Kobieta w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kobieta w związku

przez Arasha 19 sty 2015, 10:13
Ludziska !!!

12 stron dywagacji na temat rozbijania związków, a my się na koniec dowiadujemy, że owa kobieta jest z forum ( pytanie, czy naszego ), ale skoro niby miałaby to czytać, to można przypuszczać, że tak. To już nawet tu nie można być niczego pewnym :shock: ? Jak dla mnie historia mocno naciągana, o ile w ogóle prawdziwa :blabla: Przede wszystkim, z tego, co czytam, to do niczego nie doszło, więc o co ten szum ? A może po prostu facet wcale nie miał złych intencji, pogadał trochę z kobitą, chciał ją wesprzeć, a przy okazji zaczął snuć jakieś ewentualne wizje wspólnej przyszłości, a to jeszcze ani karalne ani zasługujące na potępienie nie jest. Dajcie już spokój, bo to już tylko burza w szklance wody.

Btw Nie rozumiem, dlaczego imię Kasia jest beznadziejne i uważam, że przy całej tej aferze Katarzyny w jakiś sposób mogły się poczuć urażone, jako że zaostało im zasugerowane bycie niewiernymi, co się nijak do tematu ma.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Kobieta w związku

przez magnolia84 19 sty 2015, 11:11
off-topic: lubię czytać posty zimy, ale z Kaśką przegięła i ma wirtualnego kopa w tyłek
magnolia84

Kobieta w związku

przez Arasha 19 sty 2015, 11:38
magnolia84, nie mów, że tak masz na imię :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kobieta w związku

przez magnolia84 19 sty 2015, 11:39
Arasha, tak się dziwnie złożyło... :D
magnolia84

Kobieta w związku

przez Arasha 19 sty 2015, 12:12
magnolia84, nic się nie martw ... bardzo ładne imię ... Kaśki z reguły są w porządku :great:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Kobieta w związku

przez magnolia84 19 sty 2015, 12:13
Arasha, spróbuję jakoś z tym żyć
magnolia84

Kobieta w związku

przez bittersweet 19 sty 2015, 13:18
"Zgadza się - mogłem trzymać wacka w spodniach lecz nie wiem czy Ty byś to wytrwała? Dostałem wczoraj od niej telefon z pytaniem dlaczego jej rozpierdalam życie - "Jakie to Rzymskie" obiecałem ,że nie będę pisał więc muszę zamknąć temat. Taki chu j ze mnie , że dotrzymam słowa. Następnym razem kupię sobie dotyk za 100zł i nikt się o tym nie dowie"

Pitus, nie wiem czy bym wytrzymała czy nie, ale jezeli dokonuje błednych wyborow nikogo za to nie obwiniam, to sa moje decyzje i zwiazane z nimi ryzyko. Zadajac sie z kims to normalne, ze znajomosc moze nie wypalic z tysiaca roznych powodow.Tym bardzie jezeli zdecydowales sie zblizyc do kogos w zwiazku, bardzop rawdopodobne ze ta osoba zdecyduje sie jednak nie rozbijac starej relacji.
Co do zamkniecia tematu to powinno byc oczywiste od razu :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Kobieta w związku

przez Pituś 19 sty 2015, 15:32
bittersweet napisał(a):"Zgadza się - mogłem trzymać wacka w spodniach lecz nie wiem czy Ty byś to wytrwała? Dostałem wczoraj od niej telefon z pytaniem dlaczego jej rozpierdalam życie - "Jakie to Rzymskie" obiecałem ,że nie będę pisał więc muszę zamknąć temat. Taki chu j ze mnie , że dotrzymam słowa. Następnym razem kupię sobie dotyk za 100zł i nikt się o tym nie dowie"

Pitus, nie wiem czy bym wytrzymała czy nie, ale jezeli dokonuje błednych wyborow nikogo za to nie obwiniam, to sa moje decyzje i zwiazane z nimi ryzyko. Zadajac sie z kims to normalne, ze znajomosc moze nie wypalic z tysiaca roznych powodow.Tym bardzie jezeli zdecydowales sie zblizyc do kogos w zwiazku, bardzop rawdopodobne ze ta osoba zdecyduje sie jednak nie rozbijac starej relacji.
Co do zamkniecia tematu to powinno byc oczywiste od razu :roll:

bittersweet kochana koleżanko ja tu piszę o zdradzie dwóch facetów , a Ty swoją odpowiedzią sugerujesz powrót do swojego faceta i zachowanie starej relacji - coś czuję ,że Ty też dobre ziółko jesteś.
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Kobieta w związku

przez Argish 19 sty 2015, 16:56
Pituś, jak o zdradzie dwóch facetów? Sugerujesz, że ta laska zdradziła i ciebie i tego kolesia z którym jest (bodajże męża) Otóż jeśli tak sądzisz to jesteś w błędzie bo zdradziła tylko jednego bo z tobą nigdy nie była tylko się przespała,a że szukała przygody czy tam jej na przykład nie spasowałeś to już nie jest niczyja wina. Ty wiedziałeś co jest grane, a poszedłeś w to.

-- 19 sty 2015, 15:57 --

Arasha, zapewne z naszego. Oj zdziwiła byś się jakie tu są ziółka i akcje ;)
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez zmęczona_wszystkim 19 sty 2015, 17:04
Arasha napisał(a): Przede wszystkim, z tego, co czytam, to do niczego nie doszło, więc o co ten szum ? .

Jesteś pewna, że przeczytałaś właściwy wątek. Radze wrócić do tekstów o trzymaniu wacka w spodniach:) Przecież nawet napisał, ze został "wybzykany":)

Kobieta w związku

przez Argish 19 sty 2015, 17:06
zmęczona_wszystkim, o właśnie :D
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez zmęczona_wszystkim 19 sty 2015, 17:08
Pituś, trochę się kompromitujesz. Wyjeżdżasz z takim wątkiem, niby piszesz, ze robisz to tylko z czystej chęci pomocy. Jak to niby ma pomóc tej kobiecie? I jeszcze piszesz, ze dwóch facetów zdradziła... A to wezwanie do tego, żeby ujawniła się na forum i sama sprostowała i jeszcze przeprosiła i Ciebie i męża, to już żenada. Naprawdę. Bardzo niehonorowo. I po co to całe ględzenie o tym, jak to nie chciałbyś o niej pisać, że nie chcesz jej zaszkodzić, bla bla bla... Pewne rzeczy ludzie załatwiają między sobą, a nie upubliczniają.

Kobieta w związku

przez Pituś 05 lut 2015, 06:38
Widzę , że temat trochę się wypalił trzeba napisać prawdę - :twisted: " Postaram się to zrobić wieczorkiem"
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Kobieta w związku

przez nadszala 12 lut 2015, 21:16
Cieszę się, że temat "poszukiwań" mężczyzny mojego życia mam już za sobą. Na szczęście nigdy nie spotkałam się z brakiem szacunku. Czasem po prostu się nie układało.

Sortuj wg