Bardzo kocham moją siostrę i mam wyrzuty sumienia

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Kejfas 09 gru 2014, 13:19
bittersweet napisał(a):
Jak pisałam, dla mnie problem Kejfasa wynika z poczucia ze uszczesliwia siebie i siostre, a feedback społeczno-religijny temu zaprzecza.

Tak, jest właśnie tak jak napisałaś. Kiedy jesteśmy razem jesteśmy b. szczęsliwi, ale według prawa jesteśmy przestępcami, a prawa kościelnego - popełniamy grzech śmiertelny, według społeczeństwa jesteśmy wyrzutkami (czytałem opinie ludzi nt kazirodztwa, gdzie pojawialy sie watki czy donieść na policje czy do prokuratury). Więc jesli nasz związek wyjdzie na jaw : zostaniemy wykluczeni, zmieszani z błotem i trafimy do więzenia.
Nie chce się użalać na nami, ale z tej "drugiej" strony to naprawdę wyląda beznadziejnie. Wyjedziemy

Co do dzieci: rozmawialiśmy o tym wiele razy i nigdy nie będziemy ich mieć, ze względu na zbyt duże ryzyko, że takie dziecko mogłoby urodzić się chore.

przez Druid 11 gru 2014, 00:42
Kejfas, chyba będę płakać. Życzę Wam dużo szczęścia.
Druid

przez jetodik 11 gru 2014, 01:02
Kurde, ale romantyczny związek, na serio, z nutą perwersji, ale jak tam wcześniej niejedna osoba napisała, nie robicie nic złego...odnośnie otoczenia, najważniejsze, żeby się nie dowiedziało.
a to chyba nie jest takie trudne nie? Trzymam za Was kciuki :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lojantka 11 gru 2014, 01:17
przyklaskuję dwóm powyższym
lojantka

przez Niete 11 gru 2014, 02:50
jetodik napisał(a):Kurde, ale romantyczny związek, na serio, z nutą perwersji, ale jak tam wcześniej niejedna osoba napisała, nie robicie nic złego...odnośnie otoczenia, najważniejsze, żeby się nie dowiedziało.
a to chyba nie jest takie trudne nie? Trzymam za Was kciuki :)

Obrazek
Niete

przez Druid 11 gru 2014, 13:55
Kejfas, łaczy was silna więź z mamą? Masz pewność, że się nie domyśla?
Druid

przez PannaNatalia 11 gru 2014, 14:16
Ja jestem chyba staroświecka(a raczej na pewno!)Mam 22lata i nie wyobrażam sobie,że mogłaby mnie łączyć z kimś z rodziny więź związkowa,czy jak to nazwać.Jak czytam posty w tym temacie to mam wrażenie,że to jakiś niesmaczny żart...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez jetodik 11 gru 2014, 15:42
Niete,
:roll:
obrazek, który wkleiłeś zdaje się imputować mnie jakieś obrzydzenie wobec związku autora...raz, że to nieprawda, dwa, że nie wypowiadaj się w moim imieniu ( zwłaszcza tym coraz bardziej wszędobylskim, miałkim językiem kwejka).

PannaNatalia,

Ja jestem chyba staroświecka(a raczej na pewno!)Mam 22lata i nie wyobrażam sobie,że mogłaby mnie łączyć z kimś z rodziny więź związkowa,czy jak to nazwać.Jak czytam posty w tym temacie to mam wrażenie,że to jakiś niesmaczny żart...

ja też sobie nie wyobrażam, ale tu nie chodzi o mnie ani o Ciebie ;)

-- 11 gru 2014, 15:40 --

oj wstałem chyba dzisiaj lewą nogą, nie bierz tego do siebie Niete
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Niete 11 gru 2014, 16:54
jetodik, hakuna matata
Niete

przez lojantka 11 gru 2014, 16:56
dajcie Kejfasowi spokój, wystarczająco się wycierpiał (i być może jeszcze nacierpi ze strony ludzi), żebyście tu wpadali i urządzali sobie drwiny
lojantka

przez Rico 11 gru 2014, 18:02
Nie ma z czego drwić i piętnować, że jest jakimś nienormalnym zboczeńcem. Nie mam siostry, ale też mi się wydaje że kluczowe było to, że razem nie dorastali tylko zaczęli się poznawać jak miał 17 lat.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez PannaNatalia 11 gru 2014, 18:07
Ja bynajmniej z nikogo nie drwię a tym bardziej nie nazywam zboczeńcem. Wyraziłam swoje zdanie na temat,nie chciałam nikogo urazić
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Arhol 11 gru 2014, 18:11
Kejfas napisał(a):
bittersweet napisał(a):
Jak pisałam, dla mnie problem Kejfasa wynika z poczucia ze uszczesliwia siebie i siostre, a feedback społeczno-religijny temu zaprzecza.

Tak, jest właśnie tak jak napisałaś. Kiedy jesteśmy razem jesteśmy b. szczęsliwi, ale według prawa jesteśmy przestępcami, a prawa kościelnego - popełniamy grzech śmiertelny, według społeczeństwa jesteśmy wyrzutkami (czytałem opinie ludzi nt kazirodztwa, gdzie pojawialy sie watki czy donieść na policje czy do prokuratury). Więc jesli nasz związek wyjdzie na jaw : zostaniemy wykluczeni, zmieszani z błotem i trafimy do więzenia.
Nie chce się użalać na nami, ale z tej "drugiej" strony to naprawdę wyląda beznadziejnie. Wyjedziemy

Co do dzieci: rozmawialiśmy o tym wiele razy i nigdy nie będziemy ich mieć, ze względu na zbyt duże ryzyko, że takie dziecko mogłoby urodzić się chore.

No to pozostaje życzyć szczęścia i nie wykrycia.
Nic nikomu do tego co robicie w takim przypadku.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez EmInQu 11 gru 2014, 18:35
Kejfas napiszę od siebie krótko.
Jesteście osobami dorosłymi i możecie robić, co tylko wam się podoba jeśli nie krzywdzicie innych osób. W końcu jesteście świadomi swojego wyboru. Nie oczekujcie jednak, że kiedykolwiek otoczenie to zaakceptuje, bo tak się z pewnością nie stanie. Nie sądzę również abyście to obciążenie psychiczne udźwignęli przez całe życie. Przypuszczam również, iż dziewczyna może w każdej chwili zapragnąć normalnej rodziny i dzieci. Zacznie rozumieć co może bezpowrotnie stracić, gdy czegoś w odpowiednim czasie nie zrobi. Odnoszę wrażenie, iż na dłuższą metę Twoja osoba nie wypełni jej wszystkich braków emocjonalnych. No ale mogę się mylić.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

Sortuj wg