Zdeptała mnie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zdeptała mnie

przez Bukowski 23 lut 2015, 22:45
Człowieku, szukaj sobie nowej baby. ( najlepiej blondynki) :P
Bukowski

Zdeptała mnie

przez dominik1622 23 lut 2015, 22:46
zima, Twoje komentarze w moim wątku są infantylne, nie sądzisz?

-- 23 lut 2015, 21:46 --

Messiah napisał(a):Człowieku, szukaj sobie nowej baby. ( najlepiej blondynki) :P

Czemu blondynki? :P

Zdeptała mnie

przez Bukowski 23 lut 2015, 22:51
dominik1622 napisał(a):zima, Twoje komentarze w moim wątku są infantylne, nie sądzisz?

-- 23 lut 2015, 21:46 --

Messiah napisał(a):Człowieku, szukaj sobie nowej baby. ( najlepiej blondynki) :P

Czemu blondynki? :P

Bo są zawsze najlepsze po tych poprzednich nieudanych baby, niczym balsam na ranę. :pirate: :P
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zdeptała mnie

przez zmęczona_wszystkim 23 lut 2015, 22:55
Odcięcie to chyba jedyne sensowne wyjście, bo dalsze kontakty nakręcają was obu. Im dalej to ciągniesz (wspominanie, opisywanie, itp.), tym bardziej utkwi to w tobie i nie zostanie miejsca na nowe doświadczenia i nowe osoby, albo chociażby na spokój czy też chwilowe zajęcie się czymś innym. młody jesteś, to jeszcze wiele przed Tobą, a po co sobie obrzydzać początek dorosłości. Potem skończysz jeszcze jak sfrustrowane typy, które swoją złość wypluwają na blogach. Chyba lepiej próbować żyć normalnie dalej.

Zdeptała mnie

przez i_am_a_legend 23 lut 2015, 22:55
dominik1622, zima ma niestety rację. Twoja relacja z tą kobietą powinna być już dawno zamknięta, definitywnie (podobnie jak ten wątek ;)). Skoro nadal szukasz, analizujesz, próbujesz utrzymywać kontakt, to raczej chodzi tu o coś więcej niż tylko złamane serce.

Ona ma swoje problemy, ale Ty też masz problem. Nie przyjmujesz do wiadomości słowa "nie", nie ma Twoim słowniku definicji "końca". Tkwisz w tym bagnie i pogrążasz się coraz bardziej. Naprawdę sporo jest na świecie trudnych kobiet, jeszcze znajdziesz sobie kogoś, kto być może ma więcej defektów psychicznych niż Twoja była wybranka. Daj sobie szansę by je poznać, a ten rozdział zakończ. Inaczej usłyszymy pewnie o Tobie w telewizji. ;)
i_am_a_legend

Zdeptała mnie

przez dominik1622 23 lut 2015, 23:13
W telewizji: bez przesady...
Problem jest taki z dzisiejszymi dziewczynami, że jedne są zdrowe, OK. Ale co z tego, skoro im Facebooki, instagramy i imprezy w głowie?
A z drugiej strony te, które są przeciwieństwami tych pierwszych, są chore, zaburzone, border, chad, dda itp. itd. I w czym wybierać? W zdrowych, niedojrzałych siksach, czy w borderach?

Messiah napisał(a):Bo są zawsze najlepsze po tych poprzednich nieudanych baby, niczym balsam na ranę. :pirate: :P

A co, jesteś blondynką? :D

Zdeptała mnie

przez Aranjani 23 lut 2015, 23:16
dominik1622 napisał(a):W telewizji: bez przesady...
Problem jest taki z dzisiejszymi dziewczynami, że jedne są zdrowe, OK. Ale co z tego, skoro im Facebooki, instagramy i imprezy w głowie?
A z drugiej strony te, które są przeciwieństwami tych pierwszych, są chore, zaburzone, border, chad, dda itp. itd. I w czym wybierać? W zdrowych, niedojrzałych siksach, czy w borderach?

skoro tak to widze tylko jedno rozwiazanie... zostań gejem :mrgreen:
Aranjani

Zdeptała mnie

przez i_am_a_legend 23 lut 2015, 23:16
W czym wybierać? W książkach. Młodyś, skup się na nauce...
i_am_a_legend

Zdeptała mnie

przez dominik1622 23 lut 2015, 23:19
skoro tak to widze tylko jedno rozwiazanie... zostań gejem :mrgreen:

Pomyślę nad tym. :D

W czym wybierać? W książkach. Młodyś, skup się na nauce...

A to już oznacza, że w niczym innym nie można wybierać?

Zdeptała mnie

przez Bukowski 23 lut 2015, 23:20
dominik1622 napisał(a):A co, jesteś blondynką? :D

Tak, a co masz na mnie ochotę? :P No, jestem bardzo lubieżna i namiętna. :D
Bukowski

Zdeptała mnie

przez dominik1622 23 lut 2015, 23:23
Tak właśnie podejrzewałem, że to jakaś autoreklama :D
A ochotę mogę mieć, jak kogoś poznam i stwierdzę, że ktoś spełnia podstawowe kryteria... :P

Zdeptała mnie

przez Bukowski 23 lut 2015, 23:25
dominik1622, piszesz się na szybki numerek? :lol:
Bukowski

Zdeptała mnie

przez dominik1622 23 lut 2015, 23:28
Publiczna propozycja?
No wiesz co... :D

Zdeptała mnie

przez Bukowski 23 lut 2015, 23:31
dominik1622, dobra wkręcałem Cie, laski tutaj nie są takie łatwe. :D Zauważ w profilu ze jestem facetem. :lol:
Bukowski

Sortuj wg