Przeszłość seksualna partnerki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez na_leśnik 05 lut 2015, 19:18
A ta "turystyczna zabawka" to może ktoś do noszenia plecaka i odwalania najgorszej roboty, przyrządzania posiłku, itp? :D

No ba! W dodatku w lateksowym wdzianku i z kneblem w ustach :mrgreen: !
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez lojantka 05 lut 2015, 19:23
refren napisał(a):Dla mnie zbyt doświadczony seksualnie facet nie jest towarem atrakcyjnym i nieraz o tym pisałam. Też myślałabym o "zużyciu". Co nie znaczy, że takich skreślałam, niestety nie i tym bardziej wiem co piszę.

ja też się od osób frywolnych seksualnie trzymam z daleka, więc tym samym nie powiem 'kocham go, ale jest kurwiarzem. no kocham go, ale zasunęłabym w pysk temu szmatławcowi'. przecież jedno wyklucza drugie. autor wątku jest niepoważny i niedojrzały. lub nawet niebezpieczny i od takich też należałoby się trzymać z dala.
lojantka

przez i_am_a_legend 05 lut 2015, 19:36
refren napisał(a):Naprawdę nie widzisz problemu w dziewczynie? Laska, delikatnie mówiąc, nie miała zbyt uporządkowanego życia, chwali się swoimi doświadczeniami, a jej facet ma ją szanować i nie czuć zazdrości? Bo mamy wolność seksualną?

A może kobieta miała krótkie, intensywne emocjonalnie związki? Nie wiem, nie znam zbyt wielu kobiet, które przechwalałyby się liczbą stosunków, ich jakością itp. Zwykle taka osoba kojarzy mi się z tępą dzidą, rodem z Warsaw Shore. Nie założyłem jednak, że autor wątku "pokochał" kogoś pustego, bo jakby to się wyklucza, przynajmniej w moim świecie. Założyłem raczej, że to on ma problem z podejściem do seksu, może niesłusznie.

refren napisał(a):Dla mnie zbyt doświadczony seksualnie facet nie jest towarem atrakcyjnym i nieraz o tym pisałam. Też myślałabym o "zużyciu". Co nie znaczy, że takich skreślałam, niestety nie i tym bardziej wiem co piszę.

No ale przyjęło się, że mężczyznom to jakoś bardziej "uchodzi", a kobiety od razu mają przylepioną łatkę damy lekkich obyczajów, że tak enigmatycznie napiszę. Moim zdaniem to nie fair, to po pierwsze. A po drugie, liczba partnerów z przeszłości, nie musi wiązać się ze skłonnością do zdrad, oszukiwania itp. Życie naprawdę nie jest takie czarno-białe.

refren napisał(a):Mało wiesz o moich motywach, więc lepiej o nich nie pisz.

Tak, tu się zgodzę, przepraszam. Przypomniałem sobie chyba wątek o wierze, w którym uczestniczyłaś i myślałem, że te dwa fakty da się powiązać. Nie dało się. :uklon:
i_am_a_legend

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez refren 05 lut 2015, 19:38
lojantka napisał(a):przecież jedno wyklucza drugie. autor wątku jest niepoważny i niedojrzały.

Jest pewna niedojrzałość ogólnie u mężczyzn, że jak widzą piękną, seksowną dziewczynę, która na nich leci, to wariują i nad niczym się nie zastanawiają, wypierają różne fakty, a potem się dziwią, kiedy pryska obraz "na głowie kwietny ma wianek, w ręku zielony badylek...". Nikt jeszcze nie wynalazł na to lekarstwa, pozostaje współczuć. Ludzie z reguły dojrzewają pod wpływem doświadczeń i każdy musi to sam przerobić. Kobiety zresztą też bywają ślepe.

przez Argish 05 lut 2015, 19:41
Jak facetowi nie pasuje taka dziewczyna to niech poszuka innej, dziewicy orleańskiej czy takiej co miała tylko jednego faceta. Zresztą nie powinno się opowiadać ilu miało się partnerów bo po co? Liczy się tu i teraz. Swoją droga laska źle robi, że opowiada o wszystkim, ale koleś co pisze o niej szmata, i że mu nerwy puszczą też całkiem ok nie jest tak więc może się dobrali? :roll:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez refren 05 lut 2015, 19:43
i_am_a_legend napisał(a):No ale przyjęło się, że mężczyznom to jakoś bardziej "uchodzi", a kobiety od razu mają przylepioną łatkę damy lekkich obyczajów, że tak enigmatycznie napiszę. Moim zdaniem to nie fair, to po pierwsze. A po drugie, liczba partnerów z przeszłości, nie musi wiązać się ze skłonnością do zdrad, oszukiwania itp. Życie naprawdę nie jest takie czarno-białe.

Tylko nie wiem czemu autor wątku ma płacić za to, że facetom więcej uchodzi i czemu się znalazł w środku feministycznej bitwy. Choć nie wiem jaką ma przeszłość i też nie popieram podwójnych standardów.

i_am_a_legend napisał(a):A po drugie, liczba partnerów z przeszłości, nie musi wiązać się ze skłonnością do zdrad, oszukiwania itp. Życie naprawdę nie jest takie czarno-białe.

