Kobieta w związku

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Kobieta w związku

przez zima 17 sty 2015, 23:59
na_leśnik, raczej wydaje mi się, ze bulwersująca dla zakochanego jest konfrontacja wyobrazen z rzeczywistoscią, bo czasem ma sie przekonanie ze w tym przypadku uczucie Ukochanej jest ostateczne i niepodwazalne. Czasem zakochany jest jak szalony Ikar. MOgą tez istniec inne fakty w tej sytuacji stawiajace ja w innym swietle w których arkana nie zostalismy wtajemniczeni :mhm: .
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Kobieta w związku

przez Pituś 18 sty 2015, 00:11
Kasia możesz mnie nie mieszać w to bardzo bym Cię prosił. Dziękuję

-- 18 sty 2015, 00:24 --

Widzę że problem jest złożony , ja chcę pomóc dlatego potrzebuję trochę czasu.

-- 18 sty 2015, 10:05 --

agusiaww, Zdecydowanie nie ma już sensu cokolwiek rozwalać - trudno coś zbudować na takich fundamentach jeśli kobieta zdradza swojego faceta ze mną - chciałem jej pomóc w całym znaczeniu tego słowa - a wyszło na to ,że wybzykała mnie i uciekła - tak jest świat zbudowany że czasami trudno go ogarnąć. :bezradny:
https://www.youtube.com/watch?v=jhIo2txNlcI#t=18

Kobieta w związku

przez zima 18 sty 2015, 14:46
jaka kasia :shock:
tak beznadziejnie to sie nie nazywam na pewno. mam ladnie imie.
moze sie wydawac ze znam sytuacje, bo pisze logicznie i uwazam ze to sie na pewno dobrze nie skonczy.
hehe, jak mozesz byc zadurzony w takiej puszczalskiej babie...eh.
benzo one day dancer
live yourself.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kobieta w związku

przez Argish 18 sty 2015, 14:56
Pituś, albo ty wybzykałeś ją :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez Po prostu maciek 18 sty 2015, 18:03
zima napisał(a):na_leśnik, raczej wydaje mi się, ze bulwersująca dla zakochanego jest konfrontacja wyobrazen z rzeczywistoscią, bo czasem ma sie przekonanie ze w tym przypadku uczucie Ukochanej jest ostateczne i niepodwazalne. Czasem zakochany jest jak szalony Ikar. MOgą tez istniec inne fakty w tej sytuacji stawiajace ja w innym swietle w których arkana nie zostalismy wtajemniczeni :mhm: .

Dokładnie tak. Jak sie jest zakochanym ślepo to nieświadomie wygładza się wady tej drugiej osoby. Albo sie ich nie zauważa albo sie je usprawiedliwia.
Mało tego. Stwarza sie czasem wyideliozwany obraz tej osoby w swojej głowie i ten obraz sie właśnie kocha.
Najgorzej jak w koncu zderzy sie rzeczywistosc z wyobrazeniem to mozna sie jak najbardziej rozczarować.
Czasem obiektywizm spada tak bardzo zera ze wszystkie interakcje z ta osoba interpretuje sie jako magiczne i wyjatkowe.
Kazde spojrzenie kazdy gest interpretuje sie jako dowod uczuc tej 2 osoby. Szalenstwo :shock:
Ostatnio edytowano 18 sty 2015, 18:08 przez Po prostu maciek, łącznie edytowano 1 raz
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

Kobieta w związku

przez i_am_a_legend 18 sty 2015, 18:06
zima, Kasia to przecież ładne imię. 8)

Czasem zadurzamy się w puszczalskich, głupich gąskach. Wstyd się przyznać, że są sytuacje, gdy myślimy tą mniejszą główką. :evil:
i_am_a_legend

Kobieta w związku

przez Pituś 18 sty 2015, 18:07
zima napisał(a): jak mozesz byc zadurzony w takiej puszczalskiej babie...eh.

Nie znałem jej wcześniej tylko z forum , po kilku telefonach postanowiłem jej pomóc ze względu na sytuacje byłem gotowy przyjąć ją pod mój dach - pewnie czyta to teraz i może wyciągnie wnioski ,że faceci tez mają męskie uczucia i są pomocni. Jak jest na tyle odważna niech się ujawni , i przeprosi za swoje zachowanie swojego faceta i mnie.

Kobieta w związku

przez Argish 18 sty 2015, 18:08
Jeezuu :hide:
Czekamy na konfrontacje :lol:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Kobieta w związku

przez zima 18 sty 2015, 18:16
Pituś, a po co. jesli zdradzila i podjela decyzje bycia z partnerem to mowiac mu o tym zrzuca na niego czesc odpowiedzialnosci za swoja decyzję. lepiej niech nie mowi i podda się wyrzutom sumienia.
benzo one day dancer
live yourself.

Kobieta w związku

przez bittersweet 18 sty 2015, 23:31
Pituś napisał(a):

Nie znałem jej wcześniej tylko z forum , po kilku telefonach postanowiłem jej pomóc ze względu na sytuacje byłem gotowy przyjąć ją pod mój dach - pewnie czyta to teraz i może wyciągnie wnioski ,że faceci tez mają męskie uczucia i są pomocni. Jak jest na tyle odważna niech się ujawni , i przeprosi za swoje zachowanie swojego faceta i mnie.

:shock: Za co ma cie przepraszac, skradła ci wianek a moze mamiła wizja slubu ???
Widzialy gały co brały , mogłes trzymac wacka w spodniach. A teraz wypadaloby trzymac jezyk za zebami, strzelasz focha bo przestałes ją interesowac .
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Kobieta w związku

przez Arhol 18 sty 2015, 23:45
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Kobieta w związku

przez Candy14 19 sty 2015, 00:16
Pituś napisał(a):zima, Proszę nie mieszaj mnie do tego chciałem jej pomóc i co dostałem w zamian ?

wow ... jaki altruista. Moze "nie pomagaj" nastepnym razem :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Kobieta w związku

przez dar 19 sty 2015, 04:50
12 stron tematu...
Dorzucę kilka słów.
Najlepiej się nie wp... w czyjeś związki. Facet czy kobieta która zostawia i zdradza kogoś dla innej osoby nie wydaje się być wartym czasu targetem. Z logicznego punktu widzenia jego/jej kolejny partnerka/partner też może zostać w ten sam sposób potraktowany.
To kurde balans w ogóle nie ma żadnego sensu.

W sumie pewnie nie za miła byłaby to wiedza dla tamtego oszukiwanego faceta ale najlepiej, najzdrowiej mogłoby być gdyby ta kobieta powiedziała swojemu partnerowi że mu zrobiła poroże. I znów z logicznego punktu widzenia jeśli teraz koleś dostał poroże to w przyszłości miałby pewnie jeszcze poprawiane.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Kobieta w związku

przez Pituś 19 sty 2015, 10:12
bittersweet napisał(a):
Pituś napisał(a):

:shock: Za co ma cie przepraszac, skradła ci wianek a moze mamiła wizja slubu ???
Widzialy gały co brały , mogłes trzymac wacka w spodniach. A teraz wypadaloby trzymac jezyk za zebami, strzelasz focha bo przestałes ją interesowac .

Zgadza się - mogłem trzymać wacka w spodniach lecz nie wiem czy Ty byś to wytrzymała ? Dostałem wczoraj od niej telefon z pytaniem dlaczego jej rozpierdalam życie - "Jakie to Rzymskie" obiecałem ,że nie będę pisał więc muszę zamknąć temat. Taki chu j ze mnie , że dotrzymam słowa. Następnym razem kupię sobie dotyk za 100zł i nikt się o tym nie dowie.
Ostatnio edytowano 19 sty 2015, 10:17 przez Pituś, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg