Zdrada i jej konsekwencje

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Zdrada i jej konsekwencje

przez Ridllic 25 wrz 2009, 12:36
bunny, ten post powyżej brzmi dwu znacznie w tym temacie :mrgreen:
Ridllic

przez bunny_wrrr 25 wrz 2009, 15:00
kazdy widzi co chce widziec panie podtekst 8)
a jak juz to dwuznacznie :mrgreen:
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez Ridllic 26 wrz 2009, 12:29
bunny_wrrr, nie mądruj :mrgreen:
Ridllic

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bunny_wrrr 26 wrz 2009, 22:25
:P
you can't get rid of your fears...but you can learn to live with them
Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
ExModerator

przez isj 06 paź 2009, 01:24
Mianuję bunny wicementorem. Masz jej słuchać Rid albo cofnę kijem Wisłę i smok nie będzie miał czym ziać.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez magdalenabmw 06 paź 2009, 01:35
Zdrada? Sprobowalam, i nigdy więcej. Nie warte bolu.
magdalenabmw

przez isj 06 paź 2009, 01:52
Radzę Ci nie informować o tym żadnego porządnego faceta, którego w przyszłości spotkasz. Masz lekcję i niech Ci to wystarczy.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez magdalenabmw 06 paź 2009, 02:02
Mam stałego i nie zamierzam zmieniać, wrecz przecienie :) To Jego zdradzilam i On o tym wiem, dzięki Bogu wybaczyl mi. Ale nigdy więcej. Nie robcie tego, nic fajnego jak sie kogos nie kocha (tzn osoby z ktora sie zdradza). p.s. z 'tym drugim' sie nie przespalam, ale zdrada to nie tylko bzykanie.
magdalenabmw

przez Koturre 28 paź 2009, 15:46
W temacie zdrady, tak z ciekawości zapytam - ilu jest tutaj facetów do 30-stego roku życia, którzy nie zdradzili NIGDY swojej partnerki z którą byli minimum dwa lata?

Wiem, że zabrzmi to jak prowokacja ale pytam poważnie. Zbierze się choć siedmiu ze 100? I don't think so :D
Mnie o to nie pytajcie, przez całe lata prowadziłem się jak tramwaj w Boże Narodzenie - na pytanie czy żałuje odpowiadam stanowczo - NIE! Wcale nie żałuję. Każdy facet dopiero po różnych przejściach "normalnieje". Nawiasem, kiedyś też mnie dziewczyna zdradziła. Trochę mnie to zabolało, nie powiem :) Ale ogólnie to bardzo dobrze bo jak pomyśle, że miałbym z nią spędzić całe życie to ogarnia mnie trwoga:) Nie wierzę w sytuację, że facet ma np 26 lat z kobietą jest 4 lata i nigdy nie poszedł na bok. Bo to sytuacje rodem z filmu Mission Impossible :D

PS. "znormalniałem" kilka lat temu :) Pozdrawiam wszystkich
Koturre

przez Ridllic 28 paź 2009, 16:18
Koturre napisał(a): Nie wierzę w sytuację, że facet ma np 26 lat z kobietą jest 4 lata i nigdy nie poszedł na bok. Bo to sytuacje rodem z filmu Mission Impossible :D

no to Oscar widzisz tu Tom Cruise z Mission Impossible bo mi się nie zdarzyło a raz o głupiego całusa pod wpływem % chodziłem przybity jak bym w burdlu miesiąc spędził nie wychodząc z niego, mam chyba dodatkowy gen odpowiedzialny za monogamie i czasami żałowałem tego ;)
Ridllic

przez Koturre 28 paź 2009, 16:32
Ridllic napisał(a):
Koturre napisał(a): Nie wierzę w sytuację, że facet ma np 26 lat z kobietą jest 4 lata i nigdy nie poszedł na bok. Bo to sytuacje rodem z filmu Mission Impossible :D

no to Oscar widzisz tu Tom Cruise z Mission Impossible bo mi się nie zdarzyło a raz o głupiego całusa pod wpływem % chodziłem przybity jak bym w burdlu miesiąc spędził nie wychodząc z niego, mam chyba dodatkowy gen odpowiedzialny za monogamie i czasami żałowałem tego ;)

Rid, jesteś 4 lata?> hehehe, o ten gen się nie martw, trzeba tylko pić więcej - spokojnie się w alko rozpuści:D

Ale ok, konkurs trwa, mamy pierwszego pretendenta do nagrody (Rid, będziesz moim faworytem).Do wygrania wycieczka do Egiptu). Losowanie w grudniu :)

PS. Tak nawiasem myślałem, że monogamia to jakiś dział chemii :D hehehe :)
Koturre

przez Ridllic 28 paź 2009, 17:02
mówię to na przestrzeni 2 związków które czasowo określiłeś w regulaminie :mrgreen: (sam bym nie utrzymał tajemnicy gryzło by mnie to i zaraz bym wypeplał )
Ridllic

przez Adaś2222 28 paź 2009, 17:44

przez magdalenabmw 28 paź 2009, 19:57
Zadziewię Cie, Koturre ale mój facet ma 24lata, w pierwszym związku był 1,5 roku i laska go zostawiła dla innego, a ze mną jest 2,5 roku i innych związków nie miał. Nigdy nie zdradził, ba! on nawet nie ma ochoty oglądać jak mu pokazuję jakąś fajną laskę np w necie i mówię -niezła co? A on- Ty jesteś lepsza, i koniec tematu. Mam 100% pewnosć że ani mnie, ani tej drugiej nigdy nie zdradził...bo poprostu ma taki spokojny charakter, ma swoją miłość i to mu wystarcza.

Pozatym jeśli ja jestem zajebista w łóżku to po co ma iść do innej? Dla adrenaliny skoro ze mną ma jej aż nadto? :mrgreen: Ee tam.
magdalenabmw

Sortuj wg