Zdradzona kobieta

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zdradzona kobieta

przez aifam 06 kwi 2015, 14:33
Witam ,

Jakiś czas temu poznałem kobietę z czasem przerodziło to się w spotykanie wspólne wyjścia wszystko było okay . Po jakimś czasie powiedziała mi o swojej ''historii'' narzeczony zdradził ją tuż przed ślubem z jej przyjaciółka oczywiście ślub nie odbył się jeszcze wcześniej poroniła i powiedziała że ma 10% szans na zajście w ciąże . Od tamtego momentu mineło 2 lata z nikim się nie spotykała nawet nie myślała żeby z kimś być... . Swojego czasu powiedziała że czuje się olewana że miała wrażenie że znów ktoś ją tak potraktował - źle . Wyjaśniliśmy to sobie było idealnie powiedziałem jej że zależy mi na niej fajnie się czuje w jej towarzystwie ma dobry wpływ na mnie itd . Pewnego dnia poszła do psychologa ( przez tą zdradę chodzi ) owy psycholog postanowił pójść na całość i uderzył w czułe miejsce... jak sama mówi rozpłakała się tam i po tamtym nie potrafiła sobie z tym poradzić... że wszystko wróciło cały ból i żal do byłego . Ten ''psycholog '' powiedział że ona ma depresje i musi brać tabletki na początku nie chciała isc do niego ale delikatnie ja namowilem ze to nie wstyd za jakiś czas powiedziała że była... i dał jej tabletki niestety ich nie bierze ;/ . Wracając do nas chciałem ją wspierać pomagać mówiłem że jej pomogę chyba byłem zbyt nachalny.. powiedziała że teraz ona nie wie już sama co ma zrobić... że jest rozdarta na dwie połowy jedna mówi idź do niego będzie dobrze a druga że to bez sensu że ona nie potrafi kochać kogoś i nie ma uczuć . 4dni temu chciała żeby dać jej spokojnie przemyśleć na spokojnie że następnego dnia powie mi . Ja głupi w obawie o strate napisałem że jest mi ważna itd pisalismy smsy na koniec wyszedł zgrzyt i obraziła się nie chciala rozmawiać i powiedziała żeby nie odzywać się do niej ona musi przemyśleć wszystko na spokojnie ok nie odzywałem się... następnego dnia zadzwoniła pod wpływem % i powiedziała że ''wiesz jak mi ciężko mówić o uczuciach itd '' zakończylem rozmowę bo skączyła by się kłótnią . Nie odzywałem się do niej przed 2dni wczoraj napisała mi smsa z zyczeniami odpisałem jej '' dzięki w wzajemnie - wesołych. '' odrazu odpisala czemu nie było mnie w pracy czy coś się stało powiedziałem o co chodziło i pytała czy już ok? że tylko kilka dni i tyle się działo i czy chce pogadać przez tel ok. Pogadaliśmy z 30min na koniec zapytałem czy dalej mam się nie odzywać? powiedziała tak tzn możesz ale nie tak jak kiedyś... pytam czy to tak na zawsze ? ( a ona już ze chce wymusić decyzje ) że nie musi przemyśleć . Tylko ile ja mam czekać tydzień dwa trzy ? . Wracając do niej jej ojciec ją bił i nie akceptuje wogole a jej siostre wychwala . Wtedy kiedy dowiedziała się o zdradzie sporo piła... po naszej tej kłotni też zaczeła ;/ . Co ja mam zrobić ?

Zdradzona kobieta

przez *Monika* 06 kwi 2015, 17:12
aifam, jeśli się Tobie nie spieszy, to uszanuj jej decyzję i zaczekaj jeszcze chwilkę. Później umów się z nią na rozmowę i porozmawiajcie szczerze.
Z tego co piszesz może wynikać, że ona przeżyła pewnego rodzaju traumę i boi się, że każdy jej nowy związek może zakończyć się tym samym co poprzedni, czyli zdradą, stad ona może bać się zacieśniania relacji. Takie mam zdanie.
Kobieta ma ewidentny problem, ponieważ swoje trudności zakrapla alkoholem. Z pewnością przydałby się jej terapia.No, ale niestety, póki sama nie odczuje potrzeby pójścia na nią, niczego nie wskórasz.
Obrazek
Główny Moderator

Zdradzona kobieta

przez aifam 06 kwi 2015, 17:45
*Monika* napisał(a):aifam, jeśli się Tobie nie spieszy, to uszanuj jej decyzję i zaczekaj jeszcze chwilkę. Później umów się z nią na rozmowę i porozmawiajcie szczerze.
Z tego co piszesz może wynikać, że ona przeżyła pewnego rodzaju traumę i boi się, że każdy jej nowy związek może zakończyć się tym samym co poprzedni, czyli zdradą, stad ona może bać się zacieśniania relacji. Takie mam zdanie.
Kobieta ma ewidentny problem, ponieważ swoje trudności zakrapla alkoholem. Z pewnością przydałby się jej terapia.No, ale niestety, póki sama nie odczuje potrzeby pójścia na nią, niczego nie wskórasz.

Ja mogę poczekać tylko ile... nie wiem czy ona chce mnie po prostu spławić żebym łatwiej to zniósł czy faktycznie musi mieć czas .No tak powiedziała że boi się tego że znów ją ktos zdradzi... ale ja jej takich powodów nie dałem... Ona chodzi raz w miesiącu do psychologa ale nie wiem czy ten psycholog jest dobry... skoro specjalnie powiedział to co powiedział że ją tak to zabolało . Wczoraj mówiła że jak coś to mogę do niej pisać napisałem cos godzine tematu ( luźne co tam ) i co ? nic . A jak gdyby nie traktowała mnie serio to dawno by spławiła mnie ? ona mówi że dobrze się przy mnie czuje że potrafi rozmawiać o wszystkich że potrafie ją wysłuchać itd .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zdradzona kobieta

przez *Monika* 06 kwi 2015, 17:50
aifam, Może być też tak, że ona jeszcze nie jest gotowa na nowy związek, właśnie po tamtej traumie, dlatego potrzebowałaby psychoterapii, a nie wizyt u psychologa. Wizyty, a psychoterapia to zupełnie dwie różne sprawy.
Obrazek
Główny Moderator

Zdradzona kobieta

przez aifam 06 kwi 2015, 17:52
Czyli co mam się przygotować na to że z nią nie będę ?? . Rozumiem gdyby ona chciała to bym nawet z nią poszedł mówiłem jej to . Ale.

Zdradzona kobieta

przez zima 06 kwi 2015, 17:53
aifam, jesli jej byly ją zdradził to wiedz ze Ty zrobisz to samo po jakims czasie.
kobieta.nieee...dziewczyna ma problem ze sobą- manipuluję Tobą, a Ty nalezysz do tego grona męzczyzn, ktorzy cały swoj majatek przekazuja zonie po czym ona bierze rozwod i odchodzi do innego.
kobieta ma nie po kolei w głowie- zastanów się czy Ci nie szkoda zycia by myslec za dwoje i jeszcze narażać się na ataki i manipulacje z jej strony.
to ze podobno miala ciężkie dziecinstwo nie znaczy ze moze Toba manipulowac no chyba ze jestes takim chłopaczkiem który da jej na wszystko przyzwolenie.zreszta moim zdaniem ona kłamie.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Zdradzona kobieta

przez *Monika* 06 kwi 2015, 17:55
aifam napisał(a):Czyli co mam się przygotować na to że z nią nie będę ?? . Rozumiem gdyby ona chciała to bym nawet z nią poszedł mówiłem jej to . Ale.

Ja nie wiem na co masz się przygotować.
Ona ma problemy, niestety niczego na siłę nie zrobisz.
Obrazek
Główny Moderator

Zdradzona kobieta

przez aifam 06 kwi 2015, 17:56
Zima a po czym stwierdziłeś że ona kłamie ??

Ja nie wiem na co masz się przygotować.
Ona ma problemy, niestety niczego na siłę nie zrobisz.

a co myślisz o tym co napisał Zima ?

Zdradzona kobieta

przez zima 06 kwi 2015, 18:00
aifam, no to po prostu widac. ona nie chce z Toba byc ale chce miec profity ktore wynikaja z korzysci obcowania z Tobą.

-- 06 kwi 2015, 17:01 --

ja jestem Ona!
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Zdradzona kobieta

przez aifam 06 kwi 2015, 18:04
Ale jakie profity ona ma niby mieć z tego powodu ?

Zdradzona kobieta

przez *Monika* 06 kwi 2015, 18:21
aifam, Oczywiście nie wykluczam faktów, które napisała zima. Ale nie wyciągałabym daleko idących wniosków bo nie znam Twojej dziewczyny/znajomej.
Z pewnością dziewczyna nie wie co ma zrobić, jak traktować Twoją relację z nią. Ma trudności z mówieniem o emocjach.
Widać, że zależy Tobie na niej. Jednak jeśli szczerze nie porozmawiacie o własnych oczekiwaniach to nici z tego...
Obrazek
Główny Moderator

Zdradzona kobieta

przez aifam 06 kwi 2015, 18:24
to co mam teraz zrobić czekać ? napisać co mnie boli ?

Zdradzona kobieta

przez *Monika* 06 kwi 2015, 18:26
aifam, o takich rzeczach rozmawia się w cztery oczy, nie pisze się.
Obrazek
Główny Moderator

Zdradzona kobieta

przez aifam 06 kwi 2015, 18:28
*Monika* napisał(a):aifam, o takich rzeczach rozmawia się w cztery oczy, nie pisze się.

wiem tylko jej teraz nie ma w moim mieście jest u rodziców na świętach ;;/

Sortuj wg