Dziewczyna - miłość czy uzależnienie ?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Victorius17 13 gru 2014, 18:49
Niby mówi się, że dziewczęta dorastają szybciej od chłopców, jednak w wielu przypadkach nie jest to prawdą. 17 lat to dziecko bez dwóch zdań.

-- 13 gru 2014, 17:51 --

Arhol, masz IP tego chłopaka. Powiadom policję, niech go poszukają i na siłę wezmą do psychologa. To mu szybko wybije z głowy głupie pomysły.
Victorius17

przez Arhol 13 gru 2014, 19:25
Victorius17 napisał(a):Niby mówi się, że dziewczęta dorastają szybciej od chłopców, jednak w wielu przypadkach nie jest to prawdą. 17 lat to dziecko bez dwóch zdań.

-- 13 gru 2014, 17:51 --

Arhol, masz IP tego chłopaka. Powiadom policję, niech go poszukają i na siłę wezmą do psychologa. To mu szybko wybije z głowy głupie pomysły.

Iiizi łan maj frjend,policja w tym kraju ma inne rzeczy do roboty (jak np nakładanie blokad na koła i strzelanie fot ze śmietnika które są dosyć cenne) niźli ratowanie kogoś kto sobie nic nie zrobi
(Trust me,jak dotąd 100% naszych internetowych samobójców wychodziło bez szwanku ze swoich deklaracji)
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Victorius17 13 gru 2014, 19:40
Moja koleżanka próbowała podciąć sobie żyły. Zadzwoniłem na 997 i okazało się, że naprawdę je sobie podcięła, z tym że zrobiła to tak nieudolnie, że nic jej się nie stało. Poza tym Bóg nad nią czuwał :) . Może jednak warto zadzwonić.
Victorius17

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 13 gru 2014, 19:43
Arhol,
no nie wszyscy jak chocby ta dentystka co napisała, ze cos sobie zrobi i namierzyli ja dzieki forum , policja weszła a ona naćpana lezała i wylądowałała na intensywnej i byc moze forum uratowało jej zycie,
niby inteligentna dziewczyn astomatolog, spełniona w pracy,mąż dobry, wspiera ja w chorobie a ona ciagle nieszczęsliwa, a chciała sie zabić, płukanie zołądka bylo ,detoksykacja intensywna z tego co pamiętam, czasem sa ludzie ,ze po prostu bez przyczyny tow nich jest chociaz zycie obiektywnie dobrze sie im układa i mysle,że ona juz nigdy z tego nie wyjdzie, a ten chłopak pod wpływem impulsu moze sobie cos zrobic, bo to sie nie mysli w takich sytuacjach
Ostatnio edytowano 13 gru 2014, 19:47 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Druid 13 gru 2014, 19:43
Victorius17 napisał(a):Niby mówi się, że dziewczęta dorastają szybciej od chłopców, jednak w wielu przypadkach nie jest to prawdą. 17 lat to dziecko bez dwóch zdań.
Zdarzają się pary, które są ze sobą w wieku kilkunastu lat i dekadę później są małżeństwem.
Druid

przez tahela 13 gru 2014, 19:50
Pluszowa,
a dekade poźniej biora rozwód przeważnie, to dlatego ,ze ludziom sie wydaje ze jakies motylki w brzuszku in miłósc przyniosą a to tak nie jest i to tak nie działa na dłuższą mete
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Victorius17 14 gru 2014, 01:11
Pluszowa, powiedz mi ile jest takich par. Wydaje mi się że niewiele.
Victorius17

przez Druid 14 gru 2014, 01:32
Victorius17, dlatego napisałam, że zdarzają się.
Druid

przez Victorius17 14 gru 2014, 01:34
Zdarzają się, ale to jest jakiś mały odsetek.
Victorius17

Sortuj wg