Problem z dziewczyna..

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Problem z dziewczyna..

przez aptasia 20 wrz 2014, 17:44
Psychotropka`89 napisał(a): Nie usprawiedliwiam jej, to co robi nie jest fair ale... troszkę rozumiem. Nie rozumiem tylko, że tak długo to ciągnie. :roll:

ja również miałam taką 'przygodę' i również trwała ona ok 2-3 miesięcy a nie półtora roku. Uważam, że taki okres jest odpowiedni by upewnić się czego się chce... a jeśli ktoś przeciąga to tyle czasu to raczej robi to z wygody... szczerość i uczciwość wobec Ciebie i wobec niego wymagałaby jednak zdeklarowania się.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Problem z dziewczyna..

przez Kamil1019 05 paź 2014, 02:48
Dzisiaj wieczorem bede znal odpowiedz. Powiedziala o tym chlopakowi, a ten zaczal jej grac na emocjach. Na koniec powiedzial, ze chce mnie poznac bo chce sie upewnic, ze bedzie ze mna bezpieczna. Niezle kombinuje. Ja niby nie rusza ta manipulacja, ale czuje ze nie do konca tak jest. Wazne, ze w koncu bede wiedzial na czym stoje.

Problem z dziewczyna..

przez bittersweet 05 paź 2014, 07:02
Kamil1019, zamierzasz sie spotkac z tym chłopakiem ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problem z dziewczyna..

przez Kamil1019 05 paź 2014, 10:48
Nie zamierzam.

-- 05 paź 2014, 15:49 --

To jest na pokaz. Nie biore go powaznie

-- 06 paź 2014, 00:24 --

Nie widziala sie z nim i jak sie zobaczy to nic i tak nie wie :( Idziemy spac ostatni raz. Rano blokuje ja wszedzie i wyrzucam wszystkie foty i rzeczy zwiazane z nia...............

Sortuj wg