Zdeptała mnie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Zdeptała mnie

przez 1234qwerty 24 lut 2015, 00:35
dominik1622, kto ją poddawał egzorcyzmom o.O

Zdeptała mnie

przez dar 24 lut 2015, 00:38
dominik1622 napisał(a):Z szatana to sobie nie żartujmy.
PS. Kiedyś była poddawana egzorcyzmom o uzdrowienie... Stwierdzili, że ciąży na niej klątwa.
PS2. Wobec powyższego PS: jak chcesz się z tego zaśmiać/zażartować, to nie tutaj..

Zło w oczach = szatan więc równie dobrze mogłem żartować ale też miałem prawo stwierdzić, że istniało zagrożenie opętania przez szatana :pirate:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Zdeptała mnie

przez dominik1622 24 lut 2015, 00:38
Wyczuwam. Opisz dlaczego tak sądzisz?
Wtedy ja napiszę dlaczego ja sądzę, że manipuluje...

1234qwerty napisał(a):dominik1622, kto ją poddawał egzorcyzmom o.O

Duchowni. Osoby do tego uprawnione.
Ostatnio edytowano 24 lut 2015, 00:46 przez dominik1622, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zdeptała mnie

przez Bukowski 24 lut 2015, 00:46
dominik1622, pogadamy o tym na pw. ;)
Bukowski

Zdeptała mnie

przez dominik1622 24 lut 2015, 00:46
OK:)

Zdeptała mnie

przez 1234qwerty 24 lut 2015, 00:55
Z szatana to sobie nie żartujmy.

Obrazek

Zdeptała mnie

przez Ferdynand k 24 lut 2015, 12:09
Jak zwykle wątek gdyby był o kobiecie to o biedactwo jacy ci faceci świnie krzywdzą gość pisz e o kobiecie to już łaaaaaa nietolerancja
i pierniczenie w bambus jak dla mnie ten temat już się do niczego nie nadaje tak facet nie może nawet zawiści czuć czy innych negatywnych emocji
jak dla mnie osoby wypowiadające się w ten sposób -(to nawet nie ma po co z nimi w dyskusję się wdawać bo "jest tylko jedna racja i nawet jak mojsza jest twojsza" i tak wyjdzie jakie te kobietki biedne uciskane
państwo islamskie tu mamy nie Europę) :lol:
nic więcej dodać w temacie nawet czytać niektórych wypocin szkoda i tak odpiszą pseudo inteligencką gatką "nie masz argumentów....... :blabla: :blabla: :blabla: "
Naczelny Użyszkodnik

Zdeptała mnie

przez zmęczona_wszystkim 24 lut 2015, 13:49
Ferdynand k, milion razy piszesz to samo - nudne już to jest. Nie jest winą dyskutujących, że akurat pojawiają się tu takie, a nie inne wątki. Pokaż te wątki, w których kobiety jadą na całego po mężczyznach, zakładają blogi o nienawiści do mężczyzn? Oczywiście, że każdy ma prawo nienawidzić, kogo tylko chce. Ale i każdy, komu to przeszkadza, ma prawo to zanegować. Jak sobie ktoś nienawidzi w przestrzeni prywatnej, to jego sprawa. Niech się niszczy sam. Ale jeśli na forum wypisuje takie obrzydliwości o innych ludziach - pisząc, że tak własnie jest, bo każda kobieta jest taka i owaka i nie ma z tym dyskusji, to ktoś inny może sobie tego nie życzyć. Jak nie rozumiesz takiej prostej sprawy, to się nie udzielaj w temacie, bo nawet "pseudointeligenckiej" (ulubione słowo wiecznych krytykantów) argumentacji nie jesteś w stanie podać. :silence:
Zresztą wiecznie się czepiasz tego samego tematu. Jakaś obsesja :roll: Szkoda ci czasu, to nie czytaj. Ale jakie to "mądre" i "inteligentne" napisać, ze się nawet nie czytało, bo to takie wypociny.
Rany, co się z tym forum robi. Nie ma wątku, żeby nie pojawili się hejtersi. I żeby chociaż jeszcze coś mieli do powiedzenia.

Zdeptała mnie

przez bittersweet 24 lut 2015, 13:56
Czytając ten wątek nabieram przekonania, ze Tusk to tez kobieta - ma wilcze oczy i wielu facetom w tym kraju zaszkodził /co prawda kobietom tez, ale nvm - baby dostały to na co zasługują /.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Zdeptała mnie

przez zmęczona_wszystkim 24 lut 2015, 13:58
F.K. Zresztą nawet pewnie nie zauważyłeś, że tu się wszyscy wypowiadają po stronie Dominika i radzą mu, żeby sobie kobietę odpuścił. A że po drodze wszedł do wątku mizogin z radami z d.. wyjętymi, to niepochlebne komentarze łączą się z nim, a nie z autorem wątku, który wydaje się być fajnym gościem i wszyscy radzą mu, żeby z tej toksycznej relacji wyplątał się jak najszybciej. No ale przecież po co czytać, jak się chce jedynie napisać złośliwy, czepialski komentarz.

-- 24 lut 2015, 13:59 --

bittersweet napisał(a):Czytając ten wątek nabieram przekonania, ze Tusk to tez kobieta - ma wilcze oczy i wielu facetom w tym kraju zaszkodził /co prawda kobietom tez, ale nvm - baby dostały to na co zasługują /.

:mrgreen: Lepiej nie kontynuuj wątku, bo przecież nie wolno negować prawa do nienawiści :D

Zdeptała mnie

przez wiejskifilozof 24 lut 2015, 14:03
bittersweet napisał(a):Czytając ten wątek nabieram przekonania, ze Tusk to tez kobieta - ma wilcze oczy i wielu facetom w tym kraju zaszkodził /co prawda kobietom tez, ale nvm - baby dostały to na co zasługują /.

Mi nie,nie jestem jak większość na Forum przeciw PO.

Zdeptała mnie

przez zmęczona_wszystkim 24 lut 2015, 14:05
detektywmonk napisał(a):Mi nie,nie jestem jak większość na Forum przeciw PO.

No proszę, temat zaczął się od problemów miłosnych, a i tak doszliśmy do polityki :D

Zdeptała mnie

przez i_am_a_legend 24 lut 2015, 15:46
zmęczona_wszystkim, polityka, seks i pieniądze. ;) O tym zawsze i wszędzie ludzie będą rozmawiać, niezależnie od tematu wątku. :uklon:
i_am_a_legend

Zdeptała mnie

przez Artemizja 24 lut 2015, 15:49
Znowu przeginacie :roll: Nie róbcie bajzlu i wróćcie do głównego tematu wątku. Tradycyjnie - od tej pory wpisy nie na temat polecą do kosza.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg