Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 15:57
Sigrun nawet pomijając kwestie finansowe - siedzenie w domu na czterech literach i "nicnierobienie" człowieka po prostu niszczy; jasne, lepiej jest płaszczyć się przed kompem wypisując bzdury o własnych preferencjach seksualnych, zaznaczając tym samym swoją "Oryginalność" przez duże O, niż wyjść do ludzi i dostosować tę swoją szeroko rozreklamowana na forum (zaburzoną? upośledzoną?) mentalność do realiów. Take siedzi i reżyseruje sobie partnerkę, noc poślubną i tym podobne pierdolety, zamiast zrobić ze sobą coś pożytecznego.

Take, też wybieram się na terapię i nie jęczę, że nie będę miała za co na nią dojechać (a muszę zrezygnować z obecnej pracy, bo to terapia na oddziale dziennym leczenia nerwic), ale kombinuję, jak mogę, żeby mieć na te cholerne bilety, mieszkanie też się samo nie opłaci, no i jeść czasem by coś wypadało. Twoje argumenty to zwykła wymówka, o ile nie jesteś naprawdę trollem, bo po pobycie na oddziale zamkniętym myślałam, że odnośnie ludzi i ich dziwactw już nic mnie chyba nie zaskoczy - i nagle zaczęłam czytać Twoje posty.

przez take 13 wrz 2015, 16:00
Sigrun napisał(a): cheiloskopia, Dokladnie !!!!!!!!!!!!!!! Ja tez choruje... i pracuje !!! Ale jaja nie... nie? Wiekszosc osob tuttaj sie udzielajacych pracuje... i choruje... dlatego napisze jeszcze raz... wez sie do roboty bo masz dwie nogi i dwie ręce.... a nie żeruj na panstwe.. a co za tym idzie na tych, którzy ciezko pracuja zeby miec co do garnka włożyc.

Jakby terapeuci, psycholodzy i inne osoby "opiekujące się mną" znalazły mi odpowiednią pracę, do której poszedłbym po studiach, to mógłbym iść do pracy - dodatkowym argumentem byłoby właśnie to, aby nie "żerować na państwie". Tylko że osoby takie jak ja do szukania pracy się nie nadają, bo łatwo mogą wyjść na "upośladów".

A to, ze ktoś ciężko pracuje tylko po to, aby mieć co do garnka włożyć, to patologia - za pracę powinna być większa zapłata niż tylko to, że jest za co włożyć coś do garnka. Praca powinna wystarczyć na coś więcej niż tylko dojazdy, mieszkanie i jedzenie. Jakbym zarabiał, to chciałbym też wydzielić nieco na oszczędności i pomoc biedniejszym. Chcę mieć więcej motywacji do pracy - nieżerowanie na państwie, możliwość zaoszczędzenia iluś tam złotych na miesiąc, możliwość pewnej pomocy charytatywnej z własnych pieniędzy dodają mi ochoty do pracowania.

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:06
take napisał(a):Jakby terapeuci, psycholodzy i inne osoby "opiekujące się mną" znalazły mi odpowiednią pracę, do której poszedłbym po studiach, to mógłbym iść do pracy - dodatkowym argumentem byłoby właśnie to, aby nie "żerować na państwie". Tylko że osoby takie jak ja do szukania pracy się nie nadają, bo łatwo mogą wyjść na "upośladów".

Obśmiałam się jak norka :mrgreen: Wolałbyś raczej, bym powyższego nie komentowała, kochanieńki :mrgreen:

take napisał(a):A to, ze ktoś ciężko pracuje tylko po to, aby mieć co do garnka włożyć, to patologia - za pracę powinna być większa zapłata niż tylko to, że jest za co włożyć coś do garnka. Praca powinna wystarczyć na coś więcej niż tylko dojazdy, mieszkanie i jedzenie.

Czy wg Twojej mentalnosci - albo zarabiać dużo, albo wcale? Niezły joke. :mrgreen:

take napisał(a):Jakbym zarabiał, to chciałbym też wydzielić nieco na oszczędności i pomoc biedniejszym. Chcę mieć więcej motywacji do pracy - nieżerowanie na państwie, możliwość zaoszczędzenia iluś tam złotych na miesiąc, możliwość pewnej pomocy charytatywnej z własnych pieniędzy dodają mi ochoty do pracowania.

A powiedz no Ty mi - pracowałeś na etacie w ogóle kiedyś?
Na razie to tylko smród wydzielasz - dosłownie i w przenośni. Nawet zarabiając najniższą krajową, gdybyś umiał dobrze gospodarować kasą, jesteś w stanie coś przyoszczędzić - tym bardziej, że jesteś sam i zarabiałbys sam na siebie, a Twoje garnki jak mniemam napełnia ktos inny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez take 13 wrz 2015, 16:10
Nie pracowałem na etacie.

Dla mnie zarobki wielu Polaków kojarzą się raczej z wyzyskiem, niż godziwą pracą. Za czas i wysiłek poświęcony na pracę należy się godziwe wynagrodzenie, a nie traktowanie człowieka niczym roboczego wołu. Jestem dziecinny. Nie mam zmartwień dotyczących swojego utrzymania (wciąż studiuję i rodzice mnie utrzymują). Nie należy widzieć w pracy tylko źródła utrzymania. Uważam to za szkodliwe psychicznie podejście. Ale wasze posty dotyczące żerowania na państwie, pisanie o ludziach, co są w gorszej sytuacji ode mnie zachęcają mnie do pracy!
F21, F42.2, F84.5

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:12
cheiloskopia, Tak masz racje... siedzenie w domu i uzalanie sie nad sobą nic nie da.
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:14
Take walnij sobie baranka o ścianę. Może pomoże.

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:15
take napisał(a):
Jakby terapeuci, psycholodzy i inne osoby "opiekujące się mną" znalazły mi odpowiednią pracę, do której poszedłbym po studiach, to mógłbym iść do pracy - dodatkowym argumentem byłoby właśnie to, aby nie "żerować na państwie". Tylko że osoby takie jak ja do szukania pracy się nie nadają, bo łatwo mogą wyjść na "upośladów".

Padłam, lężę i kwiczę... :lol:
A studia tez za Ciebie skonczyli??? :lol:

take napisał(a):A to, ze ktoś ciężko pracuje tylko po to, aby mieć co do garnka włożyć, to patologia - za pracę powinna być większa zapłata niż tylko to, że jest za co włożyć coś do garnka. Praca powinna wystarczyć na coś więcej niż tylko dojazdy, mieszkanie i jedzenie. Jakbym zarabiał, to chciałbym też wydzielić nieco na oszczędności i pomoc biedniejszym. Chcę mieć więcej motywacji do pracy - nieżerowanie na państwie, możliwość zaoszczędzenia iluś tam złotych na miesiąc, możliwość pewnej pomocy charytatywnej z własnych pieniędzy dodają mi ochoty do pracowania.

jesli nie pracujesz nie masz renty to z czego zyjesz...???? Bo chyba nie miłością???

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:17
take, doczytałam... rodzice Cie utrzymuja... rzeczywiscie... jest sie czym chwalic :great:

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:17
cheiloskopia napisał(a):Take walnij sobie baranka o ścianę. Może pomoże.

hahaha moj ojciec zawsze mówił "rozpędź sie i o ścianę" jak ktos takie bzdury gadał :lol:

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:19
Sigrun napisał(a):jesli nie pracujesz nie masz renty to z czego zyjesz...???? Bo chyba nie miłością???

Może jego skomplikowana mentalność, skoro wykluczyła posiadanie odbytu przez Aspijkę jego marzeń, potrafi obejść też tak prozaiczne rzeczy jak potrzeba jedzenia czy prania ubrań i inne bzdury wymagające pewnego nakładu finansowego m :mrgreen:

przez take 13 wrz 2015, 16:20
cheiloskopia napisał(a):Take walnij sobie baranka o ścianę. Może pomoże.

Chodzi tu o uderzenie głową w ścianę? To może zaszkodzić zdrowiu. Odpada. Widzę też, że masz INNY pogląd na życie niż ja.

Czy moja postawa wzbudza w was pogardę czy niesmak? Czy moje posty są dla was bulwersujące? Czy oburza was to, że lepsze wydaje mi się posiadanie renty socjalnej niż pracowanie "ZA GROSZE", byleby mieć na jedzenie i dojazd? I to mając orzeczenie, wg którego wskazano, że jestem niezdolny do pracy? Moja mentalność rzeczywiście może być zbuntowana przeciwko temu okrutnemu światu, gdzie zło, cierpienie, bieda, wyzysk, rozpusta, pijaństwo się panoszą.

przez Mae 13 wrz 2015, 16:21
take napisał(a):Ale wasze posty dotyczące żerowania na państwie, pisanie o ludziach, co są w gorszej sytuacji ode mnie zachęcają mnie do pracy!

Ciekawe, czy skończy się na chęciach.

take napisał(a):Czy moja postawa wzbudza w was pogardę czy niesmak? Czy moje posty są dla was bulwersujące? Czy oburza was to, że lepsze wydaje mi się posiadanie renty socjalnej niż pracowanie "ZA GROSZE", byleby mieć na jedzenie i dojazd? I to mając orzeczenie, wg którego wskazano, że jestem niezdolny do pracy? Moja mentalność rzeczywiście może być zbuntowana przeciwko temu okrutnemu światu, gdzie zło, cierpienie, bieda, wyzysk, rozpusta, pijaństwo się panoszą.

To brzmi jak jakaś Wielka Improwizacja. Nawet dla mnie to abstrakcja. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 13 wrz 2015, 16:23 przez Mae, łącznie edytowano 1 raz
Trolololololo
Mae

przez Sigrun 13 wrz 2015, 16:22
cheiloskopia napisał(a):
Sigrun napisał(a):jesli nie pracujesz nie masz renty to z czego zyjesz...???? Bo chyba nie miłością???

Może jego skomplikowana mentalność, skoro wykluczyła posiadanie odbytu przez Aspijkę jego marzeń, potrafi obejść też tak prozaiczne rzeczy jak potrzeba jedzenia czy prania ubrań i inne bzdury wymagające pewnego nakładu finansowego m :mrgreen:

poplułam klawiature :mrgreen:

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:23
Sigrun napisał(a):take, doczytałam... rodzice Cie utrzymuja... rzeczywiscie... jest sie czym chwalic :great:

Bo Ty nie nadążasz za jego mentalnością, Sigrun; jego mentalność nakazuje czerpanie satysfakcji z pracy i uzyskiwanie wysokich zarobków. Jak pokonać własną mentalność? Gdyby poszedł do pracy, która z jego mentalnością się kłoci - zdradziłby sam siebie ;)

Sortuj wg