Przeszłość seksualna partnerki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez bedzielepiej 09 lut 2015, 00:22
patologia napisał(a):
Boję się pytać, kiedy zaczęła swoje życie seksualne, ilu miała partnerów. Nie chcę być kimś kto pokochał "zużytą" dziewczyną. Nie zniosę

(...)

Jak Wy się zapatrujecie na takie rzeczy, czy ja przesadzam? Czy to ona jest nienormalna czy ja?

Być może powiedziała tak by wzbudzić w Tobie zazdrość. Może jest niedowartościowana i chciała tym jakoś zabłysnąć przed Tobą, podnieść swoją wartość w Twoich oczach że jest doświadczona.

Pewnie zaczęła w wieku 14 lat, dziewczyny wcześniej zaczynają.

Nie rozumiem co Ci w niej przeszkadza, skoro sam piszesz że zacząłeś uprawiać seks będąc w związku, więc kierujesz się tymi samymi zasadami co ona. Po prostu ona miała więcej partnerów i to Cię razi, że miała większe powodzenie. Jeśli ona jest zużyta to Ty też.

Myślę, ze zależy Ci na niej, ale obawiasz się porzucenia.

przez patologia 09 lut 2015, 00:32
Po prostu ona miała więcej partnerów i to Cię razi, że miała większe powodzenie.

Bzdura. W ogóle mi o to nie chodzi.
Większe powodzenie? Ty poważnie mówisz? Sądzisz, że chłopakom jest równie łatwo jak dziewczynom? Mylisz się zasadniczno.

Pewnie zaczęła w wieku 14 lat, dziewczyny wcześniej zaczynają.

Twierdzi, że miała 16 i że to była zupełna pomyłka, ale wstyd mi w ogóle o tym pisać.

przez klex 09 lut 2015, 00:41
zima, jak ci się udało zebrać wszystkich w 1 miejscu :D
klex

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bedzielepiej 09 lut 2015, 01:10
patologia napisał(a):
Po prostu ona miała więcej partnerów i to Cię razi, że miała większe powodzenie.

Bzdura. W ogóle mi o to nie chodzi.
Większe powodzenie? Ty poważnie mówisz? Sądzisz, że chłopakom jest równie łatwo jak dziewczynom? Mylisz się zasadniczno.

A czemu mieliby mieć trudniej? Nie napisałam nigdzie że powodzenie zależy od płci.

przez refren 09 lut 2015, 01:29
patologia napisał(a):Zaryzykuję. Postawiłem jej sprawę jasno. Mogła zwyzywać mnie od psycholi czy czegoś tam, mogła po prostu uciec, czy się obrazić lub wyśmiać. Zareagowała jakby jej zależało, mam nadzieję, że jest świadoma na co się pisze, że traktuje to poważnie bo ja tak.

:great:
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

Sortuj wg