na utrzymaniu rodzicow, bo mam nadzieje ze Ci renty nikt nie da bo k***a nie mam zamiaru zap*******lac po to zeby nierobom pieniadze z nieba spadaly.

:hide: :hide: :hide:

Dlaczego edytujesz moj post cytujac go?

przez take 13 wrz 2015, 20:18
Bo niektóre słowa były (zbyt) ordynarne.

Jakby tobie ktoś powiedział "znajdź sobie pracę" albo zostań bez jakiegokolwiek dochodu, będąc osobą na lekach psychotropowych i osobą uważaną za "debila" czy gorzej, to byłoby tobie miło :?:
Ostatnio edytowano 13 wrz 2015, 20:20 przez take, łącznie edytowano 1 raz

przez Sigrun 13 wrz 2015, 20:19
take napisał(a):
Co mi przechodzi przez myśl? Napiszę. Bez serca!

Ja bez serca...??!! Hahaha rozwaliles mi system

przez Sigrun 13 wrz 2015, 20:20
take napisał(a):Bo niektóre słowa były zbyt ordynarne.

Nie masz prawa cytowac mnie zmieniajac to co napisalam.

przez Sigrun 13 wrz 2015, 20:21
take, kurfa mac... Nie jestem osoba zdrowa a se prace znalazlam... Bo nie zeruje na innych tak jak Ty.
Jeszcze raz zadam pytanie... Studiowac mozesz ale juz pracy szukac nie?

przez jetodik 13 wrz 2015, 20:22
Sigrun, nie spamuj, to nie jest temat o pracy Take, a Ty Take dam Ci dobrą radę, nie tłumacz się im bo z niczego nie musisz, a oni nie piszą tego wszystkiego z troski ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Sigrun 13 wrz 2015, 20:24
jetodik, chyba Ci zielonego kolirku brakuje.

przez take 13 wrz 2015, 20:26
Zmieniłem post dlatego, bo nie chciałem powtarzać wulgaryzmów. Przestraszyłem się tego zdania: Nie masz prawa cytowac mnie zmieniajac to co napisalam. Przyznaję. Nie narażaj mojego skrupulatnego sumienia na wątpliwości.

Ale twój problem ze zdrowiem jest pewnie inny niż mój. Aspijką raczej nie jesteś... Więc nie wiesz, jak to jest być upośledzonym społecznie "nienormalnym dziwakiem" od dzieciństwa (nie chcę nazywać innych Aspich w ten sposób). Póki jestem na studiach, nie chcę chodzić do pracy. Na szczęście chcę już je skończyć za kilka miesięcy. A złożenie wniosku o rentę socjalną mi wręcz zalecono. Pewnie nie chcesz, żeby mi ją przyznano, bo jestem zbyt zdrowy.

Sortuj wg