Homoseksualizm - czy powiedzieć rodzicom?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Argish 03 lut 2015, 21:46
Aranjani, nie będe się w to bardziej zagłębiać bo nie potrzebuję. Odnoszę się do tego co wiem, a głupot nie piszę. Jeśli masz z tym problem to nie czytaj i nie odpowiadaj na moje posty. Ogólnie mówiąc do homoseksualistów nie mam nic natomiast jestem przeciwna transseksualistom i transwestytom i nie będe już uzasadniać dlaczego. Zakończ dyskusję ze mną na ten temat i nie łap za słówka.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez benzowiec84 03 lut 2015, 21:46
Aranjani, jesteś trans :)?
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez carlosbueno 03 lut 2015, 21:47
No ale autor tego wątku nie jest ani transseksualistą ani transwestytą jest zwykłym homoseksualistą których jest w każdym społeczeństwie kilka procent.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 03 lut 2015, 21:48
mark123 napisał(a):
Argish napisał(a):Transseksualizm jak dla mnie jest zaburzeniem bo żeby facet przebierał się w damskie fatałaszki i malował to musi być coś z nim nie halo. Może urazy z dzieciństwa czy cokolwiek, ale całkiem zdrowy to taki człowiek nie jest.

Transseksualizm jest oficjalnie uznany za zaburzenie, jest to niezgodność płci fizycznej i psychicznej. Prawdopodobnie jest to wrodzone.

zgadza się. Ale zeby stwierdzic u kogos transseksualizm najpierw wyklucza sie w pierwszej kolejnośći jakiekolwiek inne zaburzenia (psychiatryczne, psychologiczne, neurologiczne) aby wykluczyc ich możliwe działanie na dana osobę

-- 03 lut 2015, 21:49 --

benzowiec84 napisał(a):Aranjani, jesteś trans :)?

nie :mrgreen:
Aranjani

przez Argish 03 lut 2015, 21:50
carlosbueno, no własnie też prawda, a tu się zaczęły dyskusje o transach i innych :roll: Wróćmy do tematu i po kłopocie.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez veni_vidi_vici_80 03 lut 2015, 21:58
Trudna sytuacja. Co zrobić? Ukrywać tego faktu nie ma co, bo niepewność wykańcza. Powiedzieć w oczy matce może być za trudne.
Może napisać list i wyjść z domu? Wrócić po pewnym czasie, gdy matka wypłacze swoje, przetrawi. Jak będzie gotowa porozmawiać, to sama się odezwie.
Bywałem tu dawniej jako Luki_Nerwusik... Luki_is_Back...

przez Lord Kapucyn 03 lut 2015, 22:04
Do przedmówców: Nie Wam decydować kto ma "prawdziwe" problemy, a kto nie, które są błahe, a które nie i kto ma prawo opisywać swoje problemy na forum i szukać porady a kto nie.

Poza tym to NIE jest temat o transseksualizmie, transwestytyzmie czy homoseksualizmie sensu stricto tylko o konkretnym problemie konkretnego człowieka, który prawdopodobnie więcej nie zaloguje się na tym forum przez błyskotliwe komentarze.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Artemizja 04 lut 2015, 04:15
Tym razem posty poleciały tylko do kosza. Następnym razem posypią się ostrzeżenia i bany. Dyskusje światopoglądowe prowadźcie sobie w odpowiednim wątku, który jest do tego przeznaczony, a nie tutaj.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez nadszala 04 lut 2015, 15:10
Moja rada. Wybierz się do psychologa. Otwórz się, porozmawiaj o swoich obawach. Znajdź oparcie w przyjacielu. Nabierz pewności siebie. Pamiętaj o tym, że masz prawo do szczęścia. Nie ukrywaj się. Może się to skończyć nerwicą. Nie odkładaj w czasie "ujawnienia się" (będzie coraz trudniej).
Ostatnio edytowano 08 lut 2015, 21:46 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel.

przez janek159 05 lut 2015, 10:52
Benzowiec, tkwisz w marności i biedzie

ach, uprzedzając, nie jestem gejem

Sortuj wg