Problem z niezdecydowanym facetem -pomożcie ludzie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Shante 09 lip 2015, 15:54
Bylam w takim niby zwiazku...2.5 roku facet byl w 100%naj pisal mowil okazywal love wszystko na tak gdy urodzil sie temat zamieszkania razem nagle bylo nie wiem chce nie moge itd itp wiem ze kocha ze mu brak ale to chore wiej dziewczyno tacy zawsze znajda wymowke,nowe ale, albo udadza ze nie ma tematu jak dlugo sie da, a Ty bedziesz sie ludzic miec nadzieje bedziesz doszukiwala sie w jego slowach sensu ale to pic jakby chcial bralby wszystko dal wszystko nie wypuscilby Cie z rak nie lawirowalby,gdzies jest glebiej ukryte cos,ktos olej go, jesli po x czasie bedzie prosil przyjdzie wyrazi checi i co najw.sze JE ZREALIZUJE jest Twoj ,jesli nie,skonczysz marnowac z nim czas w ktorym moglabys poznac kogos kto bylby inny pzdr

przez agusiaww 14 lip 2015, 14:50
Shante napisał(a):Bylam w takim niby zwiazku...2.5 roku facet byl w 100%naj pisal mowil okazywal love wszystko na tak gdy urodzil sie temat zamieszkania razem nagle bylo nie wiem chce nie moge itd itp wiem ze kocha ze mu brak ale to chore wiej dziewczyno tacy zawsze znajda wymowke,nowe ale, albo udadza ze nie ma tematu jak dlugo sie da, a Ty bedziesz sie ludzic miec nadzieje bedziesz doszukiwala sie w jego slowach sensu ale to pic jakby chcial bralby wszystko dal wszystko nie wypuscilby Cie z rak nie lawirowalby,gdzies jest glebiej ukryte cos,ktos olej go, jesli po x czasie bedzie prosil przyjdzie wyrazi checi i co najw.sze JE ZREALIZUJE jest Twoj ,jesli nie,skonczysz marnowac z nim czas w ktorym moglabys poznac kogos kto bylby inny pzdr

i masz racje dobrze ze sie u Ciebie skonczyło i mozesz zaczac nowe zycie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez refren 15 lip 2015, 23:28
obiektem moich uczyc jest facet po dlugim zwiazku kilkuletnim, typ zraniony jak sam mowi nie potrafiacy kochać.

i tu pojawia sie problem ja chce zwiazku

Świetny wybór kandydata do związku, facet niepotrafiący kochać i deklarujący to już na wstępie...

Nie wiem czy probowac go rozkochac czy dac sobie spokoj.

Cała zabawa polega na tym, że chcesz go, bo jest nieprzystępny, gdybyś go "rozkochała", to przestałby Cię kręcić, ale to nie nastąpi, bo najpierw sama byś musiała być dla niego niedostępna.

wtula sie we mnie gdy probuje o tym gadac

Jak uroczo. Zupełnie jakby mówił "zamiast gadać o swojej potrzebie bezpieczeństwa, lepiej jak zapewnisz ją mi".

to bardzo wrazliwy facet potrzebujacy czulosci

Wyjątkowo wrażliwy, mówi Ci, że na razie Cię tylko więcej niż lubi i na związek musisz poczekać, bo może Cię pokocha, choć właściwie to nie potrafi. Wrażliwy i rozbrajający. :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg