Problem z niezdecydowanym facetem -pomożcie ludzie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez smutnamiss 29 sie 2014, 00:23
Dałam sobie spokoj, nie było wyjscia jak facet walnie teksty typu nie umiem kochac czy nie chce zwiazku to bede zwiewać gdzie pieprz rośnie

przez tahela 29 sie 2014, 00:29
są tacy ludzie, którzy nigdy nie sa szczęsliwi i zawsze im cos nie pasi, moze to taki typ, zawsze niepewny niczego nie wie, taki wiesz bez charakteru w sumie bop sie boi odpowiedzialnosci, tqaki chłopiec wystraszony całe zycie sam tak naprawde a jedyne co potrafi to kt\rótkir nir\e zobowiazujace znajomosci a wnocuy sobie marzy ,ze fAJN IE MEIC KOGOS A JAK COS ZACZYNA SIE DZIAC TO SPIEPRZA, sa tacy faceci i sa oni w sumie beznadziejni na związki
Ostatnio edytowano 29 sie 2014, 00:33 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Candy14 29 sie 2014, 00:31
Przeciez to Ty
zwiazku nie chciałam dlatego tez wymysliłam relacje bez zobowiazań
wiec o co do niego pretensje? On przyjal ten uklad
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 29 sie 2014, 01:16
mala_milka napisał(a): Po kieliszku wyznał szczerze, że i on kiedyś kogoś bardzo kochał, ale związek zakonczył się wielkim fiaskiem i nie chce wchodzić w kolejną toksyczną znajomość.

Toksyczna to jest relacja, w której obydwoje krzywdzą siebie nawzajem ciągnąc tą relację.
Obrazek
Główny Moderator

przez smutnamiss 29 sie 2014, 13:40
Candy14 napisał(a):Przeciez to Ty
zwiazku nie chciałam dlatego tez wymysliłam relacje bez zobowiazań
wiec o co do niego pretensje? On przyjal ten uklad

przyjał na poczatku po 2 miesiącach się z niego wycofałam ale nadal się spotykaliśmy teraz przestało mi wystarczać to co on proponuje bo wiem że chce kogoś na stałe, myślałam ze zaczyna mnie lubić bardziej niż koleżanke ale się pomyliłam

przez Candy14 29 sie 2014, 14:31
No tak... ale to Ty zmienilas zdanie wiec nie mozesz od niego oczekiwac ze sie dostosuje. Ja go rozumiem bo bylam kiedys w takim ukladzie z fajnym facetem. Od poczatku postawilam sprawe jasno ze nie bedziemy para bo nie szukam faceta do zwiazku ale do luznego ukladu. I kurcze bylo fajnie bo facet byl zabawny, milo spedzalismy razem czas, seks byl ok dopoki on sie nie zaangazowal i nie zepsul wszystkiego. Wiem jak mnie to wkurzylo bo nie tego oczekiwalam. Myslalam ze jestem bezpieczna bo to zazwyczaj kobiety nie potafia oddzielic seksu od uczuc wie nie spodziewalam sie tego po facecie. :roll: Musielismy sie rozstac bo zlamal zasady
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez mala_milka 29 sie 2014, 20:49
[url][/url]
*Monika* napisał(a):
mala_milka napisał(a): Po kieliszku wyznał szczerze, że i on kiedyś kogoś bardzo kochał, ale związek zakonczył się wielkim fiaskiem i nie chce wchodzić w kolejną toksyczną znajomość.

Toksyczna to jest relacja, w której obydwoje krzywdzą siebie nawzajem ciągnąc tą relację.

Taka by była ich relacja, bo Paweł sam przyznaje, nie umie żyć w związku z kobietą, raz był i nie wyszło, teraz chce tylko seksu od kobiety, bo od wypłakiwania się ma kumpli. Z Justyną lubi pogadać, przytulić się, a to tylko koleżanka, a więc jego zdaniem nikt ważny... Taki układ obydwojgu pasuje.

przez smutnamiss 30 sie 2014, 22:51
Tylko teraz jak zapomnieć i poradzić sobie z jego brakiem, nie odzywa sie nic a mi przykro i źle

przez mala_milka 30 sie 2014, 23:12
Teraz Ci ciężko, ale po jakimś czasie przestanie boleć, a Ty znów będziesz mogła oddać komuś innemu swe serce :) Jest Ci przykro bo tracisz kogoś ważnego, ale teraz dasz sobie z tym radę, gorzej by było jakbyś ciągła tę znajomość. Niewykluczone, że taki związek by tylko Cię krzywdził, odbierał radość dnia, a Ty stałabyś się kłębkiem nerwów. Wiedz, że lepiej nie być z kimś, kto chce od Cb tylko i wyłącznie seksu - kazdy normalny człowiek potrzebuje miłości i jakiegoś oparcia w partnerze a nie tylko cielesnej więzi. Zakochałaś się, zauroczyłaś i zawiodłaś, ale wiedz, że dobrze się stało, że przerwałaś to w dobrej chwili. Za pół roku może już nie umiałabyś wyobrazić sobie życia bez kogoś, kto tylko daje Ci nadzieję? Może bardziej by bolało? Ten typek nie był Ci pisany, bo najwyraźniej nie jesteś dla niego ważna. Zasługujesz na prawdziwego faceta, a nie na dzieciaka, który sam nie wie czego chce :)
Nie smuć się już, poczekaj chwilę, a zobaczysz że tak naprawdę pozbyłaś się "kamienia" ciążącego Ci na sercu. Poczujesz wolność od rozmyślań o partnerze:)

przez smutnamiss 30 sie 2014, 23:18
Dziękuje Ci za tą wypowiedz naprawdę masz racje, facet sam powinien chcieć trwanie w tym mogłoby byc stratą czasu wiem że za jakiś czas gorzej by bolało

-- 01 wrz 2014, 08:26 --

kilka dni ciszy zadzwonił bo mu mnie brakowało wrociłam do punktu wyjscia . Wtulał się we mnie na spotkaniu ale do nieczego innego nie doszło. Jak ja mam sie wyplątać z tej dziwnej relacji. Brakuje nam siebie a perspektywy marne. Co robić

przez agusiaww 13 wrz 2014, 16:34
To sie w koncu wyplataj, od wtulania kup mu misia i powiedz adieu.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez bittersweet 13 wrz 2014, 17:06
kilka dni ciszy zadzwonił bo mu mnie brakowało wrociłam do punktu wyjscia . Wtulał się we mnie na spotkaniu ale do nieczego innego nie doszło. Jak ja mam sie wyplątać z tej dziwnej relacji. Brakuje nam siebie a perspektywy marne. Co robić
zdaj sobie sprawe ze gościu Cie robi w ch.uja bo jeżeli ukrya wasza relacje przed otoczeniem i tylko siedzi z Toba w domu / Twoim ?/ to jest niechybny znak że jest w stałym zwiazku, pewnie ma żonę. Inny powód - że się Ciebie wstydzi, dlatego nie chce Cie poznac ze swoim otoczeniem. Zastanów się , jak o nim to wszystko świadczy, a przy okazji czy chcesz byc tak traktowana przez swojego partnera.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 13 wrz 2014, 19:11
agusiaww, :great:

przez mala_milka 14 wrz 2014, 02:08
Nie no, ludzie są różni. Niekoniecznie facet musi mieć żonę i dziecko, ale fakt - gdyby naprawdę się zakochał trochę inaczej by patrzył na swoją partnerkę. Nie wiemy co takiego wydarzyło się w życiu tego człowieka, że mówi, że nie potrafi kochać ale cokolwiek by to nie było, nie daje mu przyzwolenia na krzywdzenie drugiej osoby. Czasem łatwo jest coś komuś radzić, mówić "odejdź od niego", ale póki samemu nie kocha się na zabój nie rozumie się jak boli takie wyznanie. Doskonale rozumiem smutasmiss... Nie byłam na szczęście w takim położeniu, ale swego czasu facet chciał mnie rzucić, miał wątpliwości czy nadal mnie chce. Wszyscy radzili mi "zostaw go", "odejdź", ale ja co robiłam? - i tak pisałam do niego, i tak nalegałam na spotkania, i tak spałam obok niego... bo kochałam i pomimo, iż słyszałam "chyba byłem samotny i dlatego cię chciałem..", nadal robiłam wszystko by go zatrzymać. Zatrzymałam, minęły 3 lata i jesteśmy razem. Ostatecznie wyjasnił wszystkie ciężkie słowa, poukładało się... ale dziś sobie tak myślę - ja wtedy plakałam przez to wszystko w niemalże każdą noc przez ok. 3 miesiące, nawet więcej. Krzywdziły mnie jego słowa. Co by było jakbym odeszła jeszcze na poczatku? - pewnie po 2 tyg. przestałabym płakać i nie miałabym nerwicy, nie schudłabym 10 kg w stresie, nie miałabym anemii, wiele spraw poukładałoby się inaczej. Dobrze mi tak jak jest teraz, ale ja po tym już jestem inną osobą, mocniejsza, silniejszą, nie szlocham po każdej kłótni. Postanowiłam sobie, że albo się ułoży, albo nie będę płakać więcej za chłopakiem. Szanuję siebie, wzmocniłam się psychicznie. Sądzę, że Smutasmiss dobrze zrobi jeśli odejdzie i przestanie rozmyślać, ale gadanie "on robi cię w c***a" nie pomaga. Musi minąć trochę czasu, ale na pewno się otrząśnie, zrozumie i nie popełni więcej tego błędu... tego jej życzę.

Sortuj wg