Przeszłość seksualna partnerki

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez patologia 05 lut 2015, 00:04
Witam po przerwie, przychodzę tutaj, kiedy mam jakiś problem. Ciężko się zorganizować do regularnego udzielania się na forum - ciężka praca, życie etc.. W każdym razie, chciałbym szczerej rozmowy na pewien temat. Jesteśmy tu względnie anonimowi, anonimowi na tyle, że nie musimy być wobec siebie czegokolwiek kryć i możemy mówić często bardziej szczerze niż najbliższym osobom. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie pewna sprawa.

Otóż, poznałem dziewczynę, rozgorzał we mnie płomień - silne uczucie, do niej, zależy mi na niej bardzo i w ogóle. Ale, choć ja jej tego nie daję po sobie poznać. Bo ogólnie robię wrażenie twardego człowieka i nie jestem w stanie tak zupełnie się otworzyć, lecz w głowie kotłuję się myśli strasznie. Podczas takich względnie normalnych rozmów, ona mi chętnie opowiada o swoich byłych chłopakach, o seksie, gdzie i jak go uprawiała, że ona te rzeczy, zaczęła robić wcześnie, w domyśle min. uprawiać seks. Dla niej to było naturalne. Dla mnie to nie jest naturalna ani, normalnie, nie opowiadam jej tak chętnie i swojej przeszłości, w każdym razie, gdy powiedziałem jej, że mój 1 raz był z moją dziewczyną w wieku 18 lat, to skomentowała to żartem, że już stary byłem. Gdy ona mi się zwierza z takich rzeczy, ja milczę i popadam w zamyślenie, zaraz potem głupio się pytam o czym jak tak myśle i co się dzieje. Nie jest świadoma, jak gotuje się we mnie krew w tym momencie i jaką mam chęć wyciąć jej w pysk za to. Boję się pytać, kiedy zaczęła swoje życie seksualne, ilu miała partnerów. Nie chcę być kimś kto pokochał "zużytą" dziewczyną. Nie zniosę tego, ale jednocześnie nie zniosę rozstania.

Nie wiem sam co z tym zrobić, czuję jakby mnie zdradzała, kiedy o tym mówi. Ja oprócz polskiej, mam w sobie również ze wschodniej natury. Potrafią kochać bardzo żywiołowo, ale również i nienawidzieć. Czy ona mnie próbuje prowokować? Odstraszyć? Czy ona na prawde nie zauważa, że mnie to po prostu krzywdzi? I najgorsza rzecz, czy ona nie jest przypadkiem zwykłą szmatą. Ja mogę znieść wiele, ale zdrady nie zniosę, dla którego z nas musiałoby się to skończyć tragicznie..

Jak Wy się zapatrujecie na takie rzeczy, czy ja przesadzam? Czy to ona jest nienormalna czy ja?

przez szrama 05 lut 2015, 00:13
Nie przesadzasz, powinna się cieszyć, że nie miałeś bogatego życia seksualnego i to nie świadczy o tobie źle, wręcz przeciwnie. Nie zależy ci tylko wyłącznie na nim i nie jesteś z nikim dla seksu. Nie powinieneś się nas pytać, bo nie znamy jej, a to co napiszesz to w sumie za mało by prawidłowo ocenić. Sam musisz ocenić jaka ona jest, jeśli negatywnie to lepiej teraz niż potem gdy się jeszcze bardziej przywiążesz. Może jest ona niedojrzała, może nie szanuje się albo może nie szanuje Ciebie opowiadając Ci takie rzeczy i wyrządzając przykrość. Myślę, że nie jest ona poważna.

przez patologia 05 lut 2015, 00:20
"zaraz potem głupio się pytam o czym jak tak myśle i co się dzieje"

oczywiście "pyta" nie "pytam":P. Ogólnie chaotyczny post jak tak teraz czytam:P

-- 04 lut 2015, 23:36 --

Właśnie tego się boję, czemu ją pokochałem. Przeklęte uczucie, tak to bym podymał sobie i wrócił happy do domu, zapomniał na drugi dzień...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez i_am_a_legend 05 lut 2015, 01:22
patologia napisał(a):gotuje się we mnie krew w tym momencie i jaką mam chęć wyciąć jej w pysk za to.

Może i dziewczyna trochę za mocno manifestuje swoją seksualność, ale będąc na jej miejscu zmykałbym od kogoś, komu się krew gotuje i ma ochotę "wyciąć mi w pysk". Cholera wie, kiedy ta krew Ci się zagotuje...

patologia napisał(a):Ja mogę znieść wiele, ale zdrady nie zniosę, dla którego z nas musiałoby się to skończyć tragicznie..

