Problem z niezdecydowanym facetem -pomożcie ludzie

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez smutnamiss 27 sie 2014, 16:09
Pół roku temu poznalam faceta byłam po rozstaniu wiec zwiazku nie chciałam dlatego tez wymysliłam relacje bez zobowiazań. obiektem moich uczyc jest facet po dlugim zwiazku kilkuletnim, typ zraniony jak sam mowi nie potrafiacy kochać. Spotykamy sie regularnie na poczatku dla seksu potem dla wspolnie spedzonego czasu. i tu pojawia sie problem ja chce zwiazku on mowi ze zwiazek stworzy wtedy gdy bedzie miłosc a mnie wiecej niz lubi. Nie wiem czy probowac go rozkochac czy dac sobie spokoj. poradzcie mi prosze
ps wiem ze nie chodzi tylko o seks, to bardzo wrazliwy facet potrzebujacy czulosci, spotkania sa czeste gadamy codziennie, relacja na wyłacznosc(tak mowi)
jedyne co mi przeszkadza to brak nazwania tej relacji i poznania jego otoczenia rodzicow znajomych reszta to spelnienie marzen
Zaczynam mu ostatnio jeczec bo potrzebuje poczucia bezpieczenstwa on nie do konca rozumie moje rozterki, mowi ze za duzo mysle, wtula sie we mnie gdy probuje o tym gadac, o tym ze odejde ze zerwiemy kontakt zanim on to zrobi
jestem w rozsypce potrzebuje rady madrych ludzi
dodam ze gadalam z nim o tym przyparlam do muru powiedzial ze gdyby na zwiazek szansy nie było to by sie nie spotykał
ile czekac jeszcze, jak sie zachowywac

-- 27 sie 2014, 16:24 --

proszę bardzo o jakaś radę

przez agusiaww 27 sie 2014, 20:43
Po pół roku juz powinien sie zdecydowac okreslic, powinnas poznac jego znajomych rodzine. Dziwne ze jeszcze tego nie zrobil...ja bym dała ultimatum i jak nie to do widzenia, jak on chce ciagle sie nad soba uzalac i czekac to powodzenia.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Ellwe 27 sie 2014, 20:47
Powiem szczerze.ze swokego doswiadczenie. Olej to bo skonczy sie to zle tylkobi wylacznie dla ciebien
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez barsinister 27 sie 2014, 20:51
smutnamiss napisał(a):co mi przeszkadza to brak nazwania tej relacji i poznania jego otoczenia rodzicow znajomych

brak nazwania relacji to nie problem, rodzice to nie problem (uwierz, często im później tym lepiej) - ale znajomi? spotykacie się od zawsze tylko we dwoje? to jest dziwne
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez pysiunia 27 sie 2014, 21:02
smutnamiss, Co za facet, który po półrocznym związku nie potrafi nazwać relacji między Wami ?!
Obydwoje jesteście po rozstaniach. Tobie na pewno też nie było lekko po rozstaniu w poprzednim związku, ale stanęłaś na nogi.
Czy poznałaś jego rodzeństwo, znajomych ?

Powinnien określić się w końcu, kim jesteś dla niego. Trudno ciągnąć ten związek, nie wiedząc co on o nim myśli, co planuje...
Postaw sprawę jasno. Powiedz, że zależy Ci na tym, by określił Twoją rolę w waszym związku teraz.
Jeśli tego nie zrobi, to odpuść.

Znajdziesz na pewno wartościowego człowieka, który będzie wiedział czego chce, na którym będziesz mogła polegać oraz czuć jego wsparcie i miłość :-)
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

przez smutnamiss 27 sie 2014, 23:23
nie poznalam nikogo zjego otoczenia, bylo kilka wyjsc a tak to tylko w domu i nic wiecej. On mowi ze jest szansa na zwiazek i tyle ale deklaracji teraz nie da

przez pysiunia 28 sie 2014, 00:00
Decyzja należy do Ciebie.
Zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, wierz w siebie, nie szukaj udanej osobowości i powielaj jej.
Jestem sobą, bo oryginały są więcej warte niż kopie :)

przez tahela 28 sie 2014, 00:01
a ile macie lat i jak sie poznaliście?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez smutnamiss 28 sie 2014, 00:09
mamy 27 i 26 lat, poznalismy sie przypadkiem na jednym z czatow, spodobał mi sie i zagadalam

przez tahela 28 sie 2014, 00:42
ja bym tam ze znajomymi nie poznawała i z rodzina jakby mi nie zależało, ty kazdego pierwszego faceta przyprowadzasz i rodzicom przedstawiasz , pewnie nie, tylko tycvh , na których zalezy , wiec to jest odpowiedź na twoje pytanie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez smutnamiss 28 sie 2014, 17:58
tak myslałam ze nic z tego nie bedzie

przez Candy14 28 sie 2014, 20:54
jedyne co mi przeszkadza to brak nazwania tej relacji

Jak to brak? spotykacie sie dla seksu i wspolnego spedzania czasu. Relacja jest jasna... to Ty lamiesz uklad chcac ni z gruchy ni z pietruchy czegos wiecej. On sie jasno okreslil
jak sam mowi nie potrafiacy kochać.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Bill Haverchuck 28 sie 2014, 21:01
Candy dobrze mówi. Byliście w układzie, ale to działa tylko na jakiś czas i jeśli nie przekraczasz ustaleń. Niepotrzebnie to przedłużasz i robisz sobie nadzieję.
Bill Haverchuck

przez mala_milka 29 sie 2014, 00:19
Gdzieś słyszałam taką teorię, że kiedy facet nie kocha i nie chce skrzywdzić kobiety zachowuje się tak jakby nie był do końca pewny czy chce tylko seksu czy czegoś więcej. Poza tym mam też taka koleżankę, którą kiedyś facet zostawił, bardzo skrzywdził i wjechał na ambicję, przez jej głupotę w sumie, ale ona od tamtej pory jest strasznie zakompleksiona i szuka w mężczyznach głównie pocieszenia - ma takiego "kolegę od wszystkiego", który w zasadzie jest dla niej jak chłopak, tyle, że ona go tak nie nazywa, bo go nie kocha... Po kieliszku wyznał szczerze, że i on kiedyś kogoś bardzo kochał, ale związek zakonczył się wielkim fiaskiem i nie chce wchodzić w kolejną toksyczną znajomość. Może to tu tkwi problem - ten Twój koleś może też jeszcze jest pogrążony w żałobie po rozstaniu, a może się boi zacząć kochać... Nie mnie go oceniać, ale jeśli tak jest, to może lepiej dać sobie z nim spokój, nim Ty go pokochasz na zabój?

Sortuj wg