Nieszczęśliwa miłość, w jakim celu

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez buka 15 mar 2015, 01:57
nie zostawiaj jej

przez Bukowski 15 mar 2015, 09:50
tajemniczyon, a rozmawiałeś z nią kiedykolwiek na osobności?
Ostatnio edytowano 15 mar 2015, 09:59 przez Bukowski, łącznie edytowano 1 raz
Bukowski

przez Nicholas1981 15 mar 2015, 09:55
tajemniczyon, na razie to jest tylko fascynacja, zauroczenie a nie żadna miłość.
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tajemniczyon 15 mar 2015, 12:16
Michał.z.Łodzi napisał(a):Rozmawiacie o pierdołach czy raczej tylko o tym co macie do załatwienia?

Nie tylko o załatwieniach. Czasem np. od załatwień przechodzi się do pierdół. :)

Bukowski napisał(a):tajemniczyon, a rozmawiałeś z nią kiedykolwiek na osobności?

To znaczy tak żeby się z nią specjalnie spotkać na osobności to wiadomo,że nie ale ogólnie przy jakiejś okazji tak.

przez Po prostu maciek 15 mar 2015, 13:11
tajemniczyon napisał(a):Chciałem napisać o rzeczy, stanie ducha który mnie ostatnio gnębi. Mianowicie poznałem wspaniałą dziewczynę. Wspaniałą zarówno pod względem fizycznym jak i z charakteru.
To co mi się w niej podoba to to, że nie marnuje życia dużo działa, fajnie angażuje się w niektóre sprawy, oczywiście na zabawę też ma czas i ogólnie wszystko spoko.
Pewnie niejedna osoba pomyślała w tym momencie ,,no to super w czym problem”. Dlatego też przechodzę do rzeczy.
Z uwagi na to, że dziewczyna ta jest właśnie tak wspaniała w mojej ocenie no niestety ale niesamowicie mnie zauroczyła. Siedzi w mojej głowie dosłownie cały czas.
Dlaczego ,,niestety” zapytacie. Niestety dlatego, że ma chłopaka. I tutaj pojawia się cały problem. Od ponad miesiąca nie mogę jej wyrzucić z głowy i też nie mogę nic zrobić. Jestem w totalnej kropce z uwagi na przegraną pozycję… :( I co teraz ? Próbować zapomnieć ? Ehh…
Jaki jest cel takich wydarzeń ? :(

hm.....no sytuacja jest raczej trudna. Zalezy w jakim stanie jes jej zwiazek z obecnym chlopakiem. Jesli jest z nim w miare szczesliwa i go kocha to nie masz szans. Lepiej wtedy siw wycofać dla własnego i jej dobra....Po co mieszać w swoim i jej zyciu.
Moze być też opcja inna. Może ona z tym facetem, tak jak wiele kobiet dzisiaj, jest dla samego bycia z kimś, dla nie bycia samemu dla bycia we wspaniałym klubiku tzw. "ludzi normalnych w związkach" a nie w byciu w klubie "dziwnych singli".
Jeśli tylko powód bycia z kimś powoduje, że jest w związku to szanse choć nieduże jakieś tam są. Wtedy jedynie musisz jej w pokrętny sposób dać do zrozumienia że potencjalnie byłbyś lepszym partnerem dla niej niż jej obecny. Rzadko sie takie przypadki zdarzają ale sie zdarzają....
Zależy też wszystko od tego co ona o tobie myśli, jaki ma do ciebie stosunek, jak cie postrzega. Jeśli zaszufladkowała Cie do tzw. "Friend zone" i jesli nie pociagasz jej fizycznie to szanse nawet jakby nie miała chłopaka są niewielkie.
Wiem co to znaczy mieć w głowie non stop obraz dziewczyny i wiem jaki to jest wirus ogarniający całe ciało. Czasem jednak lepiej dla ratowania samego siebie dać sobie spokój i trzymać sie z daleka. Dla własnego dobra. :twisted:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Bukowski 15 mar 2015, 14:36
To znaczy tak żeby się z nią specjalnie spotkać na osobności to wiadomo,że nie ale ogólnie przy jakiejś okazji tak.

To o czym my rozmawiamy, po prostu jesteś takim obłąkanym pieskiem, któremu brak właściciela. Po prostu kto Cie tylko zauroczy swoim usposobieniem, to zaraz upatrujesz w nim potencjalnego właściciela.
Bukowski

przez Itan83 15 mar 2015, 20:57
Łapa napisał(a):Zostaw ją.

Zgadzam się. Powinieneś ją zostawić - skoro są razem - to znaczy, że są szczęśliwi. Nie ma nic gorszego jak osoba, która koniecznie chce się mieszać w czyjś związek - BA! Rozbić czyjś związek.
A jeżeli jednak postanowisz ją odbić - zranisz jego uczucia - a jeżeli Wam nie wyjdzie? nieszczęśliwe będą trzy osoby.

Sortuj wg