Niewytłumaczalne odrzucenie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Arasha 08 paź 2014, 00:07
Candy14 Nie dołuj chłopaka ( ja już wiem, że Ty prosto z mostu :lol: ), bo tak naprawdę nie wiemy, co to za panna i jakie motywy postępowania nią kierują :? Może sytuacja się jeszcze wyjaśni, a jak nie ... zawsze można trochę pożyć złudzeniami.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Candy14 08 paź 2014, 00:11
Arasha, no nie wiem...ale takie jest moje zdanie. Jakos czaty mi sie z powaznymi zwiazkami nie kojarza
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez lojantka 08 paź 2014, 00:51
zaczaj się pod robotą, żeby do końca życia nie tkwić w niewiedzy. będziesz mieć pewność, że śmiga zdrowa. ale nie podchodź, bo i po co, skoro ma Cię gdzieś. jak przez tydzień się jej nie dopatrzysz, to znaczy, że ominął Cię ewentualny pogrzeb
lojantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lustik 08 paź 2014, 10:01
Też myśle , że już kogoś ma , albo nawet podczas spotykania się ze mną juz miała , bo przypadkiem odkryłem na fb , że była w związku , ale parę dni później to usunęła. Wiem , że to dziecinne takie spekulowanie , ale już coś daje do myślenia.
Z tym portalem to było tak , że ja wiedziałem kiedy ona jest , bo pisało nawet kiedy się loguje , więc na to , że pisała z innymi są bardzo małe szanse , jak przestawała ze mną gadać to później już nie była aktywna.
Może źle się wyraziłem z tym "nagadam" bardziej chciałem rzucić słowa , że źle to rozegrała nie odpisując (chociaż mam mieszane uczucia) i czy takiej metody używa nawiązując kontakt ze swoimi podopiecznymi. Nie pożegnam się już z nią w żaden sposób , nie jestem typem natręta , więc to co mogłem zrobić to zrobiłem.
Takie zachowanie jest typowe dla dziewczyn "pójście na unik" ? Ciekawe jak większość dziewczyn to rozwiązuje ...

przez zima 08 paź 2014, 10:12
Lustik, nieee. to Ty powinienes inaczej to rozegrac. role Ci sie pomieszaly i zachowywales sie jak kobieta w tej relacji.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez bittersweet 08 paź 2014, 13:50
zima napisał(a):Lustik, nieee. to Ty powinienes inaczej to rozegrac. role Ci sie pomieszaly i zachowywales sie jak kobieta w tej relacji.
:shock: ?
Takie zachowanie jest typowe dla dziewczyn "pójście na unik" ? Ciekawe jak większość dziewczyn to rozwiązuje ...
Co do dziewczyn mam słabe doswiadczenie, ale wiem ze wielu facetów tak sie zachowuje ;) gdzies znika, ucieka, nie odpowiada na sms czy maile, albo odpowiada po miesiacu i nie na temat.... dlatego radziłam Ci ja olac, szkoda emocji i czasu na osobę, która nie potrafi sie zachowac na poziomie.
Naskrobać kilka słów /nawet bez tłumaczenia sie/ po prostu w stylu " z róznych powodów chce zakończyc korespondencje z Toba i sie pożegnac, nie bede juz wiecej odpisywać " to zaden wysiłek. Nie rozumiem ludzi, których na to nie stać.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez kotek em 08 paź 2014, 13:53
Może informacja o związku dotyczyła znajomości z Tobą?
chciałem rzucić słowa , że źle to rozegrała nie odpisując (chociaż mam mieszane uczucia)
Wg Ciebie źle, ma prawo zrobić to po swojemu.
i czy takiej metody używa nawiązując kontakt ze swoimi podopiecznymi

A to już jest żałosne.
Obrazek

przez zima 08 paź 2014, 14:53
bittersweet, no tak. to nie kobieta ma biegać za mężczyzną. moim zdaniem tylko niezaradni mężczyźni czekają na jej krok i te bardziej zaradne kobiety czmyhają przy najblizszej nadarzającej się okazji.
powinien był szybciej doprowadzić do skonkretyzowania relacji lub odpuscic- wowczas to on rozdawalby karty.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez cyklopka 08 paź 2014, 14:55
Lustik napisał(a):Też myśle , że już kogoś ma , albo nawet podczas spotykania się ze mną juz miała , bo przypadkiem odkryłem na fb , że była w związku , ale parę dni później to usunęła. Wiem , że to dziecinne takie spekulowanie (...) Nie pożegnam się już z nią w żaden sposób , nie jestem typem natręta , więc to co mogłem zrobić to zrobiłem.

No to masz sumienie czyste, odpuść sobie, idź i nie grzesz więcej :papa:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Arasha 08 paź 2014, 23:24
cyklopka Łatwo powiedzieć, gorzej wykonać :roll: Zwłaszcza jak ktoś emocjonalny jest :bezradny:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Psychotropka`89 09 paź 2014, 09:25
Nie rób z siebie frajera i odpuść. Masz zamiar ją nawiedzić wbrew jej woli i co? Przepraszać, że żyjesz? Prosić się o wytłumaczenie? A czemu, a po co, a co zrobiłem nie tak? To jest na serio nie fajne. Też miałam taką sytuację za małolata, to ja byłam tą złą, co olewała. Żal mi gościa było, bo widziałam, że był napalony jak szczerbaty na suchary, więc zerwałam kontakt <ale wcześniej smsem poinformowałam, że nic z tego nie będzie, nie mój typ>. Ona nie miała na tyle odwagi, więc tym bardziej nie zasługuje na Twoje nadskakiwanie.
Arasha napisał(a):cyklopka Łatwo powiedzieć, gorzej wykonać :roll: Zwłaszcza jak ktoś emocjonalny jest :bezradny:

Niestety, jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą dupę. Ja się z miękkiego serca wyleczyłam już dawno. Gdybym tego nie uczyniła, w najlepszym wypadku siedziała bym teraz w psychiatryku. Trochę zdrowego egoizmu i godności ludziska!
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Lustik 09 paź 2014, 13:06
Nie mam zamiaru już pisać , nawet jeśli coś uda się jej wyskrobać na klawiaturze. Dałem sobie tydzień czasu na jej odpowiedz , minął więc koniec. Pewnie jej było najłatwiej tak zrobić , bo przecież tutaj chodzi o jak najmniejsze ruszenie sumienia ...
Ale z drugiej strony jestem tak ciekawy co się stało , że dalej o tym wszsytkim mysle . Nie widzę jej aktywności nigdzie , jakby to było przemyślene , żeby mnie nie rozjuszać bardziej ?!
Nie mam odwagi , ale żeby zostawić namiary na siebie to chyba trzeba jej trochę posiadać , więc dla mnie dlatego to jest niewytłumaczalne ...
Zima chyba coś nie doczytałaś , wskaż mi w którym miejscu byłem nieporadny , ja to naprawde wszsytko analizowałem i się nie doszukałem mojej nieporadności . Jak miałem coś skonkretyzować , jak ta osoba zupełnie nagle odpuściła ? Przecież nie będe jej mówił na zapoznawczych spotkaniach , że już coś czuje , nie jestem typem który wyznaje takie rzeczy w dość krótkim czasie.
I nie wydaje mi się żeby to był mój błąd .
Mi dziewczyny są już teraz po prostu obojętne , lepiej żebym się już w nic nie angażował , bo rzeczywiście za bardzo emocjonalnie do tego podchodze , mimo , że już jest po wszystkim.
Ostatnio edytowano 09 paź 2014, 13:09 przez Lustik, łącznie edytowano 1 raz

przez cyklopka 09 paź 2014, 13:07
Arasha, emocjonalnemu człowiekowi czasem przydaje się chłodne wsparcie z zewnątrz :great:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez bittersweet 09 paź 2014, 13:23
Mi dziewczyny są już teraz po prostu obojętne , lepiej żebym się już w nic nie angażował , bo rzeczywiście za bardzo emocjonalnie do tego podchodze , mimo , że już jest po wszystkim.
Teraz jestes rozgoryczony troche, ale nie pozwól zeby jedna cipencja Ci zepsuła podejscie do kobiet. To jakbyś po jednym potknieciu na chodniku stwierdził, ze nie warto wychodzic z domu ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg