Przeszłość seksualna partnerki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez refren 07 lut 2015, 17:39
zima, batalia ideologiczna to była dwie strony temu, teraz sobie kulturalnie gawędzimy, szkoda że bez autora.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez warrior11 07 lut 2015, 17:44
zima,
Czyli można powiedzieć,że partycypujesz czynnie w gronie dziewic ;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez zima 07 lut 2015, 18:11
Obrazek
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez warrior11 07 lut 2015, 18:42
zima,
Ironizujesz teraz a ja doceniam i szanuję dziewice z zasadami
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez klex 07 lut 2015, 19:39
A tak swoją drogą ciekawe jak to jest w druga stronę np trafia się typowy macho, kobieciarz czy wówczas przeszłość partnera nie gra roli ?
klex

przez i_am_a_legend 07 lut 2015, 20:26
warrior11, nikt nie neguje dziewictwa. Aczkolwiek, gdy za bardzo człowiek ceni tę swoją cnotę, to obudzi się w wieku 40 lat i oprócz tego swojego skarbu, będzie miał zwykle jedynie zwichrowaną psychikę.
i_am_a_legend

przez tropiciel 07 lut 2015, 22:26
zmęczona_wszystkim napisał(a):Rany, przecież ta dziewczyna wcale nie miała za sobą żadnej bujnej przeszłości seksualnej. miała po prostu przeszłość, jak prawie każdy. Ona akurat miała kilku partnerów. Gdzie tutaj k....stwo? A niektórzy już tutaj piszą o genie k...stwa :hide: Załamka. Równie prawdopodobne jest to, ze w tany pójdzie osoba, która nikogo wczesniej nie miała, bo po pewnym czasie będzie chciała sprawdzić, jak to jest z innymi.

Nie w tym rzecz. Lasia sie puszcza z przypadkowymi ogierami wiec nie traktuje seksu jak cos intymnego pomiedzy dwoma osoba, jak cos dopelniajacego uczucia badz emocje. Rownie dobrze w razie ciezkiego kryzysu (a takie sa w zyciu) pojdzie na zlosc i tanio sie sprzeda jakiemus idiocie z dyskoteki. Taki frywolny seks w wykonaniu kobiety to czerwona lampka czy aby na pewno ona rozumie czym powinien byc seks dla ludzi. To nie pierdniecie ani nie granie w fifa. Niestety zbyt wiele osob o tym zapomina.
tropiciel

przez Arasha 07 lut 2015, 22:51
patologia napisał(a):Jak Wy się zapatrujecie na takie rzeczy, czy ja przesadzam? Czy to ona jest nienormalna czy ja?

Nie, nie przesadzasz. Moim zdaniem masz jak najbardziej naturalne rozterki i szczerze Ci powiem, że szkoda mi kogoś takiego jak Ty dla takiej osoby. Myślę, że nadajecie na zupełnie innych płaszczyznach i nie bardzo widzę możliwości pogodzenia tego, tak żeby wilk był syty i owca cała. Jeżeli rzeczywiście kierujesz się wartościami w życiu, a związek to dla Ciebie coś więcej niż tylko jego aspekt seksualny, a Twoja partnerka, że tak powiem, nie czuje bazy, to uważam ciągnięcie tej farsy za bezcelowe. Namęczysz się tylko niepotrzebnie, łeb se zaśmiecisz niepotrzebnymi rozkminkami, a laski i tak nie zmienisz i prędzej czy później z ulgą zakończysz ten związek. Zdecydowanie radziłabym przemyśleć sens tej relacji im szybciej, tym lepiej. Pozdrawiam ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez zima 07 lut 2015, 22:51
warrior11, no ale pełna powaga na tym forum skutkuje awanturami, a ja wolę kabaret. zreszta kazdy ma swoj punkt widzenia a my tu w ogole nie dysponujemy zadnymi faktami zeby ocenic sytuacje autora watku.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Arasha 07 lut 2015, 22:57
detektywmonk napisał(a):No fakt, więcej w Iranie ateistów niż w Polsce dziewic.

detektyw, nie przesadzaj no :nono: :lol:

Btw Zajebisty temat ... aż muszę z wrażenia cały przeczytać :shock:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Nicholas1981 07 lut 2015, 23:07
Pomyślałem sobie, że to jednak nie jest fajne radzić komuś, żeby sobie odpuścił partnerkę, bo jest dla niego nieodpowiednia. Chyba to można coś poradzić na uczucia? Jeśli naprawdę ją kocha to nie będzie mu łatwo. To wcale tak nie działa. No i co z tego, że może są inne lepsze, wartościowsze, ładniejsze... Miłość rządzi się swoimi prawami, zupełnie idiotycznymi, niezależnymi od rozumu. Bo w miłości jest też pewna doza szaleństwa
Nicholas1981

przez zima 07 lut 2015, 23:12
Nicholas1981, to nie miłość. to zakochanie.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Nicholas1981 07 lut 2015, 23:15
zima, ok zakochanie - jak zwał tak zwał. Zakochanie to emocje. Miłość to decyzja
Nicholas1981

przez bittersweet 07 lut 2015, 23:35
Troche mnie dziwi arbitralny ton niektorych wypowiedzi, dwa przypadkowe seksiki staja sie najwazniejszym wyznacznikiem charakteru tej panny. Rownie dobrze mozna by skreslic jako partnera goscia ktory dwa razy przycpal / bo to pewnie oznacza ze zawsze bedzie cpal / i z gory odrzucac kazdego kto kiedys popełnił bląd albo zrobił cos czego sie wstydzi :bezradny:

Najwyrazniej zdrowy rozsadek i tolerancja koncza sie dla niektorych tam , gdzie zaczyna kobieca seksualnosc.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg