Kto z was jeszcze wierzy w miłość?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez greg666 22 lut 2015, 16:34
osobiście w miłość nie wierzę. Jest coś takiego jak zauroczenie które trwa tam max ileś tygodni i tyle. W wielką przyjaźń też nie wierzę. U mnie najsilniejszym pozytywnym uczuciem do kogoś jest lubienie ;) Z kimś lubię się napić z innym pożartować itp.

przez barbieturan 23 lut 2015, 14:36
ja wierzę uparcie ale i za bardzo skupiam swoja uwagę na tym, tak ze idealizuje do granic możliwości wszystkie zauroczenia i miłostki. ble
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez małyjan 23 lut 2015, 14:54
Odpowiadając na pytanie w temacie, Tak wierzę

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez muszysko 23 lut 2015, 15:14
miłość? szczerze wątpię czy istnieje...nie jestem pewna że nie.Szokujące ale prawdziwe.Choć wolała bym być naiwną, uroczą kobietką zapatrzoną w drugą osobę ale cóż nie jest mi dane.Inaczej jest/było mi dane ale brak tego uczuci we mnie :?

przez smutny lisek 23 lut 2015, 16:07
Moim zdaniem to nie jest kwestia wiary, albo jej braku. Miłość jest faktem.
Można ewentualnie nie wierzyć w to, czy nas spotka.
Cause she's just like the weather, can't hold her together
Born from dark water, daughter of the rain and snow

przez i_am_a_legend 23 lut 2015, 16:18
smutny lisek dobrze prawi. Warto jeszcze dodać, że musimy dać się tej miłości odnaleźć, czyli na przykład spieprzać z tego forum i całego internetu, jak tylko nam się poprawi. ;)
i_am_a_legend

przez Semir 23 lut 2015, 17:08
i_am_a_legend napisał(a):smutny lisek dobrze prawi. Warto jeszcze dodać, że musimy dać się tej miłości odnaleźć, czyli na przykład spieprzać z tego forum i całego internetu, jak tylko nam się poprawi. ;)

A potem jeszcze szybciej wrócić bo ta osoba rozwali nam całe zycie z psychiką na czele. Moe i gdzieś się znajdzie ale jednym jest to pisane innym nie. Jedna osoba spotka kilka/naście kobiet i wybierze tą najbliższą sobie a inny zawsze będzie sam nawe jak się będzie starał to zmienić. Miłość jest najpiękniejszym uczuciem na ziemi per miłość jest najwredniejszą suką na świecie. Piszę przez to że istnieje w podświadomości tego kto się o niej przekonał.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez smutny lisek 23 lut 2015, 18:28
Semir, bo to jest najlepsze uczucie na świecie, ale może też stać się najgorszym, zależnie od sytuacji. :cry:

musimy dać się tej miłości odnaleźć, czyli na przykład spieprzać z tego forum i całego internetu, jak tylko nam się poprawi

Chyba, że ktoś szuka w internecie ;)
Cause she's just like the weather, can't hold her together
Born from dark water, daughter of the rain and snow

przez devnull 23 lut 2015, 18:34
Ja tam widzę miłość jedynie w "pięknych" amerykańskich filmach,
polska miłość jest trudna, za trudna dla mnie, taka miłość kosztuję masę
krwi, potu i żelaznej psychiki, ja odpadam, ja jestem tylko biedny, słaby, tchórzliwy polako-robako-cebulak.
Jestem realistą, miłość owszem zdarza się wśród ludzi, ale ja osobiście nie mam szans,
zaburzenia pochodzenia nerwicowego najłatwiej odbierają normalne relacje, bo człowiek
żyjący w przewlekłej nerwicy, jest albo wyczerpany i martwy albo tak uwalony lekami,
że nie czuje kompletnie nic, jest robotem, który może jedynie symulować-udawać uczucia,
bo sam przećpany psychotropami nie wie co czuje.
Ostatnio edytowano 23 lut 2015, 18:37 przez devnull, łącznie edytowano 1 raz
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez i_am_a_legend 23 lut 2015, 18:36
smutny lisek napisał(a):Chyba, że ktoś szuka w internecie ;)

W internecie można jedynie nawiązać znajomość. Miłość tworzy się wyłącznie w codziennym, realnym życiu. ;)

Choć jak tak patrzę na współczesną młodzież tudzież historie przytaczane na tym forum, to mam wrażenie, że już wszystko staje się wirtualne. Jedynie ból pozostaje ten sam, mimo iż i tak żyło się głównie wyobrażeniami o kimś.
i_am_a_legend

przez małyjan 23 lut 2015, 18:56
W internecie można jedynie nawiązać znajomość. Miłość tworzy się wyłącznie w codziennym, realnym życiu. ;)

Choć jak tak patrzę na współczesną młodzież tudzież historie przytaczane na tym forum, to mam wrażenie, że już wszystko staje się wirtualne. Jedynie ból pozostaje ten sam, mimo iż i tak żyło się głównie wyobrażeniami o kimś.

dokładnie, e-życie, e-miłości, e-problemy, eeeee tam
Otaczający świat to nie komputer.

przez Po prostu maciek 23 lut 2015, 19:00
Możnaby zrobić sondaż na forum kto wierzy w miłość. Wynik byłby znany ale ciekawe jakie byłyby proporcje :twisted:
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez xyzabc 23 lut 2015, 19:02
Prawdziwa miłość w dzisiejszych czasach to jest tylko na filmach typu "Zmierzch".
xyzabc

przez małyjan 23 lut 2015, 19:09
Hmm a może tak klasyka pt ,,Mały książe" tam coś jest w kwestiach miłości dużo powiedziane......

Sortuj wg