Drogie Panie! O co Wam konkretnie chodzi?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez wiejskifilozof 13 paź 2014, 20:32
A ja bym zobaczył jakieś super sex taśmy.Jakieś fajnej forumowiczki.Za 200 zł,troszkę drogo :D nie każdy tu na forum na pracę :D

przez agusiaww 17 paź 2014, 13:45
detektywmonk, w google masa tego i za darmo :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wiejskifilozof 17 paź 2014, 13:58
Wim :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arasha 15 lis 2014, 20:22
Labradorek, obiecałam kiedyś, że się odniosę do tego tematu. Ale jakoś ciągle nie było czasu. W końcu znalazłam ( ten czas :mrgreen: )

Tak więc, jak dla mnie facet musi być przede wszystkim poważny i nie robić z siebie na każdym kroku pajaca w celu zaimponowania mnie / znajomym / samemu sobie :roll: Na dłuższą metę to jest nie do wytrzymania ! Owszem poczucie humoru potrafi nieraz rozładować napięcie i w pewnych sytuacjach jest pożądane, ale nie 24 godziny na dobę. Bo wtedy człowiek już sam nie wie, czy taki koleś taką już ma naturę, czy się najzwyczajniej zgrywa lub w ten sposób ukrywa jakieś swoje kompleksy. To po pierwsze.

Po drugie, facet musi wykazywać się jakimś poziomem empatii i zainteresowania swoją dziewczyną. Absolutnie nie może to być zapatrzony wyłącznie w siebie bubek, przekonany o swojej nieśmiertelnej męskości ( coś jak Christiano Ronaldo, który spędza wiele godzin przed lustrem ustawiając sobie włosy na żelu, masakra, a koleś jest o 4 dni starszy ode mnie :hide: , porażka ! )

Po trzecie, nie może mnie traktować jak jakąś debilną lalunię, która ma tylko wyglądać dla niego, ale już wykłócać się z nim, czy był spalony czy też nie - nie może ! Bardzo mi przykro, ale musiałby się przyzwyczaić, że ja wolę Ligę Mistrzów niż komedie romantyczne :pirate:

Po czwarte, osobiście potrzebuję dużo przestrzeni do życia, więc liczyłabym na jakieś zrozumienie w tej materii, co nie oznacza, że miałabym automatycznie ochotę wychodzić z innymi gdzieś poszaleć, a jego zostawiać samego w domu. Nie o to mi chodzi, ale bardziej o to, żeby nie łaził za mną jak piesek i analizował wszystkiego, co robię.

Po piąte - powinien nie mieć jakiegoś wyśrubowanego libido, a raczej cechować się wstrzemięźliwością i nie myśleć na okrągło o seksie ( w przeciwnym razie musiałabym mu jakieś SSRI do żarcia dosypywać :roll: )

I najważniejsze - obowiązkowo musiałby być o mnie zazdrosny :105: Bez tego nie wyobrażam sobie związku, bo to oznacza, że drugiej osobie na mnie zależy.

Tyle w temacie rozważań, o co "dzikuskom" chodzi ( tak mnie niektórzy na forum traktują :pirate: ). Podejrzewam, że dużo wody w Renie upłynie zanim trafię na taki unikat, ale póki co nadziei nie tracę :mrgreen: Aha ... jak znajdę - dam znać :lol:

Pozdrawiam wszystkich panów :papa:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Storożak 15 lis 2014, 23:48
Jak dla mnie to właśnie musi chcieć dużo seksu. Powinien starać sięi zrobić mi dobrze :D
Pie.dole nie biore...

przez Carlsberg 15 lis 2014, 23:53
Seks to seks, zazdrość do zazdrość. W ogóle seks jest przereklamowany. Zwłaszcza wśród facetów.

przez Storożak 15 lis 2014, 23:58
W ogóle seks jest przereklamowany. Zwłaszcza wśród facetów.

Nie mogę się z tym zgodzić. Tylko trzeba się dobrze zgrać.
Pie.dole nie biore...

przez Carlsberg 16 lis 2014, 00:03
Tzn.?

przez Storożak 16 lis 2014, 00:10
Carlsberg, z sexu mozna czerpać wiele radości, ale chodzi o to, że nie każdy może z każdym, bo jeśli się nie dopasujecie co do preferencji, a nikomu nie będzie się chciało poświęcić, to szału też nie będzie.
Pie.dole nie biore...

przez refren 16 lis 2014, 00:15
Labradorek napisał(a):Cześć
Byłem w kilku związkach z dziewczynami/kobietami i jak do tej pory nie potrafie sobie odpowiedzieć ( również rozważalismy to z kolegami ), czego oczekuje Płeć żeńska od nas-facetów. Słyszę o bezpieczeństwie, wsparciu , zaufaniu, pomocy...To wszystko rozumiem, szanuje i jak najbardziej popieram. Ale gdy można było rozwinąć te tematy, w sposób taki bardzo przy ziemny: chodzi mi o konkretne sytuacje czego oczekujecie, o cechy charakteru, o zachowania w codziennym życiu. Moze to smieszne dla Was, ale ja juz chyba nic nie rozumie w tym temacie :)

Labradorek, nie jest tak, że wszystkie kobiety chcą tego samego, jednym pasuje to, drugim tamto i jedni ludzie do siebie pasują, a inni niekoniecznie. Nie będzie też tak, że nagle się staniesz inny niż jesteś, żeby komuś się podobać - to by działało na krótką metę.
Nie wiem też o co Tobie dokładnie chodzi, jeśli te związki w których byłeś się nie udały, to może poszukaj jakichś sytuacji, które się powtarzały i się nad nimi zastanów, a nie tak ogólnie. Niektórzy robią wciąż te same błędy albo ciągle wybierają określony typ kobiety/mężczyzny, który im sprawia te same czy podobne kłopoty.

przez Carlsberg 16 lis 2014, 00:17
Ja tam nie wiem. Chyba odkryłem kolejną mądrość życiową. Kobiety chcą.... forsy. I Tyle. Najlepsze jest to, że nie mam nic przeciwko temu.

przez sailorka 16 lis 2014, 00:55
Mnie chodzi o to, żeby dobrze się w życiu bawić. Proste.
Cześć, jestem czubkiem

przez Kat_ 16 lis 2014, 14:20
sailorka, na koszt faceta :D
Wellbutrin 300mg
suplementy: Omega3, multiwitamina, magnez z witaminami B

przez etopiryna & cola 16 lis 2014, 14:31
Kat_ napisał(a):sailorka, na koszt faceta :D

Jasne 8)
... być sobie sterem, żeglarzem i okrętem na wzburzonym oceanie życia

Obrazek

Sortuj wg