zazdrosc

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

zazdrosc

przez aptasia 21 sie 2014, 16:00
szykra napisał(a):Wiem zehttp://www.nerwica.com/posting.php?mo ... &p=1787875 jestem popierdzielony
Dobra zapisze sie na porady. Czy trzeba bedzie placic za psychologa?

jesteś zazdrosny o jej WUJA? :zonk:

moim zdaniem nie ma o co, przecież to rodzina.
za psychologa trzeba płacić chyba, że idzie się ze skierowania NFZ ale lekarz rodzinny Ci go raczej nie wypisze jeśli powiesz, że Twoim problemem jest zazdrość.

jesteś może DDA? przeżyłeś w życiu jakieś bolesne odrzucenie? czy ten opis do Ciebie pasuje?
osobowo-zale-na-t26116.html

jeśli nic z tych rzeczy to raczej po prostu musisz nad sobą sam popracować, docenić w sobie to co jest dobre i uwierzyć, że ktoś może Cie za to kochać, szanować itp. rozwijać siebie, swoją osobowość i zainteresowania, może znaleść w czymś azyl myślowy w który uciekniesz gdy będą męczyły Cie irracjonalne myśli o zdradach :) np książki, sport czy cokolwiek.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

zazdrosc

przez szykra 21 sie 2014, 21:24
jesteś zazdrosny o jej WUJA? :zonk:

O.mojego wuja.
Tak to cos w tym stylu co tam pisze. Kazdy jest zagrozeniem

zazdrosc

przez variable 21 sie 2014, 21:31
szykra, ile ty masz lat? :shock:
variable

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

zazdrosc

przez aptasia 21 sie 2014, 21:58
szykra napisał(a):O.mojego wuja.
Tak to cos w tym stylu co tam pisze. Kazdy jest zagrozeniem

weź się uspokój, po prostu każda dziewczyna chce zrobić dobre wrażenie na rodzinie swojego chłopaka więc może przeżywać to, że Twój wujek się do niej nie odzywał bo to mało przyjemna sytuacja.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Sortuj wg