Nieszczęśliwa miłość, w jakim celu

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez tajemniczyon 14 mar 2015, 23:50
Chciałem napisać o rzeczy, stanie ducha który mnie ostatnio gnębi. Mianowicie poznałem wspaniałą dziewczynę. Wspaniałą zarówno pod względem fizycznym jak i z charakteru.
To co mi się w niej podoba to to, że nie marnuje życia dużo działa, fajnie angażuje się w niektóre sprawy, oczywiście na zabawę też ma czas i ogólnie wszystko spoko.
Pewnie niejedna osoba pomyślała w tym momencie ,,no to super w czym problem”. Dlatego też przechodzę do rzeczy.
Z uwagi na to, że dziewczyna ta jest właśnie tak wspaniała w mojej ocenie no niestety ale niesamowicie mnie zauroczyła. Siedzi w mojej głowie dosłownie cały czas.
Dlaczego ,,niestety” zapytacie. Niestety dlatego, że ma chłopaka. I tutaj pojawia się cały problem. Od ponad miesiąca nie mogę jej wyrzucić z głowy i też nie mogę nic zrobić. Jestem w totalnej kropce z uwagi na przegraną pozycję… :( I co teraz ? Próbować zapomnieć ? Ehh…
Jaki jest cel takich wydarzeń ? :(

przez MalaMi1001 14 mar 2015, 23:55
tajemniczyon napisał(a):Jaki jest cel takich wydarzeń ? :(

Żebyś nauczył się zapominać, leczyć "rany". Bardzo przydatna rzecz w życiu, jeszcze nie raz będziesz musiał zapomnieć.

przez mala_milka 14 mar 2015, 23:58
Nie martw się, każdy w życiu nie raz przez to przechodzi ;) Nie ma cudownej formuły na to, żeby wyjąć Ci pannę z głowy, ale zawsze możesz popatrzeć na to z innej perspektywy - ludzie rozstają się po kilkudziesięciu latach związku... to dopiero musi boleć... --> mnie to pomaga jak ostro pokłócę się ze swoim menem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tajemniczyon 15 mar 2015, 00:02
MalaMi1001 napisał(a):
tajemniczyon napisał(a):Jaki jest cel takich wydarzeń ? :(

Żebyś nauczył się zapominać, leczyć "rany". Bardzo przydatna rzecz w życiu, jeszcze nie raz będziesz musiał zapomnieć.

Nauczyć się zapominać ? To coś mi ta nauka nie idzie :( Coś mi się wydaje, że długo będę się męczył mając ją w głowie. Szczególnie, że nie mam możliwości aby np. nie widywać jej wogóle. Zreszta tak na dobrą sprawę to nie byłoby to też idealnym rozwiązaniem bo zniszczyłoby całkiem jakąkolwiek znajomość.

przez MalaMi1001 15 mar 2015, 00:13
.

przez Storożak 15 mar 2015, 00:23
Dzisiaj kogoś ma, jutro może nie mieć...życie :bezradny:
Pie.dole nie biore...

przez Bukowski 15 mar 2015, 00:27
tajemniczyon, rwij ją na chama ale z klasą, nie masz nic do stracenia.
Bukowski

przez tajemniczyon 15 mar 2015, 00:29
Bukowski napisał(a):tajemniczyon, rwij ją na chama ale z klasą, nie masz nic do stracenia.

No właśnie nie za bardzo chciałem się tak bezczelnie wpieprzać im do życia :(

przez Bukowski 15 mar 2015, 00:31
a skąd wiesz, ze to taki poważny związek?
Bukowski

przez tajemniczyon 15 mar 2015, 00:33
Hmmm no już jakiś czas ze sobą są. Nie miesiąc nie dwa.

przez Bukowski 15 mar 2015, 00:37
tajemniczyon, to jak Ty ją poznałeś?
Bukowski

przez tajemniczyon 15 mar 2015, 00:44
Łączą nas pewne wspólne sprawy, tzn nie tylko nas jest to większa grupa ludzi.

przez Michał.z.Łodzi 15 mar 2015, 01:23
Według mnie są 2 opcje.

1. Spróbuj zrobić mały research. W sytuacjach w których widujecie się, rozmawiacie, postaraj się wyczuć jak poważny jest ich związek, czy jest szczęśliwa. To Ci pomoże określić co dalej, jakie ruchy powinieneś poczynić. Bo np jeśli jest z nim szczęśliwa, to musisz się przygotować na to, że możesz bardzo szybko wpaść we friendzone nawet jeśli się jej spodobasz. Jeśli jednak nie jest szczęśliwa, to spróbuj być dla niej wsparciem, pokaż jej że ją rozumiesz. Tylko pytanie na ile jesteście blisko siebie. Rozmawiacie o pierdołach czy raczej tylko o tym co macie do załatwienia? Jeśli chcesz możesz opisać obszerniej swój problem.

2. Daj sobie spokój. Żyj normalnie, a ją zastąpi za chwilę ktoś inny. Wiem że myślisz sobie co oni wiedzą, ona przecież jest taka zajebista. Uwierz mi, byłem tam nie raz i wiem jak jest ciężko kiedy siedzisz sobie wieczorem, słuchasz muzyki i rozmyślasz o swojej muzie. Spróbuj przejść do porządku dziennego z tym, że ją znasz, kumpluj się może nawet, ale rozglądaj się za innymi laskami. Nie rób sobie wielkiej nadziei, ale przecież nie raz się zdarzało, że gdy laska zaprzyjaźniła się z jakimś chłopakiem który w momencie poznania był wolny, a później poznał kobietę z którą zaczął się spotykać, to tą pierwszą trafiała strzała amora ;)

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiałe jest to co napisałem. I pamiętaj, głowa do góry, zrób dla siebie coś fajnego, zadbaj o ciało i ducha i nie trać czasu na myślenie o niej. Jeśli ma zwrócić na Ciebie uwagę, to lepiej żebyś był wtedy w lepszej kondycji psycho-fizycznej niż teraz :D

Powodzenia:)

przez Łapa 15 mar 2015, 01:47
Zostaw ją.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg