Mój facet fascynuje się innymi kobietami przy mnie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Masturbow 22 mar 2015, 22:38
noo no a najlepiej podepnijcie pod ten wątek kolejne rozważania nt aseksualności Araszy, na pewno się autorce przyda

do autorki: lepiej olać fagasa, kochający fagas się tak nie zachowuje, ten to jakiś niedojrzały fagas-pajac
Masturbow

przez zima 22 mar 2015, 23:14
AnonimowanA, Twój związek (jesli kiedykolwiek istniał w ogóle ) skończyl się jakis czas temu.
czas to zrozumieć i zacząc szanowac siebie, bo kolejny skonczy się podobnie.

-- 22 mar 2015, 22:15 --

Nicholas1981,
Zakochany facet wszystko zniesie - nawet lanie po mordzie

a co jak juz się odkocha? czy wowczas równiez mozna go lać po mordzie? ;)
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Rebelia 22 mar 2015, 23:27
Daj sobie spokój. Jeśli po pół roku masz takie rozkminy, problem z seksem to nie będzie lepiej. A typ niech idzie podziwiać laski dalej. Ty się przy nim zamęczysz co najwyżej. "Szczere rozmowy" - szkoda zachodu, jak widzisz tym się nie zmieni.

-- 22 mar 2015, 23:28 --

zima,
czas to zrozumieć i zacząc szanowac siebie, bo kolejny skonczy się podobnie.

No, nie rób tego błędu i nie zginaj się nad chłopcem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AnonimowanA 23 mar 2015, 11:33
Z jednej strony mnie pocieszyliście, bo wiem, że to nie ja robię "problem z niczego", a z drugiej strony jestem załamana. Analizuję wszystkie za i przeciw tego związku... Nie wiem co z tego będzie, bo nie można wiecznie się dostosowywać i udawać, że jest ok. Dziękuję Wam za pomoc, wczoraj rozmawialiśmy na ten temat, wierze, że może tym razem coś dotarło i zobaczę jakie będą efekty...

przez Nicholas1981 23 mar 2015, 12:54
AnonimowanA, Jeśli facetowi zależy to się potrafi zmienić dla swojej kobiety (wiem, bo sam mocno się namęczyłem ze swoim charakterkiem, żeby go ucywilizować). Jeśli mu nie zależy dość mocno - to po co Ci taki facet?
Nicholas1981

przez AnonimowanA 23 mar 2015, 13:14
Nicholas1981 tutaj właśnie występuje pewny paradoks, bo z jednej strony nikt nigdy nie traktował mnie w taki sposób jak on (wymyśla różne pomysły, aby spędzić wspólnie czas, wspiera mnie, pomaga mi, poświęca swój wolny czas), a z drugiej właśnie przeplatane jest tą sytuacją, którą wyżej opisałam. Nasz związek jest można to ująć temperamentny, burzliwy. Oboje mamy ciężkie charaktery, a on już zmienił się w wielu kwestiach. Sama nie wiem, może doszukuję się problemów... Chcę wierzyć, że na prawdę zależy mu na mnie tak bardzo, jak mnie zapewnia, a jego zachowania są przejawem czarnego humoru... Oczywiście mimo wszystko nie zamierzam tego lekceważyć i walczyć.. Ale też nie zamierzam od razu wszystkiego skreślać, bo dużo sytuacji razem przeszliśmy i daliśmy razem, a wręcz zbliżały nas do siebie...

przez Nicholas1981 23 mar 2015, 13:19
AnonimowanA, zazdrość to też niezbyt dobry doradca. Zwykle człowiek sobie wyolbrzymia pewne rzeczy...
Nicholas1981

przez agusiaww 23 mar 2015, 14:45
AnonimowanA, strzel mu w jaja to zapamieta :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wysłowiona 05 kwi 2015, 11:55
Ok, więc ja się nie zgodzę z większością, nie uważam, że Twój partner jest chamem. Jest wiele osób, które czują, że w związku można sobie pozwolić na takie zachowanie. Nie ma jednej struktury relacji, która jest "dobra" i on po prostu jej nie szanuje. On ma swoją strukturę. Po prostu traktuje Cię jako przyjaciółkę, nie tylko dziewczynę. Mówisz, że poza tymi komentarzami jest bardzo dobry dla Ciebie - to zmienia naprawdę wiele.

Chłopak może Cię kochać i dbać o Ciebie. Ktoś tu napisał, że nie dba o Twoje potrzeby. Ale dlaczego to on musi się poświęcać? On też ma potrzeby i może dla niego możliwość wyrażenia tego podziwu komuś, kogo kocha jest bardzo ważna. Macie się dogadać, a nie stłamsić jedną osobę, by druga czuła się komfortowo. A jeśli nie możecie się dogadać, to nie będziecie dobrą parą.

Jeszcze jedna sprawa. Większość ludzi za najpiękniejszych będzie uważać modeli i modelki. To wynika z rodzaju ich pracy - oni mają być perfekcyjni, mają się podobać. A mimo wszystko mnóstwo ludzi jest w związkach z mniej urodziwymi ludźmi i żyje im się świetnie. Ty pewnie też znasz kilku aktorów, których uznałabyś za ładniejszych od Twojego chłopaka, ale to nie oznacza, że on Ci się nie podoba. I nie oznacza to, że zmieniłabyś swoją sytuację. Uroda jest naprawdę zdradliwa, bo w wyglądzie drugiej osoby bardziej lubimy to, że identyfikujemy ją z kimś konkretnym, z konkretną osobowością niż to, że ktoś ma ładne kości policzkowe. Nie chodzi nawet o to, że uroda jest drugorzędna, chodzi o to, że oksytocyna u zakochanych sprawia, że widzimy kogoś całkiem inaczej. Jest dla nas wszystkim, nawet jeśli jest odległy od naszych standardów piękna.

Spróbuj spojrzeć na świat jego oczami i na ulicy doceń kształty jakiejś kobiety, może okaże się, że nie jest to taki zły układ. Spróbuj docenić kształty faceta i zobacz jak zareaguje ;) A jeśli nie chcesz się czuć zawstydzona przy znajomych, są dwa rozwiązania - albo z nim pogadasz albo zmień partnera.

Sortuj wg