Dziwaczne i nasilone potrzeby płciowe, osobliwe zboczenia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Kalebx3 13 wrz 2015, 14:36
Don't feed the Troll.

-take trolem/ tajemnicze damskie smrody/ kobiecośc odsłoniona zapachem z dupy?
a co Ty .
Take nie jest trolem , to człowiek zawieszony na rencie ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Mae 13 wrz 2015, 14:39
Biedny, potrzeba mu więcej przywilejów od państwa, by częściej mógł defekować na forum. :mrgreen:
Trolololololo
Mae

przez Kalebx3 13 wrz 2015, 14:41
by częściej mógł defekować na forum.

dokładnie , " ale nieważne , każdy ma Tu jakąś jazdę "- kaliber44) ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez take 13 wrz 2015, 14:42
Renty nie mam (nawet nie złożyłem jeszcze wniosku o nią).

To niemiłe, że ktoś przypuszcza (czy może uważa) mnie za trolla. Ale muszę też przyznać, że zachowania, które mogą wyglądać na trolling, są preferowaną przez moją mentalność formą komunikacji (niezainteresowanie normalną socjalizacją, tendencja do jednostronnych interakcji z innymi czy może "problemy z odwzajemnianiem społecznym" jako cechy mojej formy "aspijskości"). Jakby "taka była moja natura". Ktoś inny po przeczytaniu moich postów stwierdził, że mamy do czynienia z osobą poważnie chorą, a tu ktoś może uważa mnie za trolla, na którego posty inni użytkownicy nie powinni zwracać uwagi. Potrzebuję rozmowy z innymi. Naprawdę lubię, gdy ktoś zwraca uwagę na moje posty i problemy.

Po takiej reakcji (podejrzeniach dotyczących trollingu) to jeszcze bardziej można przypuszczać, że jestem naprawdę upośledzony czy "żyję w innym świecie". Moje objawy są bardzo dziwaczne, swoją drogą uważam, że powinno się zwrócić uwagę na problem zboczeń w dzieciństwie, zwłaszcza tych bardziej nienormalnych (np. tego, że kilkulatka podnieca kał osób płci przeciwnej). Takie osobliwe zboczenia mogą być objawem głębokich problemów psychiatrycznych i być dowodem, że taka osoba potrzebuje dużej pomocy, np. w sferze psychologicznej i psychiatrycznej.

przez Kalebx3 13 wrz 2015, 14:47
take,
wszystko jasne .
Nikt lepiej niż Ty nie wyłożył by naukowo -proktologicznie tego zawiłego tematu .
ja bym Ci dał rentę przynajmniej do końca życia ;)

przez take 13 wrz 2015, 14:51
A naprawdę mogę być na tyle "nienormalny", chory psychicznie, że właściwym rozwiązaniem będzie mi przydzielanie renty przez całe życie. Na najbliższy okres to by mi się renta przydała, żeby mieć np. za co dojeżdżać na terapię, może poprawi się w jej skutek na tyle, że będę mógł iść do jakiejś pracy. Na razie to w mojej psychice jest wielki SAJGON. Pisząc o swoich nienormalnościach, niejako tworzę "sprawozdanie" z tej osobliwej sytuacji. Jak ktoś widzi wyraźne podobieństwa z moją historią, to zdaje się sugerować, że potrzebna jest mu wyraźna pomoc w kwestii psychiki.
F21, F42.2, F84.5

przez Kalebx3 13 wrz 2015, 14:54
Na najbliższy okres to by mi się renta przydała, żeby mieć np. za co dojeżdżać na terapię, może poprawi się w jej skutek na tyle,

- szczerze ?
poprawi Ci się na tyle ( jak mi ) ,że stwierdzisz iż najlepiej ,żeby dali Ci juz tę rentę do końca życia .

przez take 13 wrz 2015, 15:02
Skoro na orzeczeniu o niepełnosprawności ważnym jeszcze przez niemal dwa lata jest napisane we wskazaniach dotyczących zatrudnienia, że jestem niezdolny do pracy, to zalecenie dla mnie na najbliższy czas powinno być takie, żeby się "leczyć" (niekoniecznie w szpitalu psychiatrycznym czy "faszerując" się lekami psychotropowymi), a nie szukać pracy. W związku z tym ewentualną decyzję ZUS odmawiającą mi renty socjalnej można byłoby określić jako "ozdrowienie" (raczej pseudoozdrowienie). Jak brałbym rentę związaną z całkowitą niezdolnością do pracy, to nie chciałbym w tym czasie np. zajmować miejsc w zakładzie pracy chronionej. Swoim zachowaniem mogę sprawiać bardzo niedobre wrażenie "upoślada" czy "świra". Bałbym się niegrzecznych zachowań w stosunku do mnie w pracy. A samo znalezienie czy utrzymanie pracy też mogłoby być problemem. "Boję się" szukania pracy. Jak będę miał rentę, to nie będę zasługiwać na przychód większy niż kilkaset zł na miesiąc, bo nie poświęcam czasu na pracę.

przez Sigrun 13 wrz 2015, 15:07
take napisał(a):A naprawdę mogę być na tyle "nienormalny", chory psychicznie, że właściwym rozwiązaniem będzie mi przydzielanie renty przez całe życie.

Taa... Niech inni na mnie zapierydalaja !!!!
Do roboty trza sie wziac. Bo dziwne preferencje seksualne niezdolnosci do pracy nie powoduja !!!
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

przez take 13 wrz 2015, 15:20
Dziwactwa seksualne nie są moim jedynym problemem. A dla takich osób jak ja to praca powinna być też rodzajem terapii. Taki komentarz "weź się do roboty" względem takiej osoby jak ja jest dla mnie "niegrzeczny". Takie osoby mają raczej szczególnie trudno na rynku pracy. Mają być bezrobotnymi, i to może jeszcze bez prawa do zasiłku? Jak ktoś nie potrafi znaleźć sobie pracy, to nie oznacza, że nie chce pracować.
F21, F42.2, F84.5

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 15:42
Nie no to oznacza, że bardzo chce pracować...
Byle jakie zajęcie zawsze się znajdzie i nie mów mi, że nie, bo sama nigdy nie byłam bezrobotna, a choruję na nerwicę od dzieciństwa i też mi było czasem ciężko, by w ogóle wyjść z domu.
Skupiasz się na swojej mentalnosci i aspijskich upodobaniach zamęczając tym wszystkich. Fanzolisz że kobieta powinna nie pierdzieć, nie mieć odbytu, najlepiej w ogoe wnętrzności -polecam kupic gumową lalę i wziąć się do roboty; idealna kobieta + jakiekolwiek zajęcie poza rozkminianiem własnej mentalności na pewno poprwailoby ci humor.

przez Sigrun 13 wrz 2015, 15:46
take napisał(a):Dziwactwa seksualne nie są moim jedynym problemem. A dla takich osób jak ja to praca powinna być też rodzajem terapii. Taki komentarz "weź się do roboty" względem takiej osoby jak ja jest dla mnie "niegrzeczny". Takie osoby mają raczej szczególnie trudno na rynku pracy. Mają być bezrobotnymi, i to może jeszcze bez prawa do zasiłku? Jak ktoś nie potrafi znaleźć sobie pracy, to nie oznacza, że nie chce pracować.

ale to też nie oznacza, że ktoś inny musi na niego zapierdzielac...
Zaden niegrzeczy komantarz... po prostu szlag mnie trafia, że jest wiele osób, które tak na prawdę mogłyby isc do pracy ale z racji tego ,że lepiej im sie siedzi w domu na rencie tak robią...

cheiloskopia, Dokladnie !!!!!!!!!!!!!!! Ja tez choruje... i pracuje !!! Ale jaja nie... nie? Wiekszosc osob tuttaj sie udzielajacych pracuje... i choruje... dlatego napisze jeszcze raz... wez sie do roboty bo masz dwie nogi i dwie ręce.... a nie żeruj na panstwe.. a co za tym idzie na tych, którzy ciezko pracuja zeby miec co do garnka włożyc. Amen

przez Sigrun 13 wrz 2015, 15:47
cheiloskopia napisał(a):Nie no to oznacza, że bardzo chce pracować...
Byle jakie zajęcie zawsze się znajdzie i nie mów mi, że nie, bo sama nigdy nie byłam bezrobotna, a choruję na nerwicę od dzieciństwa i też mi było czasem ciężko, by w ogóle wyjść z domu.
Skupiasz się na swojej mentalnosci i aspijskich upodobaniach zamęczając tym wszystkich. Fanzolisz że kobieta powinna nie pierdzieć, nie mieć odbytu, najlepiej w ogoe wnętrzności -polecam kupic gumową lalę i wziąć się do roboty; idealna kobieta + jakiekolwiek zajęcie poza rozkminianiem własnej mentalności na pewno poprwailoby ci humor.

lubie to :great:

przez NN4V 13 wrz 2015, 15:51
:great:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg