Przeszłość seksualna partnerki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez i_am_a_legend 08 lut 2015, 18:14
zmęczona_wszystkim, bittersweet, cieszę się, że tu jesteście, człowiek nie czuje się taki samotny. ;) Walka z wiatrakami lepsza jest, gdy jest się w kupie! Bądźmy zatem w kupie. :)
i_am_a_legend

przez Candy14 08 lut 2015, 18:53
Mnie zarowno obrzydza koles-ogier z licznikiem 123 panien na liczniku jak i dziewczyna dla ktorej seks to nic innego jak zwykla przyjemnosc.

No masz ci los! To ja nie wiedzialam ze seks dla kobiety powinien byc hmm umartwianiem? kara?obowiazkiem ? I jak glupia sypialam z facetem dlatego ze mi to przyjemnosc sprawialo :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carmen.s 08 lut 2015, 18:58
i_am_a_legend, mi to sie zwykle nie chce w takich dyskusjach udzielac, ale jesli juz szukasz kupy to Wasza ma moje pelne poparcie :pirate:
Yeah, blowfishing this up.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez i_am_a_legend 08 lut 2015, 19:04
carmen.s, gdy poziom absurdu/zażenowania osiąga pewną wartość graniczną, to pozostaje jedynie zebrać się w kupie ludzi myślących podobnie i jakoś to przetrwać. ;)
i_am_a_legend

przez refren 08 lut 2015, 19:08
bittersweet napisał(a):Troche mnie dziwi arbitralny ton niektorych wypowiedzi, dwa przypadkowe seksiki staja sie najwazniejszym wyznacznikiem charakteru tej panny. Rownie dobrze mozna by skreslic jako partnera goscia ktory dwa razy przycpal / bo to pewnie oznacza ze zawsze bedzie cpal / i z gory odrzucac kazdego kto kiedys popełnił bląd albo zrobił cos czego sie wstydzi :bezradny:

Najwyrazniej zdrowy rozsadek i tolerancja koncza sie dla niektorych tam , gdzie zaczyna kobieca seksualnosc.

Zgadzam się z bittersweet (poza wstawką feministyczną w ostatnim zdaniu).

patologia, obojętnie z kim się zwiążesz, będzie jakieś ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Piszesz, że dziewczyna obiecuje wierność, że miała wyrzuty - to się nie liczy? Rozumiem jakby zdradzała swoich poprzednich facetów, ale dwa wyskoki imprezowe to chyba nie jest dramat. Rozumiem obawy, ale co mają powiedzieć ludzie, którzy wiążą się z niepijącym alkoholikiem? Ona nie ma żadnego nałogu, chce normalnego związku. Może przestań już wiercić sobie dziurę w głowie, bo chyba Wam zależy na sobie nawzajem. I tak nikt Ci nie wywróży przyszłości.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez Arasha 08 lut 2015, 20:07
detektywmonk napisał(a):
carlosbueno napisał(a):od zbyt bujnej przeszłości seksualnej gorszy jest jej brak zwłaszcza po 30-ce. :mrgreen:

To prawda, piszący te słowa.Prawiczek lat 38 :mrgreen:

Nie przesadzajcie panowie :nono: Taki towar to ma dodatkową wartość ... normalnie Premium Quality ( piszę szczerze ! ), a jak jeszcze nie wykazuje chęci zmiany tego stanu, to już w ogóle cud miód :105: Na forumie jest kilka takich okazów :lol:

Zajebisty jest ten temat ... przebija nawet moje o abstynencji seksualnej ... szacun :uklon:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez klex 08 lut 2015, 20:17
Temat staje się nudny i mało rzeczowy tu znalazłem coś ciekawszego
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5639721
klex

przez Argish 08 lut 2015, 20:20
klex, :lol: :great:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez tropiciel 08 lut 2015, 20:27
Candy14 napisał(a):
Mnie zarowno obrzydza koles-ogier z licznikiem 123 panien na liczniku jak i dziewczyna dla ktorej seks to nic innego jak zwykla przyjemnosc.

No masz ci los! To ja nie wiedzialam ze seks dla kobiety powinien byc hmm umartwianiem? kara?obowiazkiem ? I jak glupia sypialam z facetem dlatego ze mi to przyjemnosc sprawialo :roll:

W dupie mam co robisz ze swoim zyciem i z kim spisz. Pisze tylko jakie mam nastawienie do takich spraw.

-- 08 lut 2015, 20:30 --

zmęczona_wszystkim napisał(a):Jedziecie po tej kobiecie, bo skoro przespała się z kimś przypadkowym, to znaczy, że zawsze tak będzie robiła i że ma złe podejscie do seksu.

Z mojego doswiadczenia natomiast wynika, ze kazda jedna ktora tak robi ma cos nie tak z glowa. To moze byc fajna kolezanka, przyjaciolka itp ale na kobiete zycia to to sie nie nadaje.
tropiciel

przez Artemizja 08 lut 2015, 21:31
W dupie mam co robisz ze swoim zyciem i z kim spisz.
Hamuj się z językiem, bo za dużo sobie w stosunku do innych pozwalasz.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tropiciel 08 lut 2015, 21:35
Artemizja napisał(a):
W dupie mam co robisz ze swoim zyciem i z kim spisz.
Hamuj się z językiem, bo za dużo sobie w stosunku do innych pozwalasz.

Przepraszam.
tropiciel

przez Candy14 08 lut 2015, 23:05
W dupie mam co robisz ze swoim zyciem i z kim spisz

i bardzo dobrze bo to nie Twoj interes. A wypowiedz nie dotyczyla tego z kim tylko jak.. wiec wyobraz sobie ze kobietom seks sprawia przyjemnosc jakkolwiek bys to potepial
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zima 08 lut 2015, 23:06
Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez patologia 08 lut 2015, 23:39
Ilu ludzi tyle opinii... Część już robi sobie z tego już jaja, w sumie nie powinno mnie to dziwić. Ja wiem, że jestem trochę niepoważny, jak już wspominałem w którymś poście czuję się jak Don Kichot, może nie tyle czuję się co w pewnym sensie jestem podobny do niego, bo on nie był świadomy otaczającej go rzeczywistości i tego mu zazdroszczę.

Zaryzykuję. Postawiłem jej sprawę jasno. Mogła zwyzywać mnie od psycholi czy czegoś tam, mogła po prostu uciec, czy się obrazić lub wyśmiać. Zareagowała jakby jej zależało, mam nadzieję, że jest świadoma na co się pisze, że traktuje to poważnie bo ja tak.

Sortuj wg