Nie musi, ale może. Życie nie jest czarno białe.
Nie mówię, żeby kogoś skreślać, ale lepiej być czujnym.
Jeśli chodzi o zdradę, to uważałabym na osobę, która w przeszłości zdradzała.

przez i_am_a_legend 05 lut 2015, 19:51
refren napisał(a):Tylko nie wiem czemu autor wątku ma płacić za to, że facetom więcej uchodzi i czemu się znalazł w środku feministycznej bitwy. Choć nie wiem jaką ma przeszłość i też nie popieram podwójnych standardów.

Ode mnie autorowi wątku dostało się głównie za mocno agresywny wydźwięk wypowiedzi. Nie znoszę, gdy ktoś używa przemocy fizycznej wobec słabszych. Jak jest takim chojrakiem, to niech mi spróbuje "wyciąć w pysk" (gdzie się w ogóle tak mówi, ktoś wie?).

refren napisał(a):Jeśli chodzi o zdradę, to uważałabym na osobę, która w przeszłości zdradzała.

Tu się zgadzam w 100%. Choć zakochany człowiek ma zwykle tendencję do oszukiwania się (teraz będzie inaczej, w końcu to jest "to").
i_am_a_legend

przez samotny_wilk 05 lut 2015, 19:54
ale koleś co pisze o niej szmata, i że mu nerwy puszczą też całkiem ok nie jest tak więc może się dobrali?

ok nie ok - pisze prawde. inaczej nie da sie nazwać kobiety nie szanującej sfery seksualnej i opowiadającej o niej komu popadnie, a zwłaszcza aktualnemu partnerowi. Czułość to rzecz intymna, a im luźniejsze obyczaje tym niektórzy tego zapominają. Z tym wusunieciem w ryj to jednak sie opanuj, bo skoro taki z ciebie dżentelmen to raczej gdybyś tak wobec niej postapił byłbyś skączoną cipą a nie facetem. Sam jestem nerwowy, dostaje łatwo ataku furii, i nie raz bywało że w nerwach złapałem moją kobietę mocno za ręke czy przytrzymałem jak chciała wyjść i zakończyć rozmowe, ale wolałbym strzelić sobie w łeb niż ją uderzyć. Moim zdaniem to jest przekroczenie granicy po której nigdy nie będziesz dla swojej kobiety tym kim byłeś zanim to zrobiłeś. Najgorsza skaza na honorze faceta... naprawdę nie mógłbym z tym żyć, to by było dla mnie tak niekomfortowe i chamskie... dobrze ze sposrod wielu porażek i błędów życiowych, chociaż nie musze sie zadręczac o takie rzeczy.

Dlatego chłopie, weź sobie do serca, lepiej z nią zerwij zanim zrobisz coś czego będziesz żałował. Jesteś najwyraźniej zaślepiony i zakochałeś się w pustaku który opowiada chętnie o swoim życiu seksualnym, zerwij z nią niech żyje swoim życiem a ty swoim. im szybciej to zrobisz tym szybciej to się załagodzi.

A innych proszę żebyście go nie skreślali za "wysunięcie w ryj". Staram się go rozumieć. To nie brzmi fajnie, ale rozumiem agresje związaną z tym że jego partnerka, mówiąc brzydko, zachowuje sie jak puszczalska. Przez to że się tym szczyci, on ma wrażenie jakby dalej to robiła, przez co czuje się zdradzany. To normalne że kiedy czujesz się zdradzany masz tej osobie ochote dać w ryj. Facet tego nie ma prawa robić, ale kobieta już tak, wiec on nie robi nic złego tym że wyleje swoje emocje w internecie. Lepiej jak sobie tak pomyśli, niż miałby to zrobić, bo wtedy z automatu dla mnie byłby postrzegany gorzej od tej dziewczyny...

Także ludzie proszę mniej kozakowania i trochę więcej empatii dla kolegi.
Ostatnio edytowano 05 lut 2015, 20:04 przez samotny_wilk, łącznie edytowano 2 razy

przez bittersweet 05 lut 2015, 20:00
Opowiadanie o seksie moze byc tez elementem flirtu, a najczesciej nie mowi sie o teorii tylko o praktyce. Byc moze ta dziewczyna tak to traktuje , nie domysla sie ze zamiast zainteresowania wzbudza tylko agresywne fantazje. Pewnie gdyby poznala mysli @patologii to by spierdoliła w podskokach.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Argish 05 lut 2015, 20:07
bittersweet napisał(a): Pewnie gdyby poznala mysli @patologii to by spierdoliła w podskokach.

:lol:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez na_leśnik 05 lut 2015, 20:09
bittersweet, ona pewnie by spierdoliła. Niestety autor wątku od nich nie spierdoli...
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Argish 05 lut 2015, 20:12
Ona spier.doli jak on jej wpier.doli :P Dziekuje :pirate:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez na_leśnik 05 lut 2015, 20:15
Argish, chyba że jej wpier.doli tak skutecznie, że wasza karetkowa ekipa ją odwiezie do szpitala. Albo od razu do koronera :pirate: .

przez Argish 05 lut 2015, 20:16
na_leśnik, ja się w to nie mieszam :mrgreen: :mhm:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Sortuj wg