Kobieta w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kobieta w związku

przez jetodik 12 sty 2015, 13:45
i dalej brnąć w fałszywe oskarżenia, zamiast przyznać się do błędu i przeprosić, że się nie zrozumiało i pomówiło, kiedy już wyjaśniłem, to też tak jak przystało na facetów?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Kobieta w związku

przez Pituś 12 sty 2015, 13:51
jetodik napisał(a):i dalej brnąć w fałszywe oskarżenia, zamiast przyznać się do błędu i przeprosić, że się nie zrozumiało i pomówiło, kiedy już wyjaśniłem, to też tak jak przystało na facetów?

Nie chce mi się mazać razem z Tobą.
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Kobieta w związku

przez jetodik 12 sty 2015, 13:55
no tak, w końcu facetom nie przystoi...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kobieta w związku

przez bittersweet 12 sty 2015, 15:23
Łapa napisał(a):WŁAŚNIE jetodik, CO TY BYŚ ZROBIŁ?
:lol: pewnie by został gejem 8)

@ Pituś, jetodik nie ma żelu na głowie a do kobiet odnosi sie /z reguły/ z wielkim szacunkiem.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Kobieta w związku

przez Pituś 12 sty 2015, 15:42
bittersweet, To zaproponuj mu wyjście do kina lub na kawkę - bo jak dla mnie nie ma sensu.

Kobieta w związku

przez Storożak 12 sty 2015, 15:57
jetodik, niektórzy są ograniczeni i nie potrafią zrozumieć metafory, trzeba wybaczyć... ;)
Pie.dole nie biore...

Kobieta w związku

przez Pituś 12 sty 2015, 16:08
Storożak, Wasza metafora to siedzenie na nerwicy i jebanie o tym samym w kółko , ucieczka od życia od rzeczywistości no prościej nie umiem. !

Kobieta w związku

przez Storożak 12 sty 2015, 16:13
Pituś, ?? Nie znasz mnie, to dlaczego zakładasz, że siedzę tylko na forum??? W takim razie co Ty tu robisz?!
Pie.dole nie biore...

Kobieta w związku

przez refren 12 sty 2015, 16:19
Pituś napisał(a):Mam pytanie do was warto walczyć i rozbić związek jednocześnie zabiegając o względy kobiety którą jest w związku ? Czy związek polega na miłości i się nie wpierdalać .... ?

Nie czytałam całego wątku, odpowiadam na pytanie.
To zależy.
Moim zdaniem nie należy rozbijać nigdy małżeństwa i raczej związku, w którym ludzie razem żyją, mieszkają, razem dźwigają trud codzienności. Nigdy związku, w którym są dzieci.
Co do innych związków - jeśli jakiś jest zły, to i tak się rozpadnie. Niektórzy uważają, że należy popchnąć to co się chwieje i to jest jakaś prawda. Uważam jednak że nie fair jest komuś mieszać w głowie, wmawiając mu systematycznie, jaki jego aktualny chłopak/dziewczyna jest do kitu.

-- 12 sty 2015, 16:22 --

Pytanie też jak poważne mamy zamiary wobec osoby, którą chcemy zdobyć i czy udźwigniemy odpowiedzialność, jeśli jej związek się rozpadnie.
Ostatnio edytowano 12 sty 2015, 16:29 przez refren, łącznie edytowano 1 raz

Kobieta w związku

przez Argish 12 sty 2015, 16:29
refren, a czym według ciebie różni się związek, w którym ludzie razem mieszkają od tego gdzie razem jeszcze nie mieszkają. Czy wtedy w taki związek należy bezkarnie włazić z buciorami bo może akurat partnerzy się nie dogadują? Według mnie nie. Nigdy nie znamy relacji jakie łączą pary i te po ślubie i te przed,i te z dziećmi i bez dzieci.
Dla mnie to chamskie i bezczelne mieszać się komuś w życie. Najpierw zamknijmy stare rozdziały, a potem ewentualnie walczmy o coś nowego bo inaczej nic nie będzie trwałe dopóki nie rozliczymy się z przeszłością bo to wchodzenie z jednej kałuży brudnym butem w drugą. Ja bym włosy wytargała z głowy za przeproszeniem jak ktoś by mi zaczął "mącić" i pchać się w życie i rujnować to co zbudowałam z partnerem :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez Candy14 12 sty 2015, 16:36
Argish, :brawo: niektorzy nie rozumieja ze zwiazek to zwiazek ..czy z papierkiem czy nie i wara kazdemu kto chcialby tam wlezc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Kobieta w związku

przez refren 12 sty 2015, 16:39
Zależy co uznamy za wtargnięcie. Tak jak napisałam, jeśli związek ma się rozpaść, to i tak się rozpadnie, czasem tylko osoba trzecia przyspiesza ten proces i w skraca obojgu męki. Jeśli związek jest dobry, to osoba trzecia nie ma zbyt wielkiej szansy na rozbicie go.
Owszem, jest różnica czy stoi się bardziej z boku i raczej czeka na rozwój wydarzeń z niewielką ingerencją czy się wpycha z butami, osacza się osobę którą się chce zdobyć, manipuluje, obrzydza aktualnego chłopaka/aktualną dziewczynę.

Co do różnicy -owszem, związek w którym ludzie nie mieszkają razem ze sobą może być dobry i ważny, i na odwrót, ludzie mogą razem mieszkać ze sobą i się męczyć, ale zwykle zdrowy związek się rozwija, przechodzi przez kolejne etapy i tam, gdzie ludzie są ze sobą razem cały czas, mieszkają, prowadzą razem dom oznacza, że związek jest dojrzalszy i według mnie bardziej scementowany.

Są przypadki, że z "rozbitego związku" jedna osoba wchodzi w lepszy związek z kimś innym i w końcu zakłada fajną rodzinę.
Ostatnio edytowano 12 sty 2015, 16:41 przez refren, łącznie edytowano 1 raz

Kobieta w związku

przez Argish 12 sty 2015, 16:39
Candy14, dokładnie :D

-- 12 sty 2015, 15:48 --

refren, wiem co masz na myśli jednak jestem nadal zdania, że najpierw należy zakończyć starą relacje bo różne kwiatki się potem tworzą, spory itp
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez i_am_a_legend 12 sty 2015, 16:49
Trudno zaufać komuś, kto z jednego, trwającego jeszcze, związku przechodzi w drugi. Przecież za chwilę sytuacja może się powtórzyć. I najczęściej się powtarza... :roll:
i_am_a_legend

Sortuj wg