Homoseksualizm - czy powiedzieć rodzicom?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez benzowiec84 03 lut 2015, 21:13
Co tu się dzieje :) ja myślę że problemu należy szukać w sobię :) wiecie o co mi chodzi . to jest poważny problem . ale idę z tego działu bo to nie na moją głowę , doradztwo od spraw gejowskich , to nie dla mnie :) Pzdro
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Hans 03 lut 2015, 21:13
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Cytuję:
Teraz wychodzę bardzo często z moim chłopakiem do kina, na impreze, do znajomych nie siedzę w domu tyle ile siedziałem kiedyś. Moja mama bardzo cierpi, wypytuje mnie gdzie wychodzę? z kim? gdzie śpię?

Na początku wierzyła w moje kłamstwa jednak teraz wie że coś ukrywam , wmawia sobie przeróżne rzeczy np: że jestem ze starszą kobietą i ona mnie sponsoruje że mam chłopaka , że jestem w jakiejś sekcie itd.

To matka powinna zluzować. Cieszyć się, że chłop nie piwniczy i wychodzi na światło dzienne, a nie wypytywać go, gdzie wychodzi i snuć idiotyczne podejrzenia. Przecież cały czas jej mówił, a ona wciąż się dopytuje. Wygląda mi to na próbę zaszycia dziecka w kieszeni szlafroka, jak kangur.

Od dzisiaj ten zwrot wchodzi do mojego słownika. :D
Feed your head
Feed your head

przez Psychoanalepsja_SS 03 lut 2015, 21:16
Przecież ją informował (nawet jeśli były to informacje fałszywe)...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MadGregor 03 lut 2015, 21:20
Ale nikt tu nie jest w stanie ci pomóc, przede wszystkim dlatego, że technicznie nie mamy takiej możliwości, ale też w mentalności wielu osób borykających się tutaj z prawdziwymi problemami, ty nie masz żadnego. Za rączkę do mamusi prowadzić ciebie nie będziemy i póki nie udaremnisz przed nią swojej dewiacji, nie dowiesz się jak zareaguje. A przecież właśnie o to tobie chodzi, aby poznała prawdę. Może pikantne rewelacje z twojego pożycia sprawią, że jej świat się zawali, może spłyną po niej jak po kaczce, bo np. już ma podejrzenia. Mógłbyś chociaż tę kwestię rozwiązać jak pełnowartościowy facet i wykazać się zaradnością.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez carlosbueno 03 lut 2015, 21:28
MadGregor, jak chcesz udzielać takich porad to nie udzielaj w ogóle. Chłopak chciał od tego forum czego innego niż usłyszeć to że jest dewiantem i nie ma problemów, pewnie dosyć tego nasłuchał się w życiu bo jednak jeśli nie większość to spora część społeczeństwa ma takie zdanie o homoseksualistach.
Największy Forumowy Maruda

przez benzowiec84 03 lut 2015, 21:34
MadGregor, popieram.
Bupropion 300
Klon/alpra 2mg

przez Aranjani 03 lut 2015, 21:37
Argish napisał(a):Transseksualizm jak dla mnie jest zaburzeniem bo żeby facet przebierał się w damskie fatałaszki i malował to musi być coś z nim nie halo. Może urazy z dzieciństwa czy cokolwiek, ale całkiem zdrowy to taki człowiek nie jest.

jeżeli wypowiadamy sie na dany temat... warto wiedzieć o czym mowa... nie pytałam o transwestytyzm
Aranjani

przez Argish 03 lut 2015, 21:37
Nie ma co naskakiwać na chłopaka za to, że woli kolesi nikogo tym w końcu nie krzywdzi tylko kwestia tego by był szczery z matką.

-- 03 lut 2015, 20:38 --

Aranjani, wiem pomyliłam z transwestytyzmem, ale nie zbyt wiele się te pojęcia od siebie różnią bo transseksualiści zmieniają płeć co też jest dla mnie dziwne i musi się wiązać z jakimiś zaburzeniami. Tyle.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez carlosbueno 03 lut 2015, 21:39
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Co ją obchodzi, gdzie sobie chodzisz? To już bardzo nieładna kontrola.

Co do coming-outu - mamy już 2015 rok, transseksualistkę w parlamencie, homoseksualistę jako prezydenta Słupska, czasy się trochę zmieniły. Myślę, że powinieneś powiedzieć .

Co innego jak ktoś obcy jest homoseksualny a co innego członek rodziny, zresztą nie znamy poglądów rodziców na ten temat czy są konserwatywni czy liberalni, jak ci drudzy to i tak będzie dla nich ciężkie ale w końcu to przyjmą do wiadomości.
Największy Forumowy Maruda

przez Aranjani 03 lut 2015, 21:39
benzowiec84 napisał(a):Aranjani, Mój głos idzie na Ruch Narodowy :) to nie będzie takich problemów

a niech idzie gdzie chce
Aranjani

przez hucpa 03 lut 2015, 21:40
Śmiem twierdzić, że tutaj każdy jest chory i nienormalny, ale łatwo się klepie w klawę rzucając pasywno-agresywne komentarze, żeby zdeprecjonować czyjś problem, co nie, prawdziwi mężczyźni?
hucpa

przez mark123 03 lut 2015, 21:42
Argish napisał(a):Transseksualizm jak dla mnie jest zaburzeniem bo żeby facet przebierał się w damskie fatałaszki i malował to musi być coś z nim nie halo. Może urazy z dzieciństwa czy cokolwiek, ale całkiem zdrowy to taki człowiek nie jest.

Transseksualizm jest oficjalnie uznany za zaburzenie, jest to niezgodność płci fizycznej i psychicznej. Prawdopodobnie jest to wrodzone. Płci psychicznej zmienić się nie da, więc dokonuje się zmianę płci fizycznej.
Ostatnio edytowano 03 lut 2015, 21:47 przez mark123, łącznie edytowano 1 raz
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Argish 03 lut 2015, 21:43
mark123, no właśnie czyli jednak.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Aranjani 03 lut 2015, 21:43
Argish napisał(a):
Aranjani, wiem pomyliłam z transwestytyzmem, ale nie zbyt wiele się te pojęcia od siebie różnią bo transseksualiści zmieniają płeć co też jest dla mnie dziwne i musi się wiązać z jakimiś zaburzeniami. Tyle.

Jeśli te dwa pojęcia nie bardzo różnią się dla Ciebie... to znaczy ze mało wiesz na ten temat. I żeby głosić takie tezy... warto najpierw dobrze zaznajomić sie z dwoma porównywanymi przez siebie pojęciami, i dopiero pozniej sie wypowiadać. Tyle
Aranjani

Sortuj wg