Kobieta w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kobieta w związku

przez kotek em 10 sty 2015, 21:45
i_am_a_legend napisał(a):Kotku em, my mężczyźni nie zdradzamy! Kochamy swoje kobiety, ha! :) :yeah:

Tylko trzeba sobie ten seks urozmaicać w związku... I przede wszystkim lubić go - to najsampierw, że staropolszczyzną pojadę. ;)

Właśnie, mężczyźni urozmaicają sobie seks zdradami :P.
Obrazek

Kobieta w związku

przez i_am_a_legend 10 sty 2015, 22:07
kotek em napisał(a):
Właśnie, mężczyźni urozmaicają sobie seks zdradami :P.

Nie, nie, nie. Seks to po prostu bardzo istotna część życia, dlatego warto dopasować się temperamentami przed decyzją o małżeństwie. Zresztą nuda zabija wszystko, nie tylko w sferze intymnej. I wtedy zajęte kobiety dowartościowują się raniąc przypadkowe jednostki, a mężczyźni realizują swoje niezaspokojone potrzeby w ramionach obcych acz chętnych istot. ;)

Na tym zdjęciu widnieje osoba bardzo podobna do Natalie Portman, ale to chyba nie ona, czyż nie?
i_am_a_legend

Kobieta w związku

przez kotek em 11 sty 2015, 00:58
mężczyźni realizują swoje niezaspokojone potrzeby w ramionach obcych acz chętnych istot
, czyli zdradzają ;) .
Na tym zdjęciu widnieje osoba bardzo podobna do Natalie Portman, ale to chyba nie ona, czyż nie?

W avku kotek em we własnej osobie :P.
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kobieta w związku

przez i_am_a_legend 11 sty 2015, 02:36
kotek em napisał(a):czyli zdradzają ;) .

Tak, jak i 'niekochane' kobiety. :P

kotek em napisał(a):W avku kotek em we własnej osobie :P.

Jaaaasne, nie wolno tak pisać nieprawdy prosto w internetową mordkę. :nono:
i_am_a_legend

Kobieta w związku

przez Pituś 11 sty 2015, 10:25
i_am_a_legend napisał(a):Nie wierz nigdy kobiecie! :) A już na pewno nie tej, która jest w związku...

To jest dobra wypowiedź - to samo dotyczy niestety facetów.

agusiaww napisał(a):
Pituś napisał(a):agusiaww, Bardzie przemawia do mnie cytat pod Twoją wypowiedzią jak , że słuszną :)

oczywiscie mnie tez przekonuje, ale to nie znaczy ze w zyciu jest wszystko dozwolone :)

Ja mam wrażenie , że my sobię sami wytyczamy granice , co powoduje że nie korzystamy z życia w 100%.

zima napisał(a):Pituś, a przede wszystkim powinnam Cie zapytac czy Ty wiesz co to milosc i dlaczego ta a nie inna.

Nie wiem czy poprawnie zadałaś mi pytanie czy wiem co to miłość ? Nie da się zbudować poprawnej definicji uczucia , bardziej skupiam się na tym czy wchodzić frontowymi drzwiami i zburzyć coś co wymaga już od pewnego czasu mojej reakcji. Z drugiej strony dam sobie spokój dla dobra wszystkich. Dziękuje za odpowiedzi.
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Kobieta w związku

przez Po prostu maciek 11 sty 2015, 12:00
Pituś napisał(a):Mam pytanie do was warto walczyć i rozbić związek jednocześnie zabiegając o względy kobiety którą jest w związku ? Czy związek polega na miłości i się nie wpierdalać .... ?

Zależy co ta kobieta czuje do ciebie. Często są sytuacje że fajne dziewczyny są w związkach z jakimiś tam kolesiami z przyzwyczajenia, a w miedzyczasie uczuc nabieraja zupełnie do kogo innego.
Kobiety są mało stabilne uczuciowo. Często u nich poglądy szybko się zmieniają...
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Kobieta w związku

przez Arhol 11 sty 2015, 12:48
Temat z tematu o wpi*** się w związek zszedł na temat robienia żelków haribo w młynie.
Co do pytania,nie,nie warto wp*erdalać się między wódkę a zakąskę,tj czyjś związek,po prostu,ze zwykłej ludzkiej uczciwości,czy moralności.
No chyba że jej się nie ma,ale jeśli dany chłop/kobita zostawią obecnego partnera/ke by wbić się zaraz w nowy związek...to historia może zatoczyć koło i to ty będziesz "frajerem" który został porzucony.
Not worth it
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Kobieta w związku

przez Argish 11 sty 2015, 12:54
Arhol, uwielbiam twoje komentarze :mrgreen:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez Saraid 11 sty 2015, 13:51
Po prostu maciek, Serio Kobiety są mało stabilne uczuciowo ?a faceci za to są mega stabilni :evil:
Saraid

Kobieta w związku

przez Po prostu maciek 11 sty 2015, 13:56
white Lily, między facetami i kobietami jest różnica. Kobiety są bardzo uczuciowe, mężczyźni wolno sie angażują.
Z reszta to sie wszystko też zmienia. Znałem i kobiety wyrachowane nie angażujące się. Faceci/Kobiety są siebie warci.
Co nie zmienia faktu ze kobiety czesto i szybko zmieniaja zdanie :mrgreen:
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Kobieta w związku

przez magnolia84 11 sty 2015, 14:06
Mogłabym przytoczyć co najmniej kilkanaście historii obrazujących "stałość" i "niezmienność w przekonaniach/uczuciach" mężczyzn, ale szkoda na to czasu... Mimo złych doświadczeń (zarówno własnych jak i osób najbliższych) nie rzucam na prawo i lewo krzywdzącymi uogólnieniami w kierunku mężczyzn, jak robią to inni w kierunku płci przeciwnej. Rozumiem, że wrzucanie do jednego worka to rezultat jakichś skrywanych żali, urazy, itp., ale takie generalizowanie i przerzucanie winy jest małostkowe i nie ma najmniejszego sensu
magnolia84

Kobieta w związku

przez i_am_a_legend 11 sty 2015, 14:07
Po prostu maciek napisał(a):Kobiety są bardzo uczuciowe, mężczyźni wolno sie angażują.

Nieprawda. :smile: Podział płciowy w temacie uczuć jest nieuprawniony. Poza tym, w obecnych czasach, coraz częściej to kobiety "noszą spodnie", co z wielu względów jest fatalnym pomysłem...

Konkludując jednak, nie wchodzimy w bliskie relacje z ludźmi będącymi w związkach. Jeśli jest im źle, to niech najpierw się rozstaną z partnerem, odczekają jakiś czas, a dopiero potem "obdarzają" uczuciem innych ludzi. W każdym innym przypadku jest to zwykły egoizm, chęć poprawienia sobie nastroju tą trzecią osobą.
i_am_a_legend

Kobieta w związku

przez kotek em 11 sty 2015, 19:28
i_am_a_legend napisał(a):
kotek em napisał(a):czyli zdradzają ;) .

Tak, jak i 'niekochane' kobiety. :P

I po co te zaprzeczenia, że mężczyźni nie zdradzają.

Rozszyfrowałeś mnie :oops: . Sigrid Agren.
Obrazek

Kobieta w związku

przez Po prostu maciek 11 sty 2015, 19:35
Wydaje mi sie ze w zdradach to jest chyba 49 do 51% dla kobiet dzisiaj :twisted:

Sortuj wg