Zdrada i jej konsekwencje

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Zdrada i jej konsekwencje

przez iwka73 21 lut 2009, 13:19
U mnie też się pogłębiło po tamtym przeżyciu - i dlatego postanowiłam walczyć o swoje szczęście.

Gdybym z nim została - zabiłoby to mnie i ta nerwica by mnie zabiła.Zastanów się nad tym bo nerwica czasem występuje właśnie po to żeby zastanowic się czy nie trzeba coś zmienic w swoim zyciu - oznacza ze nie jest tak jak byś chciała - jest konfliktem miedzy tym co jest - czyli tym co ci się nie podoba a pragnieniami i tym jak powinno być.

Dlatego cię podziwiam:)
iwka73

przez desdemon 21 lut 2009, 22:21
Ja włąsnie lecze sie po dramatycznym związku i tez mam o tyle trudna sytuacje ze nie moge sie uwolnic calkowicie ,bo mamy razem coreczke.Trzeba znalezc jakis magiczny sposob na samego siebie by nie wracac wstecz a isc ciagle do przodu ,ale kto go zna???? :roll:

przez iwka73 22 lut 2009, 15:01
desdemon napisał(a):Ja włąsnie lecze sie po dramatycznym związku i tez mam o tyle trudna sytuacje ze nie moge sie uwolnic calkowicie ,bo mamy razem coreczke.Trzeba znalezc jakis magiczny sposob na samego siebie by nie wracac wstecz a isc ciagle do przodu ,ale kto go zna????

Desdemon - rozumiem Cię. U mnie tez jest córka wprawdzie ma juz 17 lat ale to chyba nawet gorzej niz jakby miala mniej.
Odwiedza tatusia i " jego zonkę - moją byłą przyjaciólke " i sa oni obecni caly czas w moim zyciu.
Niestety nie zapomnisz nigdy - jedynie kiedys zacznie mniej boleć.
Ja pomimo tego ze jestem juz w nowym związku cały czas pamiętam i boli mnie to co zrobili, lecz patrzę na to juz z mniejszym bólem, musi upłynąc troszke czasu.

Trzymaj sie cieplutko:) :smile:
iwka73

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laguna 22 lut 2009, 19:11
to jest bardzo trudne czasami za bardzo..... wczesniej calymi dniami i nocami plakalam, teraz nie chce juz o tym myslec i do tego wracac bo to jest coraz bardziej meczace. mowie sobie ze jestem silna kobieta i nie pokaze nikomu ze cos mnie rusza, czasem to do mnie przemawia - i jestem pewna tego jaka jestem swietna i nic mnie nie zlamie, ale pozniej jak p[rzychodzi zalamanie to koniec.... prawda taka ze gdyby nie dziecko to bym nie przezyla tego tylko od razu skonczyla ze soba

przez betty_boo 22 lut 2009, 19:52
dziewczyny, szkoda mi was bardzo ale walcie tych facetów!mnie to nigdy nie spotkało i nie wiem jak bym sie czula gdyby maz odszedl do mojej przyjaciólki, ale pomyslcie sobie oni sie nad wami w ogole nie lituja i zastanówcie sie czy oni by tak po was płakali gdybyscie to wy zrobily? a córce mozesz powiedziec ze nie interesuje cie co sie dziejej u tatusia i jego partnerki i poprosic ja o uszanowanie twoich uczuc. jest juz na tyle duza zeby to zrobic i zrozumiec?

pokazcie im ze swietnie dajecie sobie rade same, macie prace, znajomych , samochod, jedzicie na wakacje, fajnie wygladacie? wiem ze to troche przyziemne motywatory ale na poczatek chyba wystarcza?

przez laguna 22 lut 2009, 21:02
tak wiec juz mowilam zrobilam mu to samo... on wybaczyl moze dlatego widze teraz jakas szanse.

przez CzarnaZebra 25 lut 2009, 17:58
OMG... on wybaczył... :evil: :evil: :evil:
Po mojemu, to wybaczyć można krzywde, a sprawiedliwość tylko przyjąć z pokorą.
Dobrze zrobiłaś, ale źle to oceniasz.
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez laguna 26 lut 2009, 10:46
tzn ja go zdradzilam na dlugo przed tym jak on to zrobil. zreszta ja sama juz nie wiem, nie wiem co ja mam zrobic, niby chce z nim byc i wogole bo on jest dobry dla mnie no i dobrze nam razem i byloby wszystko gdyby nie to co mi zrobil, a tak to juz pol roku zamartwiam sie i placze i mam depresje dlatego ze nie wiem czy on jest warty by z nim byc czy nie jest warty. i tak cale zycie tylko mysle czy z nim byc czy nie, nie umiem zostawic tego na boku i wybrac.

I jak tu nie zwariowac?!

przez Korba 26 lut 2009, 12:34
ja bym sobie zadała pytanie, czy któregoś z nich kocham, a jeśli tak to którego - i przy tym bym została.
bycie z kimś tylko dlatego, że jest dla mnie dobry, jest bez sensu - moim skromnym zdaniem.
Korba

przez laguna 26 lut 2009, 12:49
tamten facet to juz historia, to bylo 4 lata temu.

kocham kocham go, ale zrobil cos zlego a teraz mnie mecza caly czas te mysli. bo to jest latwo powiedziec ze wybaczam, ze chce zapomniec, a ja zawsze mam takie dylematy - nie umiem po prostu dac spokoj temu co mi zrobil i zyc dalej z nim z mysla ze bedzie teraz inaczej, ja mmam taki charakter ze rozpamietuje, rozpamietuje. czasem fakt nie mysle o tym - minelo pol roku odkad ja wiem o tej zdradzie, teraz jestem juz silniejsza. ale czasami sa jeszcze zalamania ze uwazam ze to bez sensu ze nie umiem z nim byc itp. i caly czas tak sie uzeram z wlasnymi myslmi nie umiem o tym zapomniec to jest moja nerwica i depresja. te mysli ktore mnie morduja zabijaja kazdy dzien. jednym slowem ch...jowo.

przez iwka73 26 lut 2009, 15:56
Laguna nie będzie nigdy dobrze , bo wybaczyć mozna ale się nigdy nie zapomni.

Ja nie mogłam zapomniec dla mnie to oznaczało koniec - za każdym razem jak bym się z nim kochała pomyslalabym o tamtej - toż to katorga - i znowu powiem : podziwiam cię i wcale mnie nie dziwi ze masz nerwicę i takie zalamania - być z kims dlatego ze jest dla kogoś dobrym ? fajny powód do związku , nie powiem.
Przemyśl sobie to bo moim zdaniem nie bedziesz z nim szczesliwa i nie ma tu znaczenia czy go zdradzilas tez czy nie.
iwka73

przez laguna 01 mar 2009, 21:02
raczej chce uslyszec wsparcie, wsparcie wasze szczegolnie w chwilach gdy sama nie mam na to sily... chce uslyszec ze dam rade z nim byc, ze dam rade wybaczyc i zyc dalej.

przez iwka73 01 mar 2009, 21:56
Laguna - to jest wsparcie , bo to jest forum dla nerwicowców, a ty nim jesteś, pomagamy w nerwicy:)

Moim zdaniem z mojej strony to jest pomoc bo nerwica nie minie jak nie zmienisz swojego życia:)

Pozdrawiam i powodzenia.
iwka73

przez laguna 01 mar 2009, 22:10
masz rację, ale ehhhh ja to zawsze lubie robic wszystko na przekor wszystkiemu, umartwiac sie. kocham go i wierze, ze teraz wszystko sie zmieni i bedzie nam inaczej, ze bedziemy dla siebie lepsi itp..... i wtedy znow mnie dopada to wszystko.

Sortuj wg