Ech, i znowu usłyszymy niefajne informacje w Wiadomościach! Może spróbuj się trochę wyluzować, to nie pierwsza i nie ostatnia Twoja kobieta zapewne.
i_am_a_legend

przez patologia 05 lut 2015, 01:59
Może i dziewczyna trochę za mocno manifestuje swoją seksualność, ale będąc na jej miejscu zmykałbym od kogoś, komu się krew gotuje i ma ochotę "wyciąć mi w pysk". Cholera wie, kiedy ta krew Ci się zagotuje...

Sto razy bardziej wolałbym ból fizyczny, niż kochać kogoś, kto jest zwykłą ścierą, nie twierdzę, że tak jest, ale sam fakt przechwałek tego typu już jest nieznośny. Ten świat może już dawno stracił zasady, może i ich nigdy nie miał, ale ja całe życie byłem naiwnym Don Kichotem i takim już zostanę.

przez kotek em 05 lut 2015, 03:03
patologia, czy Ty rzeczywiście kochasz tę kobietę? A może masz taki styl bycia? Jak dla mnie określenia "szmata", "ściera", pojawiają się zbyt często i zbyt blisko Twojej dziewczyny.
Może zwyczajnie powiedz jej, że nie interesują Cię jej doświadczenia z innymi mężczyznami i nie masz ochoty o tym słuchać.
Obrazek

przez Follow_ 05 lut 2015, 03:13
Wróżę świetlaną przyszłość tej miłości :great:
ściera, szmata... jak słodko... :105:

Jeśli temperament tej dziewczyny Ci nie odpowiada to po prostu ją zostaw, bij sobie inną laskę za coś innego... nie wiem... bo za krótkie spódniczki nosi? Albo, że ma swoje zdanie... no za to to powinno się regularnie w pyska dawać nie?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez bittersweet 05 lut 2015, 09:16
patologia, dlaczego nie powiesz jej , ze nie chcesz sluchac na temat jej bylych bo Cie to razi???? Dla mnie ona jest nietaktowna, z kolei twoje agresywne podejscie i wyzwiska - niewybaczalne. Zastanawiam sie co bedzie kiedy wyladujecie w wyrku i ona powie Ci np to lubie, a tamtego nie -jak zareagujesz ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Arhol 05 lut 2015, 09:26
Jeśli temperament tej dziewczyny Ci nie odpowiada to po prostu ją zostaw.

this,będzie najprościej dla was obu D:
Fakt faktem,może nie powinna o tym gadać/mogłaby przestać
Ale to trzeba pogadać,że cie to razi,nie mieć troglodycko-średniowieczne podejście i okazywać to co masz jako nick.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Don Kamillo 05 lut 2015, 09:36
Człowieku daj sobie z nia spokój, bo nie jest Ciebie warta.. nie zakleszczaj się w tej matni, predzej czy później zaczniesz myśleć i kalkulować, a to doprowadzi Cię na skraj rozpaczy. Ja na Twoim miejscu dałbym sobie spokój, bo to jest nagorsze co człowiek może człowiekowi zrobić, zacząć wspominać o swoich byłych podbojach. A z tego co czytam, niezły z niej aparat.. :mrgreen:

w sumie nie zdziwiłbym sie gdyby po harcach porównala Cie do jakiegos byłego - na tym swiecie jest masa innych kobiet, ta bym sobie odpuscil :D
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - .. / remisja.

przez wiejskifilozof 05 lut 2015, 10:21
Ale skoro jest już z Tobą, to czy musisz myśleć o przeszłości. Teraz jesteście razem i to najważniejsze. Mogłeś wybrać dziewicę.

przez Nicholas1981 05 lut 2015, 12:24
Kobieta (no w sumie facet też) tylko w jednym wypadku może wspominać poprzednich partnerów - żeby powiedzieć, że jeszcze nigdy nie miała takich doznań, jeszcze nigdy nie było tak cudownie. Na tym powinno się skończyć wspominanie. Bo jeśli komus było lepiej wcześniej to po co zmieniał?
Nicholas1981

przez Don Kamillo 05 lut 2015, 12:59
detektywmonk napisał(a):Ale skoro jest już z Tobą, to czy musisz myśleć o przeszłości. Teraz jesteście razem i to najważniejsze. Mogłeś wybrać dziewicę.

mógłby mieć cięzko taką znaleźć :smile:

-- 05 lut 2015, 12:31 --

ja na Twoim miejscu dałbym sobie z nia spokój, ale zrobisz jak uważasz
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

1.10.15 - .. / remisja.

przez wiejskifilozof 05 lut 2015, 13:43
No fakt, więcej w Iranie ateistów niż w Polsce dziewic.

Sortuj wg