nie wytrzymuje ''zdrady''

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez stx 14 lut 2015, 22:47
spotykałem się z dziewczyną rzadko, bo pracowałem... ale jednak czasem udało mi się wziąc wolny dzień i do niej jechałem i było niby ok. nie byliśmy w związku wiec ona jest niby bezkarna

i wczoraj mi sie przyznała że przespała się z innym i w sumie ok to jej sprawa, tylko po ch**a chciała sie ze mną spotykac itd itd.

odkad mi to powiedziała to ciągle bez przerwy o tym mysle i to mnie wykańcza, przeleżałem 8 godzin w łożku bez snu i boje sie jak bedzie dzis :?

a co najgorsze że zrobiła to z jakimś pionkiem 2 ligi niżej, przy pierwszym spotkaniu...

szm...

jak to przetrwać bo juz nie ogarniam
stx

przez i_am_a_legend 14 lut 2015, 22:55
Skoro spotykałeś się z dziewczyną rzadko i nie byliście w związku, to ona również podeszła do tego rzadko i jakby nie była w związku. Ty też mogłeś przecież. Spotykała się, bo może Cię lubiła, trudno powiedzieć.
i_am_a_legend

przez stx 14 lut 2015, 22:58
ona chciała się spotykać, poza tym byliśmy troche więcej niż znajomymi, niby się jej bardzo podobałem itd, a poza spotkaniami pisała do mnie codziennie

-- 14 lut 2015, 22:00 --

a cześciej nie mogłem się z nią spotkać, a do tego mówiła ze jest cierpiliwa bo ''woli nie robić tego wcale, niż z byle kim''
stx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg