Kobieta w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kobieta w związku

przez agusiaww 28 lut 2015, 18:56
Njlepsze sa miłosci forumowe przez internet... :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Kobieta w związku

przez Arhol 28 lut 2015, 19:36
Pituś napisał(a):Widzę , że temat trochę się wypalił trzeba napisać prawdę - :twisted: " Postaram się to zrobić wieczorkiem"

coś autor zniknął wraz ze swoją prawdą niczym titanic..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Kobieta w związku

przez Arasha 28 lut 2015, 19:42
Arhol, może nie chciał zwracać na siebie uwagę, tak jak ja :pirate:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kobieta w związku

przez *Monika* 01 mar 2015, 00:59
Arasha, Nie da się ukryć... natrzaskałaś tu tych postów, że ho ho ho...
Obrazek
Główny Moderator

Kobieta w związku

przez Arasha 01 mar 2015, 02:01
*Monika*, ale to chyba nie jest zabronione :bezradny: Dobrze mi tu z Wami po prostu ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Kobieta w związku

przez Wolfx 01 mar 2015, 02:03
Arashka szaleje....
Monia pozdrawiam :*
Wolfx

Kobieta w związku

przez *Monika* 01 mar 2015, 11:07
Arasha, nie jest zabronione, a szkoda... W Regulaminie powinien widnieć punkt dotyczący spamu, w którym byłoby napisane, że posty nie wnoszące wartości merytorycznych zostają usuwane. Większość Twoich postów zaśmieca wątki merytorycznie i nie wnosi żadnej wartości.
Pisanie dla pisania niewiele ma wspólnego z prowadzeniem profesjonalnie merytorycznej konwersacji. Od takiego pisania są wątki w off topie, chociaż nie jestem ich zwolennikiem. To nie to forum.

Wolfx pozdrawiam również.
Obrazek
Główny Moderator

Kobieta w związku

przez Nicholas1981 01 mar 2015, 11:58
*Monika* napisał(a):Arasha, nie jest zabronione, a szkoda... W Regulaminie powinien widnieć punkt dotyczący spamu, w którym byłoby napisane, że posty nie wnoszące wartości merytorycznych zostają usuwane. Większość Twoich postów zaśmieca wątki merytorycznie i nie wnosi żadnej wartości.
Pisanie dla pisania niewiele ma wspólnego z prowadzeniem profesjonalnie merytorycznej konwersacji. Od takiego pisania są wątki w off topie, chociaż nie jestem ich zwolennikiem. To nie to forum.

Monika, nie bądź taka zasadnicza. Czasem pisanie o głupotkach pozwala się oderwać od szarej, nierzadko dość ciężkiej rzeczywistości. To taka swoista terapia, więc chyba pasuje do tematyki forum. Czemu uważasz, że to coś złego? Lepiej pisać tylko o lekach i marudzić, że jest źle? Myślę, że na tym forum jest spora grupa ludzi, która nie ma innego życia, tylko to forumowe. Więc powinno być w nim wszystko, aby zaspokoić wszelkie potrzeby :mrgreen:
Nicholas1981

Kobieta w związku

przez na_leśnik 01 mar 2015, 12:04
Nicholas1981, tylko że na forum są odpowiednie wątki, w których można te swoje "potrzeby" zaspokajać. Wrony, spamowe wyspy, prawiczki i kupa innych podobnych topiców czeka.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Kobieta w związku

przez *Wiola* 01 mar 2015, 13:47
na_leśnik napisał(a):Nicholas1981, tylko że na forum są odpowiednie wątki, w których można te swoje "potrzeby" zaspokajać. Wrony, spamowe wyspy, prawiczki i kupa innych podobnych topiców czeka.

Właśnie tak, a nie z każdego wątku robić to samo , czyli jeden wieki burdel. No i zakladanie tysiąca nowych , które się niczym poza tytułem nie róznią , też jest bez sensu :?
Moderator

Kobieta w związku

przez monooso 01 mar 2015, 13:54
Zostawcie te związki. Czy Was do reszty popieprzyło?? Zajmijcie się czymś pożytecznym a nie jakimś sztucznie wymyślonym tworem jakim są związki. Te całe bieganie jak ze sraczką w poszukiwaniu partnera/partnerki, śmiechu warte. Normalnie jak jakieś zwierzęta...
monooso

Kobieta w związku

przez Nicholas1981 01 mar 2015, 13:59
*Wiola*, ale mnie nie chodziło o to, żeby z każdego wątku robić burdel, tylko o to że wątki z głupotkami też są potrzebne. Oczywiście pod warunkiem, że służą rozrywce, odstresowaniu się a nie durnym kłótniom, które tu ciągle mają miejsce. To chyba bardziej zaśmieca forum niż te nowe wątki
Nicholas1981

Kobieta w związku

przez *Wiola* 01 mar 2015, 14:10
Nicholas1981, Zgadzam się, sa potrzebne i mamy ich na tym forum pod dostatkiem, nie uważasz? ;)
Moderator

Kobieta w związku

przez Nicholas1981 01 mar 2015, 14:11
*Wiola*, uważam - odniosłem się do postu Moniki, która napisała, że na tym forum w zasadzie nie powinno być tego typu wątków.
Nicholas1981

Sortuj wg