Kobieta w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kobieta w związku

przez Pituś 12 sty 2015, 16:50
Argish, Świetnie napisane od tyłu. Jeżeli jesteś tak błyskotliwa to szacunek zachowaj zarówno do kobiet.
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Kobieta w związku

przez Argish 12 sty 2015, 16:51
Pituś, nie rozumiem o co ci chodzi i mało mnie to obchodzi. Napisałam i inni co myślą o tym, a ty rób co chcesz.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez Candy14 12 sty 2015, 16:51
i_am_a_legend, no wlasnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kobieta w związku

przez Argish 12 sty 2015, 16:53
i_am_a_legend, to też prawda, albo jedna ze stron chce wrócić do poprzedniego partnera bo mu się odwidziało.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez i_am_a_legend 12 sty 2015, 16:55
Candy14, tylko jak się człowiek zakocha, to racjonalne myślenie często zanika. Ja, niestety, zawiodłem sam siebie o jeden raz za dużo w tej materii. I już nie chcę się zakochiwać. :)
i_am_a_legend

Kobieta w związku

przez Pituś 12 sty 2015, 16:57
Argish, Dam Ci dobrą radę nigdy nie przyznawaj się do swoich słabości bo jeszcze to wykorzystam. pozdrawiam

Kobieta w związku

przez Argish 12 sty 2015, 16:58
Pituś, hahah :lol:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez Candy14 12 sty 2015, 17:04
i_am_a_legend, u mnie odpadali zonaci ze zrozumialych wzgledow...(nie karmie sie resztkami po kims), w separacji ( co to w ogole jest? Odpoczniemy od siebie , pobzykamy na boku a potem do siebe wrocimy?) i z malymi dziecmi z ktorymi ma sie widzenia co drugi weekend. Szanuje troskliwych ojcow ale nie nadaje sie na zastepcza mamusie i jezeli mialam wybor to nie.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Kobieta w związku

przez i_am_a_legend 12 sty 2015, 17:10
Candy14, i bardzo dobrze! Szacunek do siebie do podstawa. Mnie go brakowało niejednokrotnie, usprawiedliwiałem się zauroczeniem, zakochaniem, miłością. Nic to, ludzie z zerową bądź ujemną inteligencją emocjonalną też zasługują by żyć, więc żyć będę. ;)
i_am_a_legend

Kobieta w związku

przez refren 12 sty 2015, 17:24
Pituś, przejrzałam jednak wątek, głównie Twoje wydpowiedzi. Nie odpowiadasz na pytania o charakter Twojej relacji z tą kobietą i charakter związku, który ewentualnie chcesz rozbić czy "dobić" .
Odpowiedz sam sobie czy ta kobieta, o której myślisz jest dla Ciebie głównie wyzwaniem czy uważasz, że musisz ją uwolnić od jej faceta, bo byłbyś lepszy (misja) czy naprawdę chciałbyś z nią dzielić szarą codzienność.

Kobieta w związku

przez Pituś 12 sty 2015, 17:39
refren napisał(a):Pituś, przejrzałam jednak wątek, głównie Twoje wydpowiedzi. Nie odpowiadasz na pytania o charakter Twojej relacji z tą kobietą i charakter związku, który ewentualnie chcesz rozbić czy "dobić" .
Odpowiedz sam sobie czy ta kobieta, o której myślisz jest dla Ciebie głównie wyzwaniem czy uważasz, że musisz ją uwolnić od jej faceta, bo byłbyś lepszy (misja) czy naprawdę chciałbyś z nią dzielić szarą codzienność.

Super odpowiedź !

Kobieta w związku

przez magnolia84 12 sty 2015, 18:02
Argish napisał(a):refren, a czym według ciebie różni się związek, w którym ludzie razem mieszkają od tego gdzie razem jeszcze nie mieszkają. Czy wtedy w taki związek należy bezkarnie włazić z buciorami bo może akurat partnerzy się nie dogadują? Według mnie nie. Nigdy nie znamy relacji jakie łączą pary i te po ślubie i te przed,i te z dziećmi i bez dzieci.
Dla mnie to chamskie i bezczelne mieszać się komuś w życie. Najpierw zamknijmy stare rozdziały, a potem ewentualnie walczmy o coś nowego bo inaczej nic nie będzie trwałe dopóki nie rozliczymy się z przeszłością bo to wchodzenie z jednej kałuży brudnym butem w drugą. Ja bym włosy wytargała z głowy za przeproszeniem jak ktoś by mi zaczął "mącić" i pchać się w życie i rujnować to co zbudowałam z partnerem :P

:brawo:
magnolia84

Kobieta w związku

przez refren 12 sty 2015, 18:53
Argish napisał(a):refren, a czym według ciebie różni się związek, w którym ludzie razem mieszkają od tego gdzie razem jeszcze nie mieszkają.

Tym, że ci pierwsi razem mieszkają, a drudzy nie.

Kobieta w związku

przez warrior11 12 sty 2015, 18:57
refren, :D
